10 lipca 2024

Samo morze oferuje naturalnie nieograniczony dostęp do wodnych uciech, więc Aquapark nad morzem właśnie, nie wydaje się trafionym pomysłem. Do czasu, aż pogoda nie spłata figla i nie pokrzyżuje wypoczynkowych planów.

 Wodne szaleństwa bez limitu

Dla wielu wyjazd nad morze oznacza codzienne wylegiwanie się na plaży, spacery po piasku oraz chłodzące kąpiele w Morzu Bałtyckim. Dzieci szczególnie uwielbiają długie zabawy na słońcu, budowanie zamków z piasku, wygłupy w wodzie. Aquapark nad morzem daje pewność, że kapryśna pogoda nie zepsuje wszystkim wakacyjnych planów.

Do najpopularniejszych Aquaparków w pobliżu wybrzeża, należą ten w Sopocie, Redzie, w Primavera Jastrzębia Góra, Balticlandia w Darłówku i Aquapark w Panoramie Morskiej w Jarosławcu. Wpisując hasło „Aquapark nad morzem” w wyszukiwarce internetowej, znajdziemy parki wodnej rozrywki często w obiektach hotelowych. Co ważne, nie każdy Aquapark nad morzem jest udostępniony dla Gości z „zewnątrz”, niezameldowanych w danym obiekcie. Warto dokładnie to sprawdzić, zanim udamy się w podróż!

Aquapark nad morzem to miejsce, które przydaje się na wakacjach w Polsce. Niestety, nigdy nie ma gwarancji pięknego, słonecznego lata, szczególnie planując wakacje z dużym wyprzedzeniem. Deszcz może skutecznie popsuć wyjazd, uniemożliwiając plażowanie i zabawy. Dla znudzonych dzieci (oraz ich rodziców) Aquapark nad morzem to czasem jedyna alternatywa zapewniająca rozrywkę w pochmurny i chłodniejszy dzień. Jest to miejsce zadaszone, często z odpowiednio ogrzewanym powietrzem oraz wodą, z wieloma atrakcjami dla dużych i małych. Liczne zjeżdżalnie, rwąca rzeka, przeciwprąd, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, niecki dla malutkich dzieci, jacuzzi, sauny… Jedna wizyta w parku wodnym to często za mało, aby skorzystać ze wszystkich uciech.

Planując wypoczynek na polskim wybrzeżu, dobrze jest wybrać takie miejsce noclegowe, które posiada w swojej ofercie dodatkowe atrakcje np. strefę SPA, animacje dla dzieci oraz zajęcia dla dorosłych. Aquapark nad morzem na terenie obiektu (lub chociaż w bliskiej, pieszej odległości) to strzał w dziesiątkę i skuteczne zabezpieczenie przed nudą!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas