7 stycznia 2019

Organizacja konferencji to wielkie wydarzenie. Tygodnie przygotowań i setki podjętych decyzji sprawiają, że z wielką nadzieją wyczekujemy pierwszych rezultatów. Niektóre nasze wybory mogą nastręczać nam jednak wiele komplikacji. Jednym z takich zagadnień jest wytypowanie odpowiedniej daty dla naszego wielkiego wydarzenia. Czy weekendowe konferencje firmowe to dobry pomysł?

Centra konferencyjne czynne są zazwyczaj przez siedem dni w tygodniu. Ta ogromna dowolność w rezerwacji terminu uzasadnia nasze rozważania, dotyczące organizacji konferencji w weekend. Weekend, który dla wielu z nas stanowi jedyne dwa dni wolne od zawodowych obowiązków i czas, który w pełni oddajemy naszej rodzinie. Weekendowe konferencje firmowe połączone z rodzinnym wypoczynkiem stanowią najlepszą alternatywę dla imprez organizowanych w środku tygodnia.

Lata, w których sale konferencyjne stanowiły centrum całego wydarzenia dawno odeszły w niepamięć. Decydując się na takie rozwiązanie musimy zadbać nie tylko o komfort gości konferencyjnych, ale także o bezpieczeństwo i wygodę ich najbliższych. Animacje, park wodny i kolorowe place zabaw to atrakcje, które podbiją serce niejednego dziecka, a bogato wyposażone SPA, basen oraz kręgielnia będzie miłą niespodzianką dla uczestników oraz ich partnerów.

Podczas poszukiwań odpowiedniego hotelu, warto zwrócić uwagę na obiekty wypoczynkowe, które zapewniają zabawę i opiekę najmłodszym uczestnikom, a równocześnie stwarzają warunki do organizacji wydarzeń biznesowych. Brak konieczności transportu gości do oddalonej o kilkanaście kilometrów sali konferencyjnej oraz czas, który w ten sposób zaoszczędzimy będzie wspaniała okazją do wspólnie spędzonego wieczoru.

Weekendowe konferencje firmowe, na których oprócz zaproszonych gości miejsce znajdą także ich najbliżsi to doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną. Uczestnicy, którzy mają świadomość, że ich rodzina spędza czas w pobliżu są bardziej zaangażowani w służbowe obowiązki. I choć nie ma reguły co do wyboru odpowiedniego terminu, to najważniejsze, by już na początku planów o organizacji szkolenia lub konferencji firmowej wykluczyć daty świąt oraz okresy urlopowe. Pamiętając o tych podstawowych zasadach możemy być pewni, że lista zaproszonych gości nie ulegnie poważnym zmianom.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas