7 stycznia 2019

Primavera Jastrzębia Góra jest jednym z najszybciej i najlepiej rozwijających się obiektów nie tylko nad polskim morzem, ale na przestrzeni kraju w ogóle. Po dużych inwestycjach obejmujących między innymi zwiększeniem ilości oraz podwyższenie standardu pokoi, powiększenie Centrum SPA & Wellness, wybudowanie Parku Wodnego i Strefy Saun oraz przygotowaniu kilku dobrze wyposażonych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, nadszedł czas na zbudowanie od podstaw nowoczesnego Centrum Konferencyjnego o łącznej powierzchni 1000m kwadratowych.

W nowo powstałym skrzydle została zaprojektowana również odnowiona sala restauracyjna, gdzie podczas przerwy obiadowej uczestnicy konferencji będą mogli cieszyć się bogatą i różnorodną ofertą dań kuchni Primavera Jastrzębia Góra.

Bardzo ważnym elementem biznesowej oferty naszego obiektu pozostanie lista możliwości spędzenia wolnego czasu po konferencji.Wśród atrakcji dla Gości z pewnością można wymienić Park Wodny z basenami rekreacyjnymi i jacuzzi, Świat Saun, Centrum SPA & Wellness, lobby bar – idealne miejsce do oglądania wydarzeń sportowych na ekranach telewizorów oraz kawiarnię, gdzie niejednokrotnie organizowane są kameralne koncerty muzyczne na żywo, a karta alkoholi należy do najbogatszych w Jastrzębiej Górze. Nie sposób w tym miejscu pominąć tak istotną cechę, jak bezpośrednie sąsiedztwo morza Bałtyckiego, oddalonego od drzwi Primavera Jastrzębia góra o jedyne 100m.

Nowe inwestycje to nowe możliwości, które już od czerwca znacząco poszerzą atrakcyjną ofertę biznesową Primavera Jastrzębia Góra. Już dziś warto zaplanować przetestowanie nowej infrastruktury konferencyjnej nad polskim morzem!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas