EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Nasza kuchnia

Każdy człowiek jest inny, ma różne oczekiwania oraz preferencje smakowe. Dlatego aby sprostać wymaganiom naszych gości, stworzyliśmy kilka pakietów żywieniowych. Zależy nam na tym, aby każdy czuł się doceniony, zaopiekowany i znalazł iskierkę, która pokaże kierunek zdrowego odżywiania. W Primaverze wierzymy, że odpowiedni sposób odżywiania to kluczowy element profilaktyki wielu chorób.

Codzienne wyżywienie bufetowe

Odkryj wyborną kuchnię szefów kuchni Primavera.

Przemycamy do niej smaki z całego świata, jednak głównie opieramy się o rodzimą kuchnię.

Na naszych stołach znajdziecie świeże, morskie ryby, przepyszne mięsa, potraw tradycyjnej kuchni kaszubskiej, śląskiej czy wielkopolskiej.

Oprócz podróży po smakach Polski, zabieramy naszych Gości w podróże po Indiach, Ameryce, Włoszech, Meksyku, Francji.

Możemy zapewnić, że przemycone przez nas rarytasy nie zaburzają naszego bogatego hotelowego menu i że każdy, nawet najbardziej wymagający Gość znajdzie tu coś dla siebie.

Śniadanie w Primavera to źródło energii na cały dzień.

Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą dla siebie na naszych bufetów najróżniejsze smakołyki.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju płatki śniadaniowe, dla osób dbających o dietę również te dietetyczne, a dla dzieci pyszne czekoladowe.

Sami wypiekamy pyszne, zdrowe i pełnoziarniste pieczywo. W bufetach znajdziecie Państwo świeże i pyszne wędliny, sery, świeże warzywa, które idealnie pasują do zdrowych i kolorowych kanapek. Oprócz tego na ciepłych bufetach znajdziecie Państwo popularne elementy śniadania.

Obiad w Primavera to podróże małe i duże!

Dieta odchudzająca

Przekonaj się jak zgubić kilogramy w pyszny sposób

W Primavera Jastrzębia Góra nie doświadczysz znanego pojęcia jakim jest „dieta”, tutaj poznasz co to zdrowe i zbilansowane odżywianie. Jadłospisy są idealne zarówno dla osób prowadzących zdrowy tryb życia jak i dla tych, które dopiero uczą się jak żyć i odżywiać zdrowo.
Dania przygotowywane są beztłuszczowo, dzięki czemu są lekkie i pozwalają na wykonywanie aktywności fizycznej. Kompozycja posiłków ustalana jest według najnowszych zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz sezonowości, dzięki czemu jest to dieta optymalna i bezpieczna dla osób chorych na cukrzycę, nadciśnienie i hipercholesterolemię. Posiłki bazują na kaszach, rybach, warzywach, orzechach, owocach oraz naturalnych produktach nabiałowych.
Celem naszej diety odchudzającej nie jest głodówka, ale przede wszystkim nauka rozmiaru porcji i odpowiedniego doboru żywności z efektem fit. Naszym Gościom proponujemy również dietę w wersji laktoowowegetariańskiej.

ROŚLINNY BUFET ZDROWOTNY

Zasmakuj w kompozycjach, które przywrócą Ci zdrowie

 

 

 

Dieta zdrowotna w Primaverze opiera się przede wszystkim na spożywaniu produktów roślinnych. Serwowana jest na bufecie, wszystkie dania podajemy zarówno w wersji wegetariańskiej, wegańskiej. Z myślą o osobach, które nie spożywają produktów zawierających gluten, wprowadziliśmy również dania, które w naturze nie zawierają tego składnika*. Zapraszamy w kulinarną podróż smaków kuchni roślinnej, podczas której każdy może skomponować ulubione posiłki. Aby ułatwić Tobie wybory przy każdym posiłku znajdziesz oznaczenia charakteryzujące dany posiłek – odpowiedni dla diabetyków, stworzony z produktów o właściwościach antynowotworowych a może naturalnie bezglutenowy. W naszych posiłkach używamy również Primafood, które również mają swoje oznaczenie na bufetach.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas