24 czerwca 2020

Trwająca od kilku miesięcy trudna sytuacja epidemiologiczna na świecie spowodowała, że wiele osób zostało zmuszonych do zmiany ustalonych wcześniej planów wakacyjnych. Mimo, iż poszczególne kraje powoli zaczynają otwierać swoje granice dla turystów, to jednak utrudniony dostęp do branży gastronomicznej oraz konieczność przestrzegania wielu obostrzeń sprawiły, że większość z nas postanowiła zaplanować wczasy w Polsce. Rodzime wybrzeże Bałtyku szczególnie kusi szerokimi piaszczystymi plażami, a także rozbudowaną bazą hotelową zapewniającą atrakcje dla dzieci i dorosłych. W jaki sposób warto więc spędzić wakacje w Polsce 2020?

Wczasy w Polsce – idealne miejsce na wypoczynek

W naszym kraju nie brakuje miejsc, w których można spędzić udany urlop. Góry, Mazury i przede wszystkim morze, co roku przyciągają tysiące turystów pragnących chociaż na chwilę uciec od codzienności. Wakacje w Polsce 2020 stanowią doskonałą okazję do tego, aby lepiej poznać nasz kraj, dotrzeć do urokliwych lub zapomnianych miejsc. Zarówno wśród singli, par, grup znajomych, jak i rodzin prawdopodobnie najbardziej popularny będzie wyjazd nad morze.

Wczasy w Polsce nad Bałtykiem to świetne rozwiązanie, które pomoże w efektywny sposób wypocząć oraz odpowiednio zadbać o swoje zdrowie.

Piaszczyste, szerokie plaże, liczne lasy i parki krajobrazowe, a także przybrzeżne rezerwaty przyrody sprzyjają odprężającym spacerom, aktywności fizycznej, jak i błogiemu lenistwu. Ponadto wakacje nad morzem, dzięki wysokiej zawartości jodu w powietrzu, wzmacniają ogólną kondycję organizmu oraz mają pozytywny wpływ na gospodarkę hormonalną i przede wszystkim – samopoczucie!

Dlaczego warto spędzić wakacje w Polsce 2020 nad morzem?

Wakacje w Polsce 2020 nad morzem można spędzić na wiele sposobów. Wielbiciele beztroskiego wylegiwania się i opalania z pewnością docenią szerokie plaże. Osoby preferujące aktywny wypoczynek będą mogły oddać się ulubionemu zajęciu – począwszy od siatkówki plażowej, poprzez jazdę na rowerze, Nordic Walking i trekking, skończywszy na pływaniu, żeglowaniu, a nawet surfowaniu.

Wakacje nad morzem szczególnie cieszą jednak najmłodszych członków rodziny. Mali urlopowicze mogą nie tylko pobiegać, pobawić się w piasku i zażyć kąpieli morskich, ale również poszaleć na placach zabaw, przybrzeżnych zjeżdżalniach czy skorzystać z licznych Aquaparków. Wczasy w Polsce wiążą się też z licznymi atrakcjami. Wizyta w muzeach, możliwość zwiedzania latarni morskich, pałacyków i innych zabytków, a także wyprawa do akwarium lub parków zabaw, to wciąż nie wszystkie propozycje pozwalające spędzić udany wypoczynek nad Bałtykiem. 

Wakacje nad morzem – atrakcje dla dzieci i dorosłych

Chociaż w naszym kraju pogoda w lato bywa dosyć kapryśna to wczasy w Polsce nie muszą od razu oznaczać nudnego przesiadywania w pokoju hotelowym. Coraz więcej obiektów oferuje bowiem liczne zajęcia oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych, które okażą się szczególnie przydatne podczas chłodniejszych czy deszczowych dni. Bezpośrednia dostępność placów zabaw, dziecięcych baseników, zajmujące animacje oraz gry skutecznie odciągną uwagę dzieci od gorszej pogody. Z kolei na pełnoletnich wczasowiczów czekają wewnętrzne baseny, sauny, szeroka oferta SPA, wieczory taneczne, gra w kręgle, dzięki którym można zadbać zarówno o doskonały relaks ciała, jak i dobrą zabawę!

Wakacje w Polsce 2020 z pewnością będą przebiegały nieco inaczej, niż dotychczas. Chociaż nikt tak naprawdę nie wie, ile jeszcze potrwa pandemia COVID-19 to jednak warto wykorzystać nadchodzące lato na odpoczynek i nabranie sił na kolejne miesiące. Wakacje nad morzem to doskonały pomysł na udany i przede wszystkim bezpieczny urlop, który zapewni niemniejsze atrakcje, niż wyjazd do zagranicznych kurortów. 

Zapraszamy do Primavera Jastrzębia Góra na niezapomniane wakacje nad morzem dla całej rodziny!  Oferta „Lato 2020” znajduje się tutaj -> https://primaveraspa.pl/wypoczynek/oferty-specjalne/lato-nad-morzem-2020-wakacyjne-historie-w-primavera/

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas