2 listopada 2023

Playland - park rozrywki

Raj dla dzieci to mało powiedziane!


Sala zabaw dla dzieci w Jastrzębiej Górze – Primavera zaprasza!

O tym, jak niezmiernie ważną rolę odgrywa zabawa w życiu każdego dziecka, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. W Primavera chcemy każdemu z naszych Gości zapewnić jak najlepszy wypoczynek, dlatego mamy propozycję także dla najmłodszych.Playland stworzyliśmy po to, by dać dzieciom przestrzeń do niczym nieskrępowanej, prawdziwie radosnej zabawy. Dzięki mocy atrakcji mogą do woli zażywać tutaj ruchu, wygłupiać się i zawierać nowe znajomości. Nasz park rozrywki nad morzem dla dzieci jestidealnym miejscem, pozwalającym najmłodszym stawiać czoła nowym wyzwaniom, pokonując własne ograniczenia, a jednocześnie wspaniale i aktywnie spędzając czas.

Mnogość atrakcji w parku rozrywki Playland

Sala rozrywki Playland została pomyślana w ten sposób, by była to bawialnia dla dzieci nad morzem zapewniająca jak najwięcej różnorodnych akcesoriów do spontanicznej rozrywki. Jużna pierwszy rzut oka zachwyca mnóstwem kolorów i motywów. Dzieci mogą korzystać tu z wielu atrakcji. Warto wspomnieć chociażby o różnorodnych zjeżdżalniach – krętych, tubowych, prostych czy rolkowych – elementach do wspinaczki, trampolinach, tunelach, licznych zakamarkach i piankowych przeszkodach. Dzieci wręcz uwielbiają nasz basen z piłkami, w którym mogą „pływać” do woli, zanurzając się w barwnych kulkach. Suchy basen szybko przyciąga uwagę najmłodszych, aktywizując ich sprawność motoryczną i sensoryczną,a przy tym sprawiając ogromną frajdę.

Jakie korzyści daje dzieciom zabawa w parku rozrywki?

Warto zauważyć, że takie miejsca, jak Playland park rozrywki nad morzem dla dzieci, nie tylko dają dziecku wymarzone warunki do zabawy, lecz także korzystnie wpływają na jego wielopłaszczyznowy rozwój. Nie sposób nie wspomnieć w tym kontekście o zdrowotnych aspektach aktywności fizycznej. Aktywna zabawa przeciwdziała powstawaniu wad postawy, sprzyja kontrolowaniu prawidłowej masy ciała, wspiera funkcjonowanie układuoddechowego, podnosi poziom odporności organizmu. Dzięki spędzaniu czasu z wykorzystaniem wyposażenia sali, maluchy poprawiają swoją kondycję fizyczną oraz wzmacniają siłę i wytrzymałość.

Zabawa w parku rozrywki Playland poprawia także koncentrację oraz efektywność uczenia się, a także nabywania nowych umiejętności. Sprzyja też poprawieniu pamięci oraz zdolności do przetwarzania informacji.

Oczywiście, dużą wartość mają korzyści emocjonalne, jakie dzięki aktywnej zabawie zdobywa dziecko. Basen z piłkami, trampoliny, oraz inne akcesoria na sali sprawiają maluchom nieprzebraną radość. Dzięki konieczności pokonywania przeszkód, dziecko poprawia wiarę w swoje własne możliwości, uczy się też wyznaczać sobie cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Taka aktywna zabawa w konsekwencji budzi satysfakcję oraz poprawia samopoczucie. Jednocześnie stanowi ona również doskonałą okazjędo rozładowania emocji. Nie można zapomnieć też o fakcie, że na sali maluch spotyka inne dzieci, co jest idealną okazją do ćwiczeń w zakresie interakcji społecznych. Na przykład: nawiązywania nowych znajomości, umiejętności dzielenia się zabawkami czy zdrowej rywalizacji.

Czas dla dzieci i rodziców

Playland park rozrywki nad morzem dla dzieci stanowi miejsce, w którym maluchy mogą beztrosko spędzać czas na zabawie. Dzięki dostępności kawiarenki z barem nie ma żadnej potrzeby, żeby przerywać zabawę w celu pójścia na coś do picia lub jedzenia. Wystarczy tylko moment przerwy w doskonałej zabawie i dziecko z powrotem może wrócić do swoich ulubionych aktywności. Rodzic w czasie pobytu dziecka na sali rozrywki również nie będzie się nudził. Opiekunowie mogą spokojnie spędzić czas w kawiarni, relaksując się na przykład przy lekturze oraz filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. Co ważne, z tego miejsca jest widok na bawialnię, więc rodzic w każdej chwili ma możliwości zobaczenia, co aktualnie robi jego pociecha.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nasza sala zabaw dla dzieci w Jastrzębiej Górze jest miejscem dobrze rozplanowanym. Drobiazgowo zadbaliśmy o to, żeby nie tylko dostarczało ono dzieciom przyjemnej rozrywki, lecz także by wyróżniało się bezpieczeństwem. Zarówno na etapie projektowania bawialni, jak i jej realizacji, braliśmy pod uwagę obowiązujące normy bezpieczeństwa. Każdy element Playlandu, czy jest to suchy basen, zjeżdżalnia, czy ścianka wspinaczkowa, został wykonany z przyjaznych dzieciom, nietoksycznych i w pełni sprawdzonych materiałów, posiadających certyfikaty.

Playland bawialnia dla dzieci nad morzem otwarta jest nie tylko dla Gości Primavera Jastrzębia Góra. Z tej strefy zabaw, za dodatkową opłatą, mogą skorzystać także maluchy nieprzebywające w obiekcie. Największe zainteresowanie salą Playland jest oczywiście w trakcie sezonu letniego oraz innych popularnych wyjazdowych weekendów (np. "Majówka"). Dlatego warto przed przyjazdem zatelefonować do obiektu, aby dowiedzieć się, jaka jest aktualna sytuacja, choć nie można (i nie trzeba) robić rezerwacji na konkretną godzinę zabawy.


Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas