21 sierpnia 2023

Stale rosnąca popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii to efekt współczesnego kultu urody i kreowanego przez media idealnego wizerunku. To także skutek coraz większej świadomości na temat dużej skuteczności tego typu zabiegów, skorelowanych z ich znacznym bezpieczeństwem i niskim ryzykiem powikłań. Jednym z wszechstronnych zabiegów jest zabieg falami radiowymi RF. Fale radiowe RF to promieniowanie o najniższej częstotliwości, najczęściej 0, 5 – 7 MHz.

Zmieniająca się energia fal radiowych w energię cieplną podgrzewa włókna kolagenowe do temperatury 45-60o. Kiedy włókna kolagenowe są ogrzane, niektóre z połączeń sieciowych ulegają przerwaniu (ale nie zniszczeniu), kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu, dochodzi do jego ponownego utworzenia. Tak zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy odnowy. Radiofrekwencja (Radiofale RF, fale radiowe RF), określana mianem „liftingu bez skalpela”, znajduje zastosowanie w postępowaniu ujędrniającym i wygładzającym zmarszczki – efekt odmłodzenia widoczny jest kilka tygodni po zabiegu. Zabiegowi temu doskonale poddają się zmarszczki na czole, wokół ust, zwiotczała skóra na szyi, dekolcie czy dłoniach oraz tzw. „worki pod oczami” czy „kurze łapki”

Radiofale RF znalazły także zastosowanie w zabiegach miejscowo modelujących i wyszczuplających ciało. Wybiórcze ogrzewanie tkanki tłuszczowej generuje procesy lipolizy, a tym samym redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i wygładzenia cellulitu. Znakomite efekty przynosi także wykorzystanie fal radiowych na polu ujędrniania i modelowania pośladków oraz usuwania rozstępów i blizn. Skóra poddana zabiegowi odzyskuje jędrność i sprężystość.

Jak widać spectrum zastosowań fal radiowych jest duże. Ten bezbolesny i bezpieczny zabieg cieszy się bardzo dużą popularnością, zarówno w Polsce, jak i na świecie.
Jeżeli szukasz doskonałych efektów w połączeniu z bezpieczeństwem i brakiem ryzyka uczuleń, to ten zabieg jest zdecydowanie dla Ciebie.

W Primavera Jastrzębia Góra skorzystać możesz z zabiegów RF+ na: twarz, okolice oczu, uda, pośladki, brzuch, łydki, ramiona, dłonie, stopy.
Więcej o kuracji estetycznej Fale Radiowe RF w Primavera Jastrzębia Góra znajdziesz tutaj >>

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas