7 stycznia 2019

Każdą firmę tworzą ludzie, a o pracowników trzeba dbać- i to nieustannie. Już dawno minęły czasy, w których to pieniądze stanowiły jedyną formę motywacji, a wiosna to najlepszy czas na imprezy integracyjne, które tchną w Twój zespół nową energię!

Minęła zima, a wraz z nią przygnębiająca szarość, która doskwierała nam codziennie zza biurowego okna. Powoli pozbywamy się całego ciężaru. Puchowe kurtki, wełniane szale i grube swetry upychamy z powrotem na dno naszych szaf. Właśnie teraz, gdy kalendarz naszego zespołu odlicza już tylko dni do upragnionego urlopu, powinniśmy… zareagować.

Firmowe imprezy integracyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród samych pracodawców, a korzyści wynikające z organizacji tego typu wydarzeń nierzadko przerastają nasze oczekiwania. Jaką rolę odgrywają imprezy integracyjne w zespole? Przede wszystkim budują pozytywne relacje w strukturach firmy, ale są również doskonałą okazją do podziękowania pracownikom za ich codzienną pracę, szczególne zaangażowanie lub zakończony sukcesem projekt.

Zwiększenie wydajności naszej kadry, a także przywiązania do wartości reprezentowanych przez firmę to czasochłonny, wielopłaszczyznowy proces, który z pewnością ułatwi nam wspólnie spędzony czas.

To również dobry moment na przedstawienie nowych pracowników, którym łatwiej będzie się wpasować w dotychczas zgrany zespół i odnaleźć swoje miejsce w grupie.

Pamiętajmy, że podczas imprez integracyjnych najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich pracowników. Emocje, które towarzyszą zespołowym rozgrywką uczą nie tylko pokory, ale dają także szanse na rozwinięcie nowych umiejętności i udoskonalenie komunikacji naszej drużyny. Zadania, które stawiane są zespołowi podczas wyjazdu mają bezpośrednie przełożenie na wyniki jego pracy. Wykorzystajmy więc ten czas na pobudzenie naszej kreatywności, by otworzyć umysł na nowe wyzwania!
Jak to wszystko zaplanować? Imprezy integracyjne to nie lada wyzwanie dla organizatorów. Wybór właściwego miejsca oraz znalezienie odpowiedniej daty na firmową eskapadę to dwa najważniejsze elementy składowe całego przedsięwzięcia. Malowniczo usytuowany hotel z bogatą ofertą dodatkowych atrakcji, kompleksem SPA oraz genialną kuchnią to gotowy przepis na wiosenną integrację dla Twoich pracowników!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas