zadzwoń
rezerwuj
messenger

POZNAJ NASZE PAKIETY

OFERTY Z MYŚLĄ O TWOIM ZDROWIU I URODZIE

POZNAJ NASZE NAJSKUTECZNIEJSZE TERAPIE

Bogactwo morza do Twojej dyspozycji

Thallasoterapia to tradycyjna metoda twitalizowania oraz pielegnacji zdrowia i urody. Wykorzystuje naturalne dobra takie jak woda morska, piasek czy glony. Są to silne elementy terapeutyczne.

Wyobraź sobie ćwiczenia oddechowe na plaży ze wschodzącym słońcem, wieczorny jogging z brodzeniem boso w morzu czy kapiele w piasku.

Thallasaterapia to również Strefa Wypoczynku – tężnia solankowa, warsztaty z suplementacji naturalnej, naturalna pielęgnacja zdrowia i urody z wykorzystaniem produktów morskich czy hydroterapii.

FLOATING

KOMORA HIPERBARYCZNA

WAVEBALANCE

NATURALNE TERAPIE

Daj Nam o siebie zadbać w naturalny sposób. Wybraliśmy najskuteczniejsze metody pielęgnacyjne oparte na bogactwie skarbów natury

więcej

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE

Innowacyjność = skuteczność, dlatego stawiamy na przyszłość tej branży i oferujemy najnowsze technologie zabiegowe

więcej

SYNERGIA METOD

Sand Spa to wzajemne przenikanie się wielu metod i terapii. To połączenie najbardziej innowacyjnych zabiegów z bogactwem natury, co pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty

Sand Spa dla biznesu!

Efektywność zawodowa wymaga dbania o siebie! Niezależnie od Twoich potrzeb mamy wszystko abyś miał przestrzeń do rozwoju zawodowego. Szybkie zabiegi regeneracyjne, masaże relaksacyjne czy terapie odprężające to nasze sposoby na Twój sukces w biznesie!

Porady

Czy wiesz, że...

wszystkie porady

Aktualności / Blog / Artykuły

Porady naszych specjalistów

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas