zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Mnóstwo przyjemności w jednym miejscu

Basen Rekreacyjny
Główna część strefy rekreacyjnej to basen o długości 28m i głębokości od 1m do 1,5m, który jest idealny również dla osób z mniejszymi umiejętnościami pływackimi. Temperatura wody wynosi 29ºC, dając prawdziwe uczucie komfortu i relaksacji.

Jacuzzi
Wanna z hydromasażem i ciepłą wodą. Pobyt w jacuzzi jest gwarancją przyjemności i odprężenia. To wymarzona forma odpoczynku, która relaksuje zarówno ciało jak i umysł, przynosząc zapomnienie od trosk dnia codziennego. Temperatura wody wynosi 34ºC.

Przeciwprąd
Jak na spacerze pod wiatr, tak na basenie pod prąd. Przeciwprąd to poryw wody pod mocniejszym ciśnieniem, przypominający górski potok. Trochę wysiłku wejścia w silny strumień to nie tylko fantastyczna zabawa, ale również przy okazji masaż całego ciała.  Odprężenie jest przyjemnym efektem ubocznym.

Rwąca rzeka
Zaczyna się niewinnie. Zakole basenu nagle przyciąga i porywa do świetnej zabawy z delikatną dawką adrenaliny. Silniejszy momentami prąd daje ponieść emocjom. Rwąca rzeka jest uruchamiana w cyklu co 30 min.

Zjeżdżalnia Anakonda
Dla poszukujących silniejszych wrażeń jest i ona – zjeżdżalnia – długa, pokręcona, u niektórych budząca początkowo lekką grozę, ale poskromiona okazuje się świetną towarzyszką zabaw. Pozytywny zawrót głowy gwarantowany.

Basen do Aqua Fitness i rekreacji
To mniejszy basen o głębokości 1,3m i temperaturze wody 29ºC, który umożliwia połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zajęcia fitness pod okiem doświadczonego instruktora to ćwiczenia polecane osobom nie tylko młodym, dbającym o zdrowie, ale i tym po kontuzjach, starszym czy kobietom w ciąży.

Brodzik dla dzieci
Strefa dla najmłodszych dzieci to nie tylko płytki, bo liczący 30 cm głębokości basen, ale także moc dodatkowych atrakcji. W brodziku znaleźć można 3 mini zjeżdżalnie, a do dyspozycji dzieci jest całe grono zabawek wodnych. Temperatura wody została tu ustawiona na optymalne 33ºC.

Bezpieczeństwo
Nad bezpieczeństwem na terenie całej strefy basenów czuwa wykwalifikowany ratownik WOPR-u, mogą więc Państwo czuć się u nas bezpiecznie i oddać się relaksowi bez reszty.


Dla Gości obiektu w godzinach 8:00-9:00 i 21:00-22:00  Park Wodny czynny jest tylko dla osób dorosłych.
Pod względem mikrobiologicznym wody: w nieckach basenowych (basen duży, brodzik dla dzieci, basen okrągły), w obu nieckach z hydromasażem oraz woda dostępna pod natryskami w strefie basenowej, spełniają wymagania sanitarne określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakie powinna spełniać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Pod względem fizykochemicznych wszelkie odchyłki korygowane są na bieżąco.

Zobacz Sprawozdania z badań wody

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas