21 sierpnia 2023

Na czym polega formuła Day SPA? To idea oparta na spędzeniu całego (lub większości) dnia w SPA i poddaniu się kilku zabiegom pielęgnacyjnym, które mają na celu np. relaksację, detoksykację, wymodelowanie ciała. Dlaczego jednodniowe SPA nad morzem lub nawet w miejscu zamieszkania to tak popularne rozwiązanie?

SPA nad morzem – dlaczego warto?

Ostatnie miesiące wymusiły na wielu z nas przymus dostosowania się do nowej rzeczywistości i zmianę dotychczasowego sposobu funkcjonowania. Obowiązkowa kwarantanna społeczna, brak możliwości wyjazdów, nierzadko łączenie pracy zdalnej z opieką nad dziećmi… To wszystko scenariusz dotyczący większości rodzin. Stopniowe rozluźnianie restrykcji społecznych otworzyło furtkę to różnych form wypoczynku i relaksu. Jedną z nich oferują właśnie SPA hotele.

Day SPA lub dłuższy weekend SPA spędzony na zabiegach dostosowanych do indywidualnych potrzeb może mieć zbawienny wpływ na organizm i samopoczucie. Jeśli natomiast jest to SPA nad morzem, wówczas korzyści wydają się jeszcze większe. Dobroczynny nadmorski klimat, piękne widoki, spacery po plaży – to wartość dodana takiego wyjazdu.

SPA hotel – na co możesz liczyć?

Oferta hotelowa może różnić się między sobą, lecz pakiety Day SPA lub weekend SPA występują niemal w każdym obiekcie ze strefą wellness. Wybór jest ogromny! Pakiety relaksacyjne, antystresowe, oczyszczające, modelujące ciało, odmładzające, wspomagające leczenie. Warto zaplanować taki dzień czy weekend SPA z wyprzedzeniem, aby mieć pewność dostępności miejsc. Szczególnie, jeśli ma być to prezent na specjalną okazję lub mało elestyczna data.

Zabiegi pielęgnacyjne w SPA nad morzem

SPA hotel to coraz popularniejszy kierunek wypoczynku na całym świecie. Zabiegi silnie nawilżające, oczyszczające skórę twarzy czy ujędrniające ciało to absolutny must-have. Duże zapotrzebowanie na tego typu usługi generuje różnorodne propozycje dostępne dla klientów.

Zabiegi antystresowe w SPA nad morzem

Życie w ciągłym pędzie, negatywne emocje w pracy i nadmiar obowiązków. Wszystko w dłuższej perspektywie ma negatywne skutki na cały organizm. Poszarzała cera pozbawiona blasku, spięte mięśnie oraz nerwobóle… Dlatego warto cyklicznie zadbać o swoje zdrowie i należny odpoczynek. SPA hotel to idealne miejsce kompleksowej regeneracji. Można tam skorzystać z zabiegów takich, jak np.: floating, relaksacyjny masaż na łóżku wodnym Wavebalance, masaż ciepłym olejkiem.

SPA hotel – detox

Weekend SPA jako początek zdrowszego trybu życia – czemu nie! Skorzystanie ze zdrowych propozycji hotelowego menu (a nawet dedykowanej diety redukcyjnej), a do tego zabiegi wspomagające detoksykację organizmu. Zasadowe kąpiele i masaże, okłady algowe, peelingi ciała i inne. Takie zabiegi pozwolą nabrać sił witalnych i być może rozpocząć nowy etap w dbaniu o siebie.

Jeden dzień spędzony w SPA czy weekend SPA nie zniweluje oczywiście zaniedbań, które powstawały przez lata. Mogą jednak stanowić formę wartościowego wypoczynku i dobrego prezentu dla siebie lub najbliższej osoby.

SPA nad morzem to idealna propozycja na urozmaicenie wakacyjnego wyjazdu (skorzystanie z oferty Day SPA miejscu zakwaterowania lub poza). To także ciekawy pomysł na spędzenie weekendu z ukochaną osobą lub w gronie przyjaciółek. Każda okazja do zadbania o siebie i bliskich to dobry pomysł! Dobroczynny wpływ zabiegów na organizm będzie skutkował lepszym wyglądem oraz samopoczuciem.

Sand SPA w Primavera Jastrzębia Góra oferuje szeroki wybór wyjątkowych pakietów Day SPA, m.in.: SPA dla zdrowia – Antystres i Relaks, Babskie SPA, Para w SPA – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tutaj!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
Dołącz do nas