zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

LOKALIZACJA

Park Wodny Jastrzębia Góra, odległości:

Jastrzębia Góra to jedna z najpiękniejszych

nadmorskich miejscowości nad Bałtykiem.

Dzięki niesamowitemu położeniu jest nie lada

atrakcją, ponieważ to najbardziej wysunięty na

północ kraniec Polski!Władysławowo -7 km

Karwia - 7 km

Puck - 18 km

Reda - 32 km

Wejherowo - 38 km

Gdynia - 45 km

Sopot - 55 km

Park Wodny nad morzem

Dlaczego warto wybrać hotel z basenem nad Morzem Bałtyckim?

Park Wodny nad morzem to doskonałe miejsce dla osób kochających wypoczynek w otoczeniu wody o każdej porze roku. Wiemy o tym, dlatego dla Gości PrimaParku stworzyliśmy idealne warunki zarówno do relaksu, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu. Dlaczego w ogóle warto zdecydować się na obiekt lub hotel  z basenem nad morzem? Przede wszystkim sezon nad Bałtykiem nie trwa długo. Poza tym często nawet wtedy temperatura nie okazuje się wystarczająca, aby swobodnie zażywać kąpieli. Co więcej, tak naprawdę wiele osób nie przepada za zbyt wysoką temperaturą i piekącym słońcem.

Chociaż pogoda bywa kapryśna, nie trzeba z tego powodu marnować urlopu. Tym bardziej, że basen nad morzem w hotelu czy innym ośrodku nad Bałtykiem pozwala uniknąć tłumów turystów, z którymi stykamy się na plaży. Koniec z poszukiwaniem wolnego miejsca przy brzegu! Dla osób, które nie chcą zdawać się na łaskę pogody i poszukują spokoju, odpowiednim rozwiązaniem okazują się wczasy nad morzem z Parkiem Wodnym. Należy też pamiętać, że hotel z basenem umożliwia bezpieczne korzystanie z wodnych rozrywek pod okiem ratownika. Wczasy w Parku Wodnym nad morzem to świetny sposób na przedłużenie relaksu nad Bałtykiem! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet wieczorem wylegiwać się na leżaku. Wybierając hotele nad morzem, można korzystać z uroków wody o każdej porze roku i dnia.

Park Wodny z basenem nad morzem dla aktywnych

Hotel z basenem nad Morzem Bałtyckim zapewnia nieograniczony dostęp do wody. To rozwiązanie korzystne oczywiście ze względu na wygodę. Jednak bliskość wody ma też zbawienny wpływ na nasz organizm i umysł. Pływanie znakomicie rozluźnia mięśnie oraz napięte ciało. Wybierając Aquapark nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra, Goście mogą skorzystać ze strefy basenowej, która zaskakuje dostępnymi atrakcjami. 

Wspaniale spędzony czas gwarantuje basen rekreacyjny, sprzyjający swobodnemu rozwijaniu swoich umiejętności pływackich niezależnie od ich poziomu. Temperatura 29ºC zapewnia pełen komfort. Dodatkowe wrażenia gwarantuje przeciwprąd i rwąca rzeka. To opcje dla nieco bardziej odważnych. Dla gości, którym zależy na sportowej aktywności przygotowaliśmy basen do Aqua Fitness i Rekreacji o nieco niższej temperaturze. W tym miejscu prowadzone są zajęcia fitness z doświadczonym instruktorem.

To propozycja skierowana nie tylko do osób aktywnych na co dzień, ale także tych zmagających się z kontuzjami czy seniorów. 

Basen nad morzem stwarza też doskonałą okazję, aby rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniami. W codziennym życiu wyjście na basen bywa kłopotliwe, dlatego dobrze nacieszyć się tą zdrową i przyjemną rozrywką podczas wakacji. Decydując się na wczasy nad morzem z basenem, z pewnością nie zabraknie czasu czy chęci, aby poćwiczyć. Poza tym nawet uprawiając sport regularnie, warto zwrócić uwagę na basen nad morzem w hotelu, ponieważ to ciekawe urozmaicenie standardowego zestawu ćwiczeń.

Wczasy nad morzem z basenem dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi

Jeśli chodzi o wczasy, Park Wodny nad morzem w Primavera sprzyja rodzinom z dziećmi. To bardzo ważne, zwłaszcza że najmłodsi zwykle uwielbiają wszelkie aktywności wodne. Wybierając hotel z basenem nad Bałtykiem, rodzice nie muszą się obawiać o rozrywkę dla swoich pociech. Można zapomnieć o wymyślaniu przeróżnych zabaw, ponieważ najlepsza z nich znajduje się zaraz obok. 

Nasz Park Wodny z basenem nad morzem z myślą o dzieciach przygotował bezpieczne brodziki z wieloma atrakcjami. Należą do nich aż 3 mini zjeżdżalnie i mnóstwo zabawek. Wodne igraszki umila optymalna temperatura wody wynosząca 34ºC. Nad bezpieczeństwem maluchów (a także dorosłych) czuwa wykwalifikowany ratownik WOPR. Zapewniamy, że hotele nad morzem to miejsca kochane przez szkraby, a w naszym obiekcie na pewno nie będą się nudzić!

Wczasy nad morzem z Parkiem Wodnym dla wyjątkowego relaksu 

Kontakt z wodą ułatwia uwolnienie się od stresów dnia codziennego, czyniąc wypoczynek na urlopie znacznie efektywniejszym. Dzięki temu możemy powrócić do regularnych obowiązków pełni sił i energii do działania. Wczasy nad morzem z basenem w Primavera pozwalają oczywiście na dowolną ilość ruchu, jednak dla Gości pragnących maksymalnego odprężenia, przygotowaliśmy jacuzzi. Hydromasaż wraz z ciepłą wodą jak nic innego odprężają ciało i umysł. Bąbelki pomagają wypocząć mięśniom oraz stawom, np. po intensywnym wysiłku.

Jednak nasz Park Wodny to nie tylko jacuzzi, zjeżdżalnie i basen nad morzem. Przygotowaliśmy również Strefę Saun. To trafiony wybór, gdy chcemy ukoić nerwy, a przy tym zrobić coś dobrego dla swojego ciała. W naszym Aquaparku nad morzem mieści się kilka rodzajów saun, w tym klasyczne łaźnie – sucha oraz turecka. Dostępna jest także sauna różana, kusząca urokami aromaterapii. Ponadto balia z zimną wodą oraz tzw. lodospad umożliwiają przyjemne ochłodzenie ciała między kolejnymi sesjami.

Jeśli chodzi o wczasy, Park wodny nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra to rozrywka i relaks dla Gości pod każdym względem. To miejsce stworzone dla osób chcących odpocząć lub spędzić czas aktywnie w otoczeniu wody. Wiele atrakcji oraz stref w naszym Parku, ułatwia wybór tych najlepiej dopasowanych do własnych potrzeb.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas