21 sierpnia 2023

O masażu Kobido mówi się, że to niechirurgiczny lifting twarzy. To manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Zabiegi SPA tego typu sprawiają, że skóra jest mocniejsza, a jednocześnie pozwala lepiej ją odżywić. Czy masaż Kobido ma jeszcze jakieś zalety i dlaczego jest tak popularny?

Masaż Kobido – na czym on polega?

Masaż Kobido to bardzo głęboki masaż, który wykonywany jest na powierzchni skóry. Jego korzenie wywodzą się z techniki medycznego masażu ze wschodniej Azji oraz tradycyjnego masażu japońskiego. Ten lifting twarzy ma na celu zrelaksować i odprężyć osobę, która jest masowana, a szybkie i zdecydowane ruchy mają pobudzić skórę i produkcje składników, które są niezbędne do uzyskania efektu liftingu.

Zabiegi SPA jak ten masaż to naturalna alternatywa dla współczesnej medycyny estetycznej, która bardzo często opiera się na zabiegach ingerencyjnych jak zastrzyki z kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej lub założenie nici liftingujących.

Zabieg ten można zaliczyć do zaawansowanych oraz intensywnych technik masażu. To sprawia, że dociera w głąb skóry i działa na mięśnie. Masaż Kobido to połączenie wielu tradycyjnych technik i metod szybkich ruchów rękoma. Te zabiegi SPA nie sprawiają jednak bólu osobie masowanej, ale mogą wywoływać odczucie na jego granicy. Jego celem jest także określenie kondycji skóry oraz praca na punktach akupresurowych. To ma doprowadzić do równowagi w mięśniach i skórze twarzy.

Jakie rezultaty można uzyskać?

Jak już wspomniano, masaż Kobido to nieinwazyjny lifting twarzy. Regularnie wykonywanie masażu prowadzi do naturalnego efektu odmłodzenia, a to nie wszystko. Tego rodzaju zabiegi SPA niwelują napięcie mięśniowe, co prowadzi także do zniwelowania zmarszczek mimicznych. Masaż pobudza też metabolizm komórek, co sprawia, że skóra regeneruje się znacznie szybciej niż normalnie.

Jeżeli sesje będą wykonywane regularnie, efekty mogą wystąpić dość szybko. Zmiany można dostrzec już nawet po pierwszym zabiegu, ale będzie ona niestety krótkotrwała.

Te regularne zabiegi SPA pozwolą zauważyć:

  • poprawę konturów twarzy
  • zniwelowanie efektu opadających policzków
  • zmniejszenie zmarszczek i bruzd
  • zmniejszenie opuchlizn i worków pod oczami
  • redukcję stresu
  • odczucie efektu zrelaksowania i odprężenia
  • poprawę wzroku
  • ujędrnienie skóry

Zmiany te będą pojawiać się powolnie i subtelnie, ale w dłuższej perspektywie staną się bardziej zauważalne. Po jakimś czasie naturalny lifting twarzy sprawi, że skóra będzie młodsza, wypoczęta i lepiej odżywiona.

Dlaczego masaż Kobido jest taki popularny?

Masaż Kobido jest bardzo popularny, ponieważ jego efekty widoczne są stosunkowo szybko, a sam zabieg może być wykonywany o dowolnej porze roku bez żadnych przeciwwskazań. Można poddawać się mu zarówno rano, jak i wieczorem, po zabiegu nie ma widocznych śladów. Dodatkowo sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie istotną zaletą.

Zapraszamy na odmładzający masaż Kobido do Sand SPA w Primavera Jastrzębia Góra – szczegółowy opis zabiegu oraz cena znajduje się w Menu SPA.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas