14 lipca 2023

Kontakt z wodą ułatwia uwolnienie się od stresów dnia codziennego, czyniąc wypoczynek na urlopie znacznie efektywniejszym. Dzięki temu możemy powrócić do regularnych obowiązków pełni sił i energii do działania. Wczasy nad morzem z basenem w Primavera pozwalają oczywiście na dowolną ilość ruchu, jednak dla Gości pragnących maksymalnego odprężenia, przygotowaliśmy jacuzzi. Hydromasaż wraz z ciepłą wodą jak nic innego odprężają ciało i umysł. Bąbelki pomagają wypocząć mięśniom oraz stawom, np. po intensywnym wysiłku.

Jednak nasz Park Wodny to nie tylko jacuzzi, zjeżdżalnie i basen nad morzem. Przygotowaliśmy również Strefę Saun. To trafiony wybór, gdy chcemy ukoić nerwy, a przy tym zrobić coś dobrego dla swojego ciała. W naszym Aquaparku nad morzem mieści się kilka rodzajów saun, w tym klasyczne łaźnie – sucha oraz turecka. Dostępna jest także sauna różana, kusząca urokami aromaterapii. Ponadto balia z zimną wodą oraz tzw. lodospad umożliwiają przyjemne ochłodzenie ciała między kolejnymi sesjami.

Jeśli chodzi o wczasy, Park wodny nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra to rozrywka i relaks dla Gości pod każdym względem. To miejsce stworzone dla osób chcących odpocząć lub spędzić czas aktywnie w otoczeniu wody. Wiele atrakcji oraz stref w naszym Parku, ułatwia wybór tych najlepiej dopasowanych do własnych potrzeb.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
Dołącz do nas