10 lipca 2024

Krótki, ale efektywny wypoczynek jest możliwy. Weekend SPA nad morzem pozwoli Ci oderwać się od codzienności, zadbać o ciało i podarować sobie niezbędne chwile odprężenia.

Intensywne życie w pośpiechu, nadmiar obowiązków, pogłębiające się zmęczenie dotyczy wielu z nas. Stres na stałe wpisał się w dzień i nie da się go całkowicie wyeliminować z życia. Trzeba nauczyć się z nim radzić i niwelować jego negatywne skutki. Odskocznia jest konieczna. Weekend SPA nad morzem lub nawet niedaleko miejsca zamieszkania to jeden ze skuteczniejszych sposobów na relaks.

Krótki wyjazd z zaplanowanymi zabiegami na ciało oraz tymi odprężającymi również umysł pozwoli na oderwanie się od trudów rzeczywistości. Weekend SPA nad morzem wydaje się idealnym połączeniem – profesjonalne masaże oraz niespieszne spacery po plaży pozwolą na prawdziwy reset. Taki wyjazd jest również sprawdzonym pomysłem na kobiecy wypad, czy romantyczne chwile we dwoje. Właściwie każda okazja (a nawet jej brak) jest dobra, aby zadbać o siebie i spędzić taki weekend SPA nad morzem.

Nie ma większego problemu ze znalezieniem kompletnej oferty wyjazdowej na weekend SPA nad morzem. Wiele obiektów noclegowych posiada odpowiednie pakiety połączone z noclegiem, wyżywieniem, zabiegami SPA oraz dodatkowymi atrakcjami. Warto natomiast wybrać taki, który oferuje duży wybór profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz dodatkowe udogodnienia np. strefę basenową, sauny i łaźnie, siłownię dla aktywnych. Dobrze, gdy posiada dużo gabinetów zabiegowych, dzięki czemu możliwe będzie umówienie zabiegów w jednym czasie dla pary lub grupy osób, którym zależy na wspólnym doświadczaniu przyjemności. Weekend SPA (nad morzem lub w innym miejscu) to często również okazja, aby spróbować czegoś nowego, rozpieścić ciało, podarować sobie odrobinę luksusu. Nowoczesne technologie wspomagają skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych, modelujących lub wyszczuplających ciało, fizjoterapeutycznych oraz tych, głęboko relaksujących. Metoda Wavebalance, sesja floatingu, Sonotermolipoliza, ICOONE Laser – najnowsze możliwości zabiegowe można dopasować do każdych potrzeb.

Wyjazd na weekend SPA nad morzem pozwoli także na odprężenie naturalnymi metodami. Spacery po plaży, aromaterapia morskim zapachem, spokojny oddech świeżym powietrzem, relaksacyjny szum fal i obserwowanie nadmorskiej przyrody. Taki wypoczynek możliwy jest cały rok – nie tylko w sezonie letnim. Warto podarować sobie odskocznię od codzienności o niezależnie od pogody, czy pory roku.

Zapraszamy do Primavera Jastrzębia Góra na wyjątkowy weekend SPA nad morzem. „Świat masażu”, „Babski wypad”, „SPA dla dwojga” to tylko niektóre z naszych pakietów. Najnowsza oferta Lato 2020 znajduje się tutaj, natomiast pełne Menu zabiegowe zobacz w Sand SPA Health & Beauty Institute.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas