1 lutego 2023

Pomysły na romantyczny wieczór

Dla par z krótkim stażem organizacja udanej randki jest znacznie łatwiejsza niż dla długodystansowców. Spotkania przez pierwsze miesiące nie muszą być bardzo kreatywne, aby wprawiały w ekscytację. Motyle w brzuchu pojawiają się nawet podczas spaceru w parku. Ciekawe pomysły na romantyczny wieczór we dwoje mogą pojawiać się znacznie trudniej, gdy jesteśmy ze sobą lata. Seans w kinie lub elegancka kolacja niekoniecznie sprawdzą się, gdy robiliśmy to już mnóstwo razy. Jak spędzić romantyczny wieczór w mniej banalny sposób?

Pomysły na romantyczny wieczór

„Nieważne gdzie, ważne z kim” – to oczywiście prawda. Gdy mamy u boku ukochaną osobę nawet zwykle czynności mogą być przyjemne. Nie potrzeba wyszukanych atrakcji i dużych nakładów finansowych, by cieszyć się własną obecnością. Jednak od czasu do czasu warto pomyśleć nad tym, jak urozmaicić romantyczny wieczór, aby mile zaskoczyć ukochaną/ukochanego. Przygotowanie kolacji ze świecami, zakup kwiatów czy wspólne oglądanie filmów nie jest niczym oryginalnym. Rozrywek dla dwojga jest mnóstwo, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia, chęci i w niektórych przypadkach – zasobność portfela. Zacznijmy od kilku prostych rozwiązań, które niekoniecznie wiążą się z wydawaniem dużej ilości pieniędzy.

Domowe sposoby na miłość

Dom to najczęściej wybierane miejsce na romantyczny wieczór. Pomysłem, który warto tu zrealizować, jest sensualny masaż. Oprócz nastrojowej muzyki i wystroju pokoju zadbajmy o niecodzienne doznania. Zwykły olejek zamieńmy na specjalną świecę do masażu – rozgrzany, pachnący wosk rozprowadzony na skórze pobudzi zmysły. A co dla osób, które niekoniecznie chcą spędzać czas w sypialni? Sprawdźcie, jak dobrze się już znacie albo dowiedzcie się o sobie nowych faktów z pomocą gier dedykowanych parom (niekoniecznie erotycznych). „Gra w Relacje. Związek”, „Rozmawialnik – czas dla dwojga”, „Znamy się” to propozycje, jak spędzić romantyczny wieczór, a jednocześnie pogłębić relację. Dla osób, które lubią sentymentalne wspominki, sprawdzi się randka z oglądaniem zdjęć/filmów dokumentujących wspólne przeżycia. Będzie to okazja do przypomnienia sobie różnych momentów, które stworzyły (i umocniły) związek.

Uczucia w terenie

Pomysły na romantyczny wieczór we dwoje poza domem również nie muszą być bardzo kosztowne. Kolacja w niecodziennym miejscu to na pewno ciekawe rozwiązanie. Parkując samochód w urokliwej lokalizacji sprawimy, że nawet niewyszukane menu będzie zadowalające. Proste przekąski (oliwki, różne gatunki serów, świeże pieczywo) w połączeniu z winem i ciekawym widokiem to przepis na to, jak urozmaicić romantyczny wieczór z partnerem/partnerką. Dla osób lubiących dłuższe spacery połączone ze zwiedzaniem proponujemy wzięcie udziału w grze miejskiej. Większe miasta oferują taką rozrywkę, udostępniając plansze do samodzielnego wydruku (lub aplikacje mobilne), które pozwalają na poznawanie ich historii w ciekawy i aktywny sposób. Jest to jednak opcja na wczesny wieczór, aby w odkrywaniu tajemnic nie przeszkodziła nam ciemność.

A jeśli możemy pozwolić sobie na większy wydatek? Weekendowy wyjazd dla dwojga to zawsze świetna propozycja. Zmiana otoczenia dostarcza nowych wrażeń. Spacer po plaży o zachodzie słońca to wciąż jeden z najlepszych pomysłów na romantyczny wieczór nad morzem.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas