zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

CO W KLUBIE?

RODZINNE POBYTY NAD MORZEM Z NIEZWYKŁYMI UDOGODNIENIAMI DLA DZIECI
Możesz cały rok korzystać z tematycznych wyjazdów integrujących rodzinę cudowną zabawą. Wyjazd umilą udogodnienia, dzięki którym możecie się skupić na sobie.

OGÓLNOROZWOJOWE ANIMACJE DLA DZIECI
Nasi Animatorzy dbają o to, żeby każda chwila spędzona w Primavera była pełna wrażeń. Dzieci biorą udział w zabawach, które rozwijają ich kreatywność, wyobraźnię, zachęcają do nauki i otwartości na świat.

ZEWNĘTRZNE CENTRUM ZABAW
Dwa place zabaw, boiska, hamaki, miejsce do rodzinnej aktywności, wypożyczalnia rowerów i Ptasi Zakątek to tylko część atrakcji, jakie czekają na Was na rodzinnym Prima terenie. Moc atrakcji na świeżym powietrzu!

PLAYLAND
Playland to miejsce szalonej i bezpiecznej zabawy naszych małych gości. Znajdą oni tu kolorową konstrukcję zabawową z labiryntami, zjeżdżalniami, basenem z piłeczkami, bezpiecznymi zabawkami, które umilą nie jedną zabawę.

PARK WODNY
Dla naszych najważniejszych gości mamy specjalne baseny, które są przystosowane do ich potrzeb.  Mamy w Primavera dwa baseny dla dzieci: pierwszy jest w Parku Wodnym, drugi otwierany w sezonie letnim i znajduje się za budynkiem B, przy naszych domkach.

MINI PRZEDSZKOLE
Jest to idealne rozwiązanie dla gości, którzy chcą skorzystać ze wszystkich naszych atrakcji, jednak nie zawsze jest to możliwe ze swoją pociechą. Mini Przedszkole to bezpieczne i komfortowe miejsce, w którym każdy mały gość czuje się wyjątkowo.

KLUB PRIMUSIA I WERKI

Dzięki filmikom online Twoje
dziecko nie będzie się nudziło po powrocie do domu. Zapewnimy Wam świetną zabawą w komfortowych, domowych warunkach. Możecie rozwijać się poprzez zabawę z eksperymentami i zadaniami artystycznymi. Oglądajcie!

Uśmiech Twojego dziecka jest dla Nas najważniejszy, dlatego stworzyliśmy Klub maskotek hotelowych. Poznaj 6 letniego Primusia i jego 3 letnią siostrę Werkę. Są bardzo kreatywni, chętni do nauki, ciekawi świata i uwielbiają zabawę! To Oni sprawią, że Twoje dziecko będzie radosne!

więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas