4 listopada 2020

Andrzejki 2020 będą w tym roku obchodzone inaczej niż zwykle. Niehamująca pandemia koronawirusa poprzestawiała nasze życie do góry nogami praktycznie na każdej płaszczyźnie. Również zabawy na Andrzejki jakie dotąd znaliśmy muszą mieć inny charakter niż dotychczas. Nie oznacza to, że trzeba rezygnować całkowicie z celebrowania tego dnia. Dobrym rozwiązaniem wydaja się Andrzejki „wyjazdowe” np. Andrzejki nad morzem, czy w górach.

Andrzejki 2020 w wyjątkowych okolicznościach

To, że Andrzejki 2020 będą inne niż znamy, nie oznacza wcale, że muszą być całkiem nudne lub spędzone w domu. Owszem – huczne zabawy na Andrzejki nie mogą być obecnie organizowane w lokalach czy restauracjach. Nie spotkamy się w większym gronie znajomych na całonocnej imprezie w lokalu. Istnieje jednak dobra alternatywa, w dodatku zgodna z przepisami i bezpieczna. Takim rozwiązaniem są Andrzejki nad morzem lub w innym ulubionym regionie, a konkretnie – wyjazd do hotelu w rodzinnym gronie. Wspólny odpoczynek, zmiana otoczenia oraz obchodzenie „Andrzejek” w jednym.

Alternatywne rozwiązanie? Wyjazd!

I choć czasy są trudne, warto przekuć to co ciężkie w coś dobrego i obrócić niesprzyjającą kartę na swoją korzyść. Można to zrobić spędzając Andrzejki 2020 w wybranym hotelu. Zamiast przykrej i przybijającej atmosfery – zaznać trochę psychicznego luksusu. Nie trzeba rezygnować przy tym z zabawy na Andrzejki, gdyż hotele są świetnie przygotowane na tę okazję. Nie tylko dbają o restrykcyjne zasady sanitarne, które gwarantują bezpieczeństwo, ale też o doskonałą rozrywkę. Takie rozwiązanie sprawi, że nawet weekendowy czy kilkudniowy wypad do hotelu (na przykład Andrzejki nad morzem) pozwoli nam odetchnąć, nabrać dystansu i miło spędzić czas całą rodziną.

Zabawy na Andrzejki w czasach pandemii

Fakt, że Andrzejki 2020 nie mogą być spędzone w lokalach z dużą liczbą uczestników, to jeszcze nie katastrofa. Można ten czas spędzić bowiem równie atrakcyjnie, a przy tym rodzinnie. Dzieci będą z pewnością zachwycone na opcję wyjazdową np. Andrzejki nad morzem. Obiekty wypoczynkowe potrafią wypełnić czas aktywnie, organizując dla najmłodszych animacje tematyczne, takie jak warsztaty plastyczne z wykorzystaniem wosku, zabawa z buckiem czy zabawy na Andrzejki z wróżbami. W tym czasie dorośli mogą zająć się sobą lub skorzystać ze strefy SPA lub udać się do sauny czy na basen. Cała rodzina będzie zadowolona, a dusza i ciało odpoczną od pandemicznego kryzysu w bezpiecznych warunkach.

Andrzejki 2020 mogą więc przejść do historii jako jedne z najbardziej smutnych, bez możliwości wyjścia na tradycyjną imprezę, ale mogą też zostać w rodzinnej pamięci i albumach zdjęciowych jako jedne z lepszych. W Primavera Jastrzębia Góra przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na rodzinne Andrzejki! Wieczór wróżb prowadzony przez animatorów, prawdziwa zabawa andrzejkowa dla dzieci, nielimitowany dostęp do Parku Wodnego ze Światem Saun. Dorośli mogą skorzystać z zajęć sportowych oraz promocyjnej oferty zabiegowej w Sand SPA. 

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas