7 stycznia 2019

Firmy, które decydują się na wyjazd integracyjny poszukują coraz to nowszych atrakcji, które mogłyby sprawić, że pobyt w hotelu lub obiekcie konferencyjnym będzie uświetniony niezapomnianymi wrażeniami. Nasz obiekt wychodzi naprzeciw tego typu oczekiwaniom.

Coraz częściej przekonujemy się, że nie wystarczy już tylko integracja przy drinku i obficie zastawionym szwedzkim stole. Firmy i instytucje, które do nas przyjeżdżają, decydują się na organizację wydarzenia, które okaże się niezapomniane i wyjątkowe. Jako, że lubimy podejmować wyzwania podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych gości. Organizacja gali, seansu filmowego czy balu – to wszystko jest u nas na wyciągnięcie ręki.

Na bieżąco zmieniamy się i rozbudowujemy. Dotąd, do dyspozycji oddaliśmy 7 sal konferencyjno-bankietowych, które zaaranżować możemy wg indywidualnych potrzeb naszych gości. Od małych, kameralnych sal po audytorium z możliwością wjazdu samochodem do środka. Łącznie sale mogą pomieścić nawet 1200 osób.

Olbrzymi nacisk stawiamy na każdy szczegół w przygotowaniu wydarzeń, które przygotowujemy zarówno dla firm i innych instytucji. Od wizualizacji świetlnych, przez oprawę muzyczną, animacje, po odpowiednio przygotowane dania naszego szefa kuchni, który chętnie zabiera naszych gości w podróż po kuchniach całego świata. Doskonale wiemy, że nastrój buduje się przez wszystkie zmysły – coś dla ciała, ucha, umysłu, wzroku i ducha. Dlatego posiadamy bogatą ofertę integracji dziennych i wieczornych.

Mamy pewną zasadę – nie zwalniamy tempa! Wiemy dobrze, że wysoko postawiona poprzeczka, to dla nas najlepsza motywacja. Jako zgrany zespół, wiemy jak się dobrze bawić, ale też zdobywać wysokie szczyty, dlatego planujemy już i wdrażamy kolejne zmiany, ulepszenia i udogodnienia. To wszystko widać u nas przy każdej wizycie w naszym obiekcie. Dlatego właśnie największą nagrodą są dla nas powracający do Primavera Jastrzębia Góra goście.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas