10 lipca 2024

Wakacje w Polsce mogą być równie atrakcyjne, co te zagraniczne. Wypoczynek nad morzem, spacery po górskich szlakach, relaks w otoczeniu mazurskich jezior, czy też aktywne zwiedzanie - każdy znajdzie coś dla siebie!

Wakacje w Polsce każdego roku stają się coraz bardziej popularnym wyborem. Nie tylko wśród rodzin z dziećmi, ale również grup znajomych czy par. Od kilku lat temperatury w sezonie letnim dorównują tym, co w krajach południa, a nawet jeśli pojawi się niechciany deszcz – atrakcji nie brakuje. Duża część urlopowiczów wybiera wakacje w Polsce nad morzem odwiedzając: Mielno, Chałupy, Kołobrzeg, Jastrzębią Górę.

Słońce, woda, plaża, zapach morskiej bryzy i smak świeżej rybki – dla wielu te właśnie elementy stanowią przepis na idealny urlop. Wakacje w Polsce nad morzem tak właśnie wyglądają! Oczywiście można narzekać na tłumy na plażach, drożyznę w nadmorskich barach, kolorowe stragany z pamiątkami i kapryśną pogodę. Przez wiele lat, były to powody do rezygnacji z wypoczynku w kraju. Jednak można śmiało powiedzieć, że wakacje w Polsce przechodzą renesans. Głównie ze względów bezpieczeństwa, strachu przed podróżą samolotem i nieznajomość języka obcego.

„Cudzie chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie” – słowa Stanisława Jachowicza, obrazują wieloletnie podejście do spędzania wakacji w kraju. A przecież wakacje w Polsce mogą być niezapomniane i to w pozytywnym znaczeniu! Wizyta w latarni morskiej, nauka surfingu, parki rozrywki dla dzieci, spacery po szlakach Parków Krajobrazowych, poznawanie historii polskiego wybrzeża, liczne wystawy… Nadmorskie wakacje w Polsce oferują znacznie więcej niż plażowanie uzależnione od słonecznej pogody!

Baza obiektów noclegowych jest również niezwykle różnorodna: małe pensjonaty, obiekty hotelowe z rozwiniętą infrastrukturą, budżetowe kwatery prywatne, luksusowe apartamenty, wieloosobowe domki. Zdecydowanie, jest w czym wybierać. Dla rodzin z dziećmi zdecydowanie ważne jest, aby spędzić wakacje w Polsce w takim miejscu, gdzie nawet w przypadku niepogody – nie będzie nudy. Dla par, które pragną nacieszyć się czasem ze sobą, idealne będą bardziej kameralne miejsca, a rozrywkowe towarzystwo spędzi udany czas w tętniącej (nocnym) życiem miejscowości.

Primavera Jastrzębia Góra to idealne wakacje w Polsce nad morzem dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypoczynku, która sprawi, że rodzice oraz ich pociechy spędzą niezapomniany czas pełen zabawy i nowych doświadczeń!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas