7 stycznia 2019

Nie sposób nie docenić lokalizacji obiektu Primavera. 40 km od Gdyni i 100 metrów od otwartego morza w klifowej scenerii najdalej na północ wysuniętego punktu w Polsce. O zaletach położenia Jastrzębiej Góry można by długo się rozpisywać. Skupmy się jednak nie na samej lokalizacji, a na drodze do nas… Wychodzimy naprzeciw wymagającym gościom – zarówno tych z okolic Trójmiasta, jak również umiejscowionych po różnorodnych częściach kraju. Dotychczas, podróżni często wybierali przejazd autokarem lub busem. Zapewniamy naszym gościom coś więcej niż tradycyjną wycieczkę tymi środkami transportu.

Pierwszą opcją, którą proponujemy, jest limuzyna i przejazd do Jastrzębiej Góry z wybranych lokalizacji np. z lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku lub z dworca kolejowego w Sopocie. Lampka szampana w drodze do jastrzębskiego spa z pewnością umili przyjezdnym chwile podróży.

Na wszystkich spragnionych uroków Zatoki Gdańskiej czeka jacht – luksusowa łódź motorowa. To niezapomniane chwile, przepiękne widoki i uczucie wolności w wodnej scenerii. Atrakcja dostępna jest w sezonie wiosna-jesień i uzależniona jest od warunków pogodowych oraz od ilości osób.

Rozwijamy się i wprowadzany opcjonalne rozwiązania, które sprostać mają oczekiwaniom wymagających gości Primavera. Liczy się dla nas przede wszystkim ich zadowolenie. Jeśli zatem poszukujesz wrażeń z klasy Premium – limuzyna lub jacht z pewnością umilą podróż do Primavera.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas