21 sierpnia 2023

Wavebalance – co to jest?

Jest to system terapeutyczny, który został stworzony przez Manuelę Sonntag, jedną z bardziej znanych niemieckich terapeutek. Jego nowatorstwo polega na całościowym połączeniu wszystkich pięciu elementów: ciepła, ruchu fal, wody, dźwięku oraz umiejętności manualnych terapeuty. Połączenie wszystkich tych czynników sprawia, że w organizmie zostają uruchamiane procesy samoleczenia. Holistyczna koncepcja zapewnia nie tylko wzmocnienie ciała, efekt głębokiego odprężenia, usprawnienie przepływu wewnętrznej energii, doświadczenie uczucia harmonii ciała i duszy.

Metoda Wavebalance i jej cechy:

  • Metoda Wavebalance stymuluje pracę mięśni oraz tkanki łącznej prowadzący do poprawy zdolności motorycznych organizmu
  • Zabiegi Wavebalance pomagają w redukcji bólu stawów, zapobiegają osteoporozie oraz chorobie zwyrodnieniowej stawów
  • Metoda Wavebalance to również sposób na poprawę wytrzymałości, koordynacji i percepcji własnego ciała
  • Terapia Wavebalance pobudza przepływ limfy i aktywizuje procesy metaboliczne, co korzystnie wpływa na redukcję wagi
  • Zabiegi Wavabalance wzmacniaja poczucie odprężenia, wpływają na wzrost energii wewnętrznej oraz spokoju i harmonii życiowej

Pełny opis metody, zasada działania oraz wpływ na organizm znajduje się na stronie http://wavebalance.pl/

Zabieg Wavebalance – na czym polega

Ujarzmienie fizycznych właściwości wody, jest możliwe, dzięki specjalnemu zabiegowi wykonywanemu na podgrzewanym łóżku BalanceFloater, które przekazuje ruch fal wodnych. Terapeuta za pomocą kojących i rytmicznych ruchów, stymulująco masuje ciało. Podwójne oddziaływanie umożliwia osiągnięcie efektu lekkości oraz dogłębnego odprężenia. Dodatkowo, zintegrowany z łóżkiem BalanceFloater system dźwiękowy może transmitować muzykę i dźwięki odczuwane jako delikatne wibracje. Każdy zabieg Wavebalance staje się więc sensorycznym doświadczeniem przenikającym cały organizm.

Wavebalance – dlaczego warto 

Metoda Wavebalance odpowiednia jest dla osób w każdym wieku, ćwiczenia oraz intensywność zabiegów na łóżku BalanceFloater można dostosować do indywidualnych potrzeb i kondycji. Wyjątkowy stan relaksu, nauka intuicyjnego poruszania się, rozgrzewający mięśnie masaż, możliwość doświadczenia czegoś innego. Terapie oraz zabiegi z wykorzystaniem tej innowacyjnej, holistycznej koncepcji wykorzystywane są głównie w nowoczesnych salonach SPA i odnowy biologicznej, gabinetach kosmetycznych, centrach fitness i rekreacji.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy zabiegi z wykorzystaniem systemu Wavebalance do oferty naszego Sand SPA Health & Beauty Institute w Primavera Jastrzębia Góra. Goście mogą m.in. oddać się głębokiej relaksacji podczas olejowego masażu całego ciała i twarzy lub skorzystać z mobilizująco-rozciągającego masażu dolnej części ciała. Pełna oferta zabiegowa – MENU SPA znajduje się tutaj.

Czuj się zaproszony!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas