zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Mnóstwo przyjemności w jednym miejscu

Basen Rekreacyjny
Główna część strefy rekreacyjnej to basen o długości 28m i głębokości od 1m do 1,5m, który jest idealny również dla osób z mniejszymi umiejętnościami pływackimi. Temperatura wody wynosi 29ºC, dając prawdziwe uczucie komfortu i relaksacji.

Jacuzzi
Wanna z hydromasażem i ciepłą wodą. Pobyt w jacuzzi jest gwarancją przyjemności i odprężenia. To wymarzona forma odpoczynku, która relaksuje zarówno ciało jak i umysł, przynosząc zapomnienie od trosk dnia codziennego.

Przeciwprąd
Jak na spacerze pod wiatr, tak na basenie pod prąd. Przeciwprąd to poryw wody pod mocniejszym ciśnieniem, przypominający górski potok. Trochę wysiłku wejścia w silny strumień to nie tylko fantastyczna zabawa, ale również przy okazji masaż całego ciała.  Odprężenie jest przyjemnym efektem ubocznym.

Rwąca rzeka
Zaczyna się niewinnie. Zakole basenu nagle przyciąga i porywa do świetnej zabawy z delikatną dawką adrenaliny. Silniejszy momentami prąd daje ponieść emocjom. Rwąca rzeka jest uruchamiana w cyklu co 30 min.

Zjeżdżalnia Anakonda
Dla poszukujących silniejszych wrażeń jest i ona – zjeżdżalnia – długa, pokręcona, u niektórych budząca początkowo lekką grozę, ale poskromiona okazuje się świetną towarzyszką zabaw. Pozytywny zawrót głowy gwarantowany.

Basen do Aqua Fitness i rekreacji
To mniejszy basen o głębokości 1,3m i temperaturze wody 28,5ºC, który umożliwia połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zajęcia fitness pod okiem doświadczonego instruktora to ćwiczenia polecane osobom nie tylko młodym, dbającym o zdrowie, ale i tym po kontuzjach, starszym czy kobietom w ciąży.

Brodzik dla dzieci
Strefa dla najmłodszych dzieci to nie tylko płytki, bo liczący 30 cm głębokości basen, ale także moc dodatkowych atrakcji. W brodziku znaleźć można 3 mini zjeżdżalnie, a do dyspozycji dzieci jest całe grono zabawek wodnych. Temperatura wody została tu ustawiona na optymalne 34ºC.

Bezpieczeństwo
Nad bezpieczeństwem na terenie całej strefy basenów czuwa wykwalifikowany ratownik WOPR-u, mogą więc Państwo czuć się u nas bezpiecznie i oddać się relaksowi bez reszty.


Dla Gości obiektu w godzinach 8:00-9:00  Park Wodny czynny jest tylko dla osób dorosłych.
Pod względem mikrobiologicznym wody: w nieckach basenowych (basen duży, brodzik dla dzieci, basen okrągły), w obu nieckach z hydromasażem oraz woda dostępna pod natryskami w strefie basenowej, spełniają wymagania sanitarne określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakie powinna spełniać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Pod względem fizykochemicznych wszelkie odchyłki korygowane są na bieżąco.

Zobacz Sprawozdania z badań wody

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas