zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Udogodnienia dla rodzin

Udogodnienia dla rodzin

 Jak Primavera dba o komfort maluchów i ich rodziców?

Nie musisz się już martwić o zaplecze pielęgnacyjne dla młodszych dzieci, ponieważ  gwarantujemy Ci liczne udogodnienia dla dzieci – m.in. turystyczne łóżeczka dla dzieci (opłata 10 zł za dobę), wanienki do kąpieli, maty antypoślizgowe pod prysznic, podnóżki dla dzieci, ułatwiające korzystanie z umywalki i toalety, nakładki na sedes, czajnik elektryczny, podgrzewacze do butelek, zabezpieczenia do kontaktów, elektryczną nianię, dodatkowe ręczniki w łazience, a także poduszki (na życzenie).

Sale restauracyjne wyposażyliśmy w wysokie krzesełka do jedzenia dla najmłodszych, zestaw zabawek i malowanek zajmujących uwagę dzieci podczas oczekiwania na posiłek, kącik z kuchenką mikrofalową do podgrzania butelek, plastikowe naczynia i sztućce, śliniaczki.

Recepcja oraz Playland na życzenie udostępni książeczki, baśnie, gry planszowe, piłki, skakanki, rakiety tenisowe i do ping-ponga.
Dodatkowo w kawiarni znajduje się kącik zabawek edukacyjno-rozwojowych z malowankami i kredkami.

Siedzieliście obok przeziębionego dziecka? Przejedliście się? Spędziliście za dużo czasu na słońcu? Aby zaradzić małym i większym dolegliwościom, umówimy specjalnie dla Was konsultację lekarską z zaprzyjaźnionym z nami pediatrą. Jeżeli będziecie potrzebowali wskażemy tez najbliższy szpital i przychodnię. W przypadkach nie wymagających konsultacji wskażemy Wam najbliższą aptekę całodobową. Jeżeli tylko poczujesz się gorzej, daj nam znać – zatroszczymy się o Twoje zdrowie!

Dzięki szerokiej gamie udogodnień, urlop dla rodzin z dzieckiem w Primavera to strzał w dziesiątkę!

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas