7 stycznia 2019

Organizacja konferencji lub szkolenia wymaga zwrócenia uwagi na kilka spraw. Jest kilka drobiazgów, o których warto pamiętać.

Im większa grupa, tym większa szansa na uzyskanie dodatkowych przywilejów. Jeśli organizujesz całodzienną konferencję na kilkadziesiąt osób (lub więcej) to możesz liczyć na „prezent” dla organizatora. Może to być np. częściowy masaż w SPA.

Warto pamiętać o tym, że wynajmując salę konferencyjną na co najmniej jeden dzień, możesz liczyć na rabat w postaci wynajmu rzutnika. Ważne, aby sala miała odpowiednie zaciemnienie oraz sprawnie działające nagłośnienie. Szczególnie ważne jest to w przypadku meetingów na kilkadziesiąt i więcej osób. Nieobojętna jest również odpowiednia temperatura, dlatego w Primavera wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację.

W zależności od długości biznesowego spotkania, zastanowić się warto, jak wzmocnić morale uczestników. Służy temu przerwa kawowa – wytrawna lub na słodko. Warto zwrócić uwagę przez jak długi czas uzupełniany będzie szwedzki bufet – w przypadku „przerwy ciągłej”.

Pozwoli uniknąć to ewentualnych nieporozumień między organizatorem a obiektem konferencyjnym.

Podczas konferencji warto skorzystać również z uroczystej kolacji, która uświetni całokształt wydarzenia. Dużym ułatwieniem dla organizatora może być również zlecenie obiektowi organizacji dj’a lub zespołu muzycznego.

Organizacja konferencji nad morzem może wiązać się z dodatkowymi przywilejami – nieograniczonym dostępem do Parku Wodnego czy bogatą ofertą integracyjną.

Obecnie nie musisz już martwić się o załatwianie wszystkich spraw w kilku miejscach. Dzięki coraz większej elastyczności usług w Primavera wszelkie sprawy związane z wynajmem odpowiedniej sali, ustalaniem menu konferencyjnego, doborem oprawy muzycznej czy wyborem integracji – możesz teraz wykonać w jednym miejscu.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
Dołącz do nas