5 kwietnia 2016

Powoli kończy się czas szarugi za oknami, a w związku z dłuższymi dniami, my też powoli odzyskujemy energię do pracy. Przez okna biur co raz częściej wpadają promienie słoneczne, po pracy mamy ochotę wyskoczyć z zespołem na kolację, nadgodziny przestają być problemem, a na trrawnikach widać już krokusy! Wiosna niesie ze sobą niesamowitą energię, dlatego warto to wykorzystać i zorganizować wyjazd służbowy, konferencje w miejscu, w którym można zregenerować siły i naładować akumulatory po zimie.

Ładowanie baterii

Wyjazd nad morze to idealny kierunek dla zapracowanych osób, potrzebujących złapania oddechu. Jastrzębia Góra to magiczne miejsce, które posiada wszystko to, co konieczne aby powrócić do pracy tryskając energią i witalnością. Wypoczynek nad brzegiem morza, spacery, szum fal i korzystanie z dobroczynnego jodu, a także okazja do uprawiania wielu dyscyplin sportu z niezapomnianym widokiem na wybrzeże klifowe. Wszystko to sprawa, że wewnętrzne baterie sił witalnych ładują się tutaj naprawdę szybko.

Kluczem udanego nadmorskiego wypoczynku jest komfortowe miejsce zakwaterowania. W przytulnych pokojach z wygodnymi łóżkami, organizm może się dobrze zregenerować podczas snu. Nie bez powodu mówi się, że najważniejszym posiłkiem dnia jest śniadanie. Poranek powinien rozpoczynać się od pożywnego i obfitego posiłku, najlepiej w formie bufetu szwedzkiego, który ma szansę zaspokoić różnorodne gusta smakowe. Po takim śniadaniu jest pewność, że nie zabraknie Nam energii do końca dnia!

Konferencje – Strefa biznesu nad brzegiem morza

Wyjazd nad morze wcale nie musi być indywidualną wycieczką. To również doskonała okazja, na zacieśnienie służbowych więzi i przeniesienie zawodowych zadań w miejsce, które pobudza kreatywność do działania. Aby warunki sprzyjały owocnej pracy, potrzebne jest w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne. Sprzęt multimedialny, klimatyzacja, bezprzewodowy internet, różnorodne wielkości sal i możliwość dowolnego układu krzesełek, to w dzisiejszych czasach wyposażenie konieczne, by liczyć się w świecie biznesu.
Bardzo często podczas konferencji równie ważne co treść wykładów jest to, co dzieje się w kuluarach. Dlatego tak ważne jest, aby przerwy pomiędzy panelami dawały możliwość złapania oddechu, swobodnego wymienienia się uwagami i nabrania nowych perspektyw na tematykę, której dotyka konferencja. Nie bez znaczenia jest również jakość poczęstunku, który ma dodać energii podczas kilkugodzinnych wykładów.

Uroki wieczorów nad morzem

Wieczór to czas odprężenia, kiedy przychodzi ochota na poluzowanie krawata i odwieszenie marynarki na wieszak. To część dnia, kiedy oferta zawierająca całe morze atrakcji będzie z pewnością doceniona przez biznesowych gości, którzy pragną relaksu i dobrej zabawy. Nad morzem samo położenie jest wielkim atutem, bo cóż może konkurować z podziwianiem zachodu słońca, nad horyzontem rozkołysanych fal? Kiedy słońce już jednak zajdzie, warto odprężyć się w jacuzzi lub gorących objęciach sauny fińskiej lub parowej. Przepyszny drink lub kufel zimnego złocistego piwa pomogą rozluźnić się, przed przebojową nocą. Świat Night Clubu, w którym odpowiednio dobrana oprawa muzyczna poderwie do tańca każdego oraz urok koncertów na żywo, zakotwiczą na stałe wśród najlepszych wspomnień z pobytu nad morzem.
Tylko gdzie znaleźć te wszystkie atrakcje, zgromadzone w jednym miejsc? Oczywiście u nas, konferencje w Primavera Jastrzębia Góra, gdzie w idealnych proporcjach mieszają się światy biznesu, wypoczynku i zabawy, tworząc razem kompozycję idealnie spędzonego nadmorskiego czasu.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas