zadzwoń
rezerwuj
messenger

Nasza kuchnia

Każdy z nas ma różny kulinarny gust oraz preferencje smakowe. Dlatego, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych Gości, nasza oferta kulinarna jest zróżnicowana, ale zawsze - pyszna i oparta na jakościowych produktach. W Primavera wierzymy, że odpowiedni sposób odżywiania to kluczowy element zdrowego życia, a także profilaktyki wielu dietozależnych chorób.

Całodzienne wyżywienie bufetowe

Odkryj wyborną kuchnię Primavera

Przemycamy do niej smaki z całego świata, jednak głównie opieramy się o rodzimą kuchnię. Na naszych stołach znajdziecie świeże ryby, przepyszne mięsa, potrawy tradycyjnej kuchni kaszubskiej, śląskiej czy wielkopolskiej. A oprócz podróży po smakach Polski, zabieramy naszych Gości w kulinarne wyprawy do Indii, Ameryki, Włoch, Meksyku (w specjalne dni tematyczne). W naszej kuchni staramy się zawierać, jak najwięcej „PrimaFoods”- produktów o prozdrowotnych właściwościach (m.in.: soczewica, brokuł, burak). Możemy zapewnić, że każdy, nawet najbardziej wymagający Gość znajdzie tu coś dla siebie.

Śniadanie w Primavera to źródło energii na cały dzień. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju płatki śniadaniowe, dla osób dbających o dietę również te dietetyczne, a dla dzieci – czekoladowe. Sami wypiekamy pyszne, zdrowe i pełnoziarniste pieczywo. W bufetach znajdziecie Państwo świeże owoce, wędliny, sery oraz warzywa, które idealnie pasują pożywnych i „kolorowych” kanapek. Oprócz tego na ciepłych bufetach znajdziecie Państwo lubiane naleśniki oraz jajka w różnej postaci.

Obiady i kolacje w Primavera to podróże po kulinarnych smakach – każdego dnia inspirujemy się inną kuchnią, jednak zawsze serwujemy także bardziej tradycyjne, polskie dania. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą dla siebie na naszych bufetach najróżniejsze przysmaki, w formie mięsnej, wegetariańskiej oraz wegańskiej. Zupy, dania obiadowe z mięsem, z rybą, dodatki (np. ziemniaki, frytki, warzywa na ciepło), duży wybór surówek i sałatek i „coś” słodkiego.

Przyjedź na wczasy nad morzem z wyżywieniem!

Na posiłki zapraszamy naszych Gości w godzinach:

  • Śniadania – 08:00 – 10:00
  • Obiady – 12:30 – 14:30
  • Kolacje – 17:30 – 19:30

DIETA ODCHUDZAJĄCA

Przekonaj się, jak gubić kilogramy w pyszny sposób

W Primavera Jastrzębia Góra „dieta” to nie restrykcyjna głódówka, a zdrowe i zbilansowane odżywianie. Jadłospisy, opracowane przez dietetyk, są idealne zarówno dla osób prowadzących zdrowy tryb życia jak i dla tych, które dopiero uczą się, jak odżywiać zdrowo.
Dania przygotowywane są beztłuszczowo, dzięki czemu są lekkie i pozwalają na wykonywanie aktywności fizycznej. Kompozycja posiłków ustalana jest według najnowszych zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, dzięki czemu jest to dieta optymalna i bezpieczna dla osób chorych na cukrzycę, nadciśnienie i hipercholesterolemię. Posiłki bazują na kaszach, rybach, warzywach, orzechach, owocach oraz naturalnych produktach nabiałowych. Produkty poddawane są różnorodnej obróbce termicznej, serwujemy dania na ciepło i zimno, surowe, gotowane, duszone, grillowane. Nie dopuszczamy do monotonii w smaku oferując posiłki wytrawne, słodkie, kwaśne, pikantne. Posiadamy trzy rodzaje diet: optymalną, wegetariańską oraz wegetariańską z rybą o różnej kaloryczności (ustalanej na początku pobytu): 1300 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal.
Celem naszej diety odchudzającej jest przede wszystkim nauka rozmiaru porcji i odpowiedniego doboru żywności z osiągnieciem efektu redukcji.

CATERING, DIETA PUDEŁKOWA PRIMAFOOD

Ulubione smaki Primavera w Twoim domu

PrimaFood Catering to odpowiednio zbilansowane oraz urozmaicone posiłki opracowane przez dietetyk Sandrę Chrzanowską, która na co dzień współpracuje z Primavera Jastrzębia Góra w ramach pobytów odchudzających. Pozytywne opinie Gości na temat diety redukcyjnej oraz ich chęci do kontynuuowania zdrowego i smacznego odżywiania także po wyjeździe, stały się naszą motywacją do stworzenia cateringu dietetycznego. Różnorodna oferta PrimaFood Catering zawiera diety dla osób o różnych preferencjach żywieniowych m.in. dieta optymalna z mięsem, dieta wege, dieta wege+ryba, dieta niski IG – w wybranej kaloryczności. Dla tych, których głównym celem nie jest odchudzanie, a ułatwienie codzienności, przygotowaliśmy opcję „diety domowej” z 3 smacznymi posiłkami dziennie.

PrimaFood Catering działa już na terenie (prawie) całej Polski!

Zapraszamy na stronę cateringu – primafoodcatering.pl

 

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas