Wybierz jeden z proponowanych pakietów Day SPA, lub dobierz zabiegi indywidualnie do swoich potrzeb w trakcie rozmowy telefonicznej z naszą konsultantką.

Zapraszamy Cię do nas – przyjedź sam, w parze, z przyjaciółką lub z całą rodziną.

Recepcja naszego obiektu poinformuje Cię o wszystkich możliwościach spędzenia u nas czasu. Mamy morze atrakcji!

W naszych restauracjach serwujemy pyszne posiłki – możesz skorzystać z bufetu obiadowego, jeśli chcesz przyjechać do nas z dzieckiem nic nie stoi na przeszkodzie – w Primavera Jastrzębia Góra mamy profesjonalnie przygotowane przedszkole dla dzieci ( 2-6 lat), gdzie możesz pozostawić malucha pod opieką naszej opiekunki a sam spędzić czas w SPA. W obiekcie znajduję się także basen, kawiarnie oraz sala zabaw dla dzieci (tu muszą być pod opieką dorosłych).

Spędź u nas cały dzień na swój sposób. Odpocznij.

Relaks w SPA

MAGIA DOTYKU
Poczuj energię dotyku. Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu (u Panów klatki piersiowej) z akupresurą głowy i aromatycznymi olejami.
Czas: 25 min

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW
Łagodny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Przynosi ulgę napiętym mięśniom i wprowadza w stan błogiego odprężenia.
Czas: 25 min

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP
Czas: 25 min

Cena całego pakietu 378 PLN

Magia SPA

PEELING CIAŁA
Zabieg wygładzający, poprawiający ukrwienie i wchłanianie składników aktywnych. Skóra staje się miękka, gładka, nawilżona i pachnąca czekoladą. Czas: 25 min

MAGIA DOTYKU
Poczuj energię dotyku. Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu (u Panów klatki piersiowej) z akupresurą głowy i aromatycznymi olejami
Czas: 25 min

RELAKSACYJNY MASAŻ CIAŁA
Odżywczy masaż, którego głównym celem jest odprężenie ciała, umysłu oraz duszy. Jest prawdziwym ukojeniem dla suchej, zmęczonej skóry pozbawionej blasku. Masaż może być wykonany na aromatycznym oleju, naturalnym/zapachowym maśle Shea lub gorącej czekoladzie.
Czas: 50 min

RELAKSACYJNY MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP
Czas: 25 min

Cena całego pakietu 585 PLN

Zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z Nami

Zarezerwuj ten pakiet

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas