7 stycznia 2019

Świat nieustannie pędzi do przodu, nic więc dziwnego, że i programy szkoleń ulegają rewolucyjnym zmianom. Na szczęście są do zmiany na lepsze, bo dzisiejsi pracownicy mają nie tyle wyższe wymagania, co po prostu wiedzą dokładnie czego potrzebują. Spotkania integracyjne dla firm połączone ze szkoleniem i aktywnością fizyczną? Niezły pomysł!

Najbardziej wartościowe szkolenia to te, do których po prostu chcemy wracać. Wiedza zdobyta podczas takiego zjazdu zostaje z nami na dłużej, dzięki czemu szkolenie automatycznie staje się o wiele efektywniejsze. Jak zorganizować takie wydarzenie?

Pierwszy etap to wyznaczenie celu, który chcemy zrealizować poprzez organizację takiego szkolenia. Wyszczególnienie każdego modułu dydaktycznego oraz opracowanie dokładnego planu jego prezentacji to niestety najżmudniejszy element całego przedsięwzięcia. Kolejnym punktem w naszym notesie powinny być rozmowy z zespołem na temat ich oczekiwań, potrzeb i oczywiście pomysłów. Pamiętaj, że rozsądny kompromis gwarantuje nie tylko dobrą atmosferę, ale także zaangażowanie Twoich pracowników. Gdy uznasz już, że sumiennie wywiązałeś się z powyższych zadań to nadszedł czas.. na łamanie utartych schematów! Czas, na spotkania integracyjne dla firm!

Zapomnij o organizacji nużących szkoleń. Spotkania integracyjne dla firm z elementami szkolenia to z pewnością o wiele ciekawsza alternatywa. Poranne zajęcia na plaży, popołudniowe gry zespołowe i wieczorne, piesze wędrówki to doskonałe przerywniki między wymagającymi skupienia wykładami. Aktywność fizyczna, która kładzie nacisk na potrzebę współpracy to świetny sprawdzian dla Twojego zespołu, ale równie dobra okazja do zacieśnienia więzi między odrębnymi działami firmy. Jakie zajęcia wybrać? Najlepiej takie, które oprócz samego ruchu wymagają także odrobiny kreatywności. Najbardziej popularne zabawy to te, do których komponenty możemy wykonać samodzielnie przy pomocy kilku prostych przedmiotów, ale warte uwagi są także zadania z rozbudowaną fabułą. Poszukiwanie ukrytych skarbów w ciemnych zakamarkach lasu, czy zagadki, które z końca miasta pozwolą dostać się zespołowi do ustanowionego celu to nieliczne propozycje wśród tysięcy możliwości, które ograniczyć może jedynie Wasza wyobraźnia.

Spotkania integracyjne dla firm połączone z aktywnością fizyczną to świeża jakość na rynku szkoleniowym. Nowe doświadczenia, intensywne emocje i efektywnie spędzony czas to najlepsza definicja szkoleniowego trendu, który w zaskakującym tempie zdobywa tłumy swoich zwolenników. Pamiętajmy, że po dynamicznie spędzonym dniu musimy zadbać także o najlepszy wypoczynek dla naszego zespołu. Primavera Jastrzębia Góra– czuj się zaproszony!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas