EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Dieta

Nasza dieta odchudzająca została przygotowana i jest udoskonalana przez dietetyk medyczną Magdalenę Maciejewską – Cebulak, współautorkę książki ‘Nie daj się rakowi’. Dieta jest odpowiednio zbilansowana i skomponowana według najnowszych zaleceń Piramidy Żywienia i najnowszych badań medyczno – dietetycznych. Dieta spełnia trzy główne założenia: odchudza, smakuje i odżywia.

Zapraszamy serdecznie na zdrowe i przyjemne odchudzanie

Zespół dietetyków medycznych i specjalistów Primavera Jastrzębia Góra

x

Zbilansowana dieta

W Primavera Jastrzębia Góra nie doświadczysz znanego pojęcia jakim jest „dieta”, tutaj poznasz co to zdrowe i zbilansowane odżywianie. Jadłospisy są idealne zarówno dla osób prowadzących zdrowy tryb życia jak i dla tych, które dopiero uczą się jak żyć i odżywiać zdrowo. Dania przygotowywane są beztłuszczowo, dzięki czemu są lekkie i pozwalają na wykonywanie aktywności fizycznej. Kompozycja posiłków ustalana jest według najnowszych zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz sezonowości, dzięki czemu jest to dieta optymalna i bezpieczna dla osób chorych na cukrzycę, nadciśnienie i hipercholesterolemię. Posiłki bazują na kaszach, rybach, warzywach, orzechach, owocach oraz naturalnych produktach nabiałowych. Celem naszej diety odchudzającej nie jest głodówka, ale przede wszystkim nauka rozmiaru porcji i odpowiedniego doboru żywności z efektem fit. Naszym Gościom proponujemy również dietę w wersji laktoowowegetariańskiej.

więcej
x

5 POSIŁKÓW DZIENNIE

Nasi Goście otrzymują pięć posiłków dziennie, które równomiernie dostarczają energię i chronią przez szybkimi spadkami cukru we krwi, a tym samym przed zmęczeniem, głodem i złym humorem. Po co regularność? Jest to najlepszy system naprawczy metabolizmu, chroniący przed nadwagą i otyłością.

więcej
x

INDEKS GLIKEMICZNY

Jednym z ważnych składowych odpowiedniego żywienia jest indeks glikemiczny. Najlepiej gdy spośród produktów zawierających węglowodany, wybieramy te o małym i średnim indeksie glikemicznym (np. warzywa zielone, pomidor, marchewka surowa, cukinia, czosnek, świeże owoce, makaron al dente, chleb żytni pełnoziarnisty itp.), które spowalniają wchłanianie glukozy i przez dłuższy czas powodują łagodne zwiększanie glikemii i insulinemii poposiłkowej. Taki proces hamuje powstawanie tkanki tłuszczowej.

więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas