23 stycznia 2019

W terapii przeciwstarzeniowej duże znaczenie nabrały zabiegi z kosmetologii estetycznej. Jednym z najbardziej efektownych zabiegów jest mezoterapia. Tu mamy szeroki wachlarz, możemy skorzystać z mezoterapii mikroigłowej, igłowej, mikroigłowej z rf , frakcyjnej, bezigłowej.

Co i dla kogo?

Mezoterapia mikroigłowa wykonywana za pomocą rollera , który posiada igły od 0,2 mm – 2mm, wykorzystywana jest w celu pobudzenia skóry oraz zwiększenia penetracji składników aktywnych w głąb skóry. Ten rodzaj mezoterapii polecany jest dla młodych osób oraz dla wzmocnienia efektów zabiegowych. Taki zabieg możemy wykonywać co 7 – 14 dni w seri 5 sesji. Po zabiegu skóra może byc lekko zaczerwieniona.

Mezoterapia mikroigłowa z RF to zabieg za pomocą aparatury medycznej , zabieg dla osób w każdym wieku , profilaktyka przeciwstarzeniowa dla +25 lat jak i terapia dla + 40 . Ta procedura zabiegowa ma silne działanie przebudowujące strukturę skóry poprzez mikrouszkodzenia, igły które znajdują się w skórze dodatkowo dają impuls fali radiowej , która działa na fibroblasty i włókna kolagenowe obkurczając je. Zabieg zagęszcza skórę , działa liftingująco, pobudza naturalne procesy regeneracyjne i odbudowujące kolagen. Tu w zależności od problemu czy partii podanej zabiegowi mamy igły od 0,5 mm – 2,5 mm ( te ostatnie świetnie sprawdzą się przy rozstępach ). Zabieg można wykonywać co 4 – 6 tygodni w serii 4-5 sesji. Skóra po zabiegu będzie zaczerwieniona, może być lekko obrzęknięta.

Mezoterapia igłowa jest metodą która działa przeciwstarzeniowo oraz leczy wybrane stany chorobowe. Polega na śródskórnym podaniu odpowiednio dobranego do cery, bądź schorzenia koktajlu. Śródskórne wstrzyknięcie małych ilości substancji aktywnych zapewnia wysoką skuteczność i efektywność działania miejscowego. Koktaile bogate są w składniki aktywne tj. kwas hialuronowy, peptydy , witaminy , które mają działanie silnie nawilżające, rozluźniające mięśnie związane z skórą , przeciwstarzeniowe, napinające, działające rozjaśniająco na przebarwienia. Mikrouszkodzenia skóry pobudzają naturalne procesy naprawcze w skórze.

Zabieg który również świetnie sprawdzi w każdym przedziale wiekowym. Tą metodą możemy również wspomóc przy nadmiernym wypadaniu włosów, rozstępach czy przy rozpuszczaniu tłuszczy ( lipoliza iniekcyjna). Po zabiegu będą widoczne depozyty z składnikiem aktywnym, który może utrzymywać się od 1h po zabiegu do kilku dni, w zależności od użytego preparatu i kondycji skóry. Skóra może być lekko zaczerwieniona. Zabieg wykonuje się co 2 tygodnie w serii 5 zabiegów.

Mezoterapia frakcyjna za pomocą urządzenia dermapen, urządzenia która mechanicznie pobudza i stymuluje włókna kolagenowe i elastynowe. Dodatkowo wtłaczamy specjalnie dobrane koktaile w głąb skóry , mogą to być preparaty nawilżające, przeciwstarzeniowe, odżywcze. Mezoterapię frakcyjna można również poprawić koloryt skóry za pomocą koktajlu koloryzująco – rozświetlającego. Zabieg ma właściwości tonujące skórę. Dodatkowo preparat BB Glow zawiera kwas hialuronowy. Zabieg BB Glow polecany jest dla cer szarych, matowych , zaczerwieniających się oraz z nierównym kolorytem. Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona. Seria 5 zabiegów w odstępie 7 – 14 dni. BB Glow 4 zabiegi w odstępie 2 – 3 tyg.

Mezoterapia bezigłowa nieinwazyjna metoda wprowadzenia do skóry właściwej substancji aktywnych . Impulsy elektryczne mają za zadanie poszerzyć ujścia gruczołów umożliwiając transport składników. Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na udostępnieniu nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem wysokonapięciowego jednokierunkowego prądu impulsowego o częstotliwości radiowej. Zabieg raz w tygodniu od 5 – 10 razy w serii.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża okres karmienia
  • alergie na dany składnik aktywny
  • miejscowe stany zapalne (infekcje bakteryjne, wirusowe)
  • leki przeciwzakrzepowe
  • choroby ogólnoustrojowe (nowotwory)


Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas