zadzwoń
rezerwuj
messenger

AQUA FITNESS

To forma treningu, która doskonale poprawia giętkość ciała, rozwija siłę mięśni, pobudza układu krążenia i układ oddechowy a także wspaniale wpływa na wysmuklenie sylwetki. W Primavera Jastrzębia Góra w ramach zajęć Aqua Fitness prowadzimy m.in.: Aqua Classic, Aqua Legs, Aqua Boxing, Aqua Power, Aqua Soft, Aqua Arms, Aqua Kickboxing.

ZUMBA®

Zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Zumba®. To idealne połączenie tańca, aerobiku i treningu wytrzymałościowego, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę.  Zajęciom towarzyszą latynoskie rytmy i energetyczna atmosfera. W wersji POWER wymaga trochę więcej wysiłku oraz stażu treningowego.

TBC (ANG. TOTAL BODY CONDITIONING)

To jedna z najpopularniejszych odmian aerobiku, która zapewnia trening mięśni całego ciała. Należy ona do grupy zajęć wzmacniających z elementami treningu CARDIO.

NORDIC WALKING

To forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Nordic Walking angażuje zdecydowanie więcej partii mięśniowych całego ciała niż zwykły spacer. Rozwija się siła i wytrzymałość ramion oraz kondycja ogólna organizmu.

SIŁOWNIA

Jeśli lubisz samodzielne ćwiczenia lub chciałbyś skorzystać ze wsparcia trenera personalnego zapraszamy także do naszej siłowni!

Harmonogram zajęć:

AQUA FITNESS:
wtorki, czwartki – godz. 18:30-19.30
Ze względu na wprowadzone obostrzenia wynikające z zagrożenia COVID-19 zajęcia Aqua Fitness nie odbędą się do odwołania.

TBC:
poniedziałki, środy – godz. 18:30-20:00

Ze względu na wprowadzone obostrzenia wynikające z zagrożenia COVID-19 zajęcia TBC nie odbędą się do odwołania.

ZUMBA:
poniedziałki – godz. 20:00-21:00
środy – godz. 20:00-21:00

Ze względu na wprowadzone obostrzenia wynikające z zagrożenia COVID-19 zajęcia Zumba nie odbędą się do odwołania.

Cennik

Siłownia:

Drodzy Goście, informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i wprowadzone obostrzenia siłownia pozostaje nieczynna dla Gości z zewnątrz. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na naszym profilu na Facebook

Jednorazowe wejście 18 PLN
Karnet 4 wejścia 60 PLN
Karnet 8 wejść (1 gratis) 120 PLN

Trener personalny:
Cena 70 PLN/60 min

Zajęcia sportowe:
Zumba Fitness, Zumba Aqua, Aqua Fitness, TBC:
Jednorazowe wejście 20 PLN
Karnet 4 wejścia 60 PLN
Karnet 8 wejść (1 gratis) 120 PLN

Nordic Walking:
Indywidualnie – 50 PLN/Zajęcia grupowe przy 3 os. – 20 PLN

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu PrimaPark na Facebook, gdzie na bieżąco informujemy o ewentualnych zmianach w grafikach zajęć czy ich odwołaniu.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas