24 lutego 2020

Najnowszym trendem światowym w turystyce są wyjazdy wypoczynkowe, gdzie w centrum uwagi jest ZDROWIE. Nie są to jednak wyjazdu do sanatoriów czy uzdrowisk, które leczą konkretną jednostkę chorobową, ale wyjazdy do atrakcyjnych miejsc łączących holistyczne podejście do tematu zdrowia i lepszego samopoczucia. Obiekty wypoczynkowe oferujące wypoczynek dla zdrowia skupiają się na dostarczeniu Gościom kompleksowych działań m.in doboru odpowiednich ćwiczeń i zajęć relaksacyjnych, zbilansowanej diety opartej na prozdrowotnych składnikach, dodatkowych atrakcji na terenie obiektu (na przykład zabiegi SPA, relaks w saunach, aktywności na świeżym powietrzu).

Coraz więcej osób pragnie wypocząć w zdrowym stylu i na pewno ma to związek z bardzo szybkim tempem codziennego życia, narzuconą sobie wielozadaniowością, nagromadzającym się stresem, poczuciem ulotności czasu. Wypoczynek dla Zdrowia to restart zarówno dla ciała, ducha i umysłu i coś więcej niż popularny do tej pory wyjazd ALL INCLUSIVE. Podczas takiego wypoczynku można nauczyć się zdrowych nawyków, które wykorzystamy w życiu codziennym, poznać lepiej swoje potrzeby, wypróbować nowych aktywności, skonsultować swój stan zdrowia ze specjalistą (np. dietetykiem czy psychologiem).

Dlatego jeśli po kolejnym urlopie nie czujesz się w pełni zrelaksowany, z sił opadasz już pierwszego dnia pracy, po urlopie jesteś o 2kg cięższy i marzysz już o kolejnym wyjeździe…to bardzo czytelny sygnał, że warto zmienić swoje przyzwyczajenia urlopowe. Zadbanie o siebie kompleksowo da nam możliwość bycia bardziej efektywnym, uważnym i przede wszystkim szczęśliwym!

Primavera Jastrzębia Góra wychodząc na przeciw trendom w turystyce stworzyła specjalny program dla swoich Gości. Wypoczynek dla zdrowia w Primavera to pełnowartościowa roślinna dieta, zajęcia aktywności fizycznej o niskiej i średniej intensywności, zajęcia relaksacyjne, Akademia Zdrowego Oddechu, cykl warsztatów i wykładów prowadzonych przez specjalistów z psychologii i dietetyki medycznej. Dodatkowo, specjalnie przygotowane pakiety zabiegów w Sand SPA Health & Beauty Institute, które dedykowane są konkretnym potrzebom: Zdrowy kręgosłup, Detoks, Antystres i relaks, Opanuj Hashimoto. A to wszystko w przepięknych okolicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, umożliwiających spacery po rozległych terenach leśnych oraz wzdłuż morskiego wybrzeża.

Wypoczynek dla zdrowia to nie tylko bardziej jakościowe podejście do wykorzystana urlopu – to idealna okazja, by skupić się na sobie i poznać lepiej swoje potrzeby z dala od zabieganego życia.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas