21 grudnia 2018

Konferencje biznesowe są świetną okazją do bliższego poznania współpracowników i ludzi z branży. Rozmowy podczas przerw, warsztatów i spotkań to jedno. Najbardziej wartościowy, z punktu widzenia integracji i wypoczynku, jest jednak czas „po godzinach”. Można go bardzo owocnie wykorzystać, szczególnie, gdy zorganizuje się interesujące atrakcje dla uczestników. Pragnąc zaplanować ciekawą agendę zajęć po konferencji, warto wybrać hotel biznesowy nad morzem. Nawet jesienią paleta dostępnych rozrywek jest bardzo szeroka. Konferencja nad morzem to świetne rozwiązanie.

Aktywność na świeżym powietrzu

Pobyt nad morzem kojarzony jest głównie z korzystaniem ze słońca, morza i plaży. Jesienią pogoda zmusza nas do noszenia czapki i ciepłej kurtki. Nie oznacza to jednak, że nie warto spędzić czasu na świeżym powietrzu. Okolice nadmorskie to nie tylko plaże, ale też urokliwe tereny zielone, lasy, urwiska i tajemnicze jary. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku podczas konferencji nad morzem.

  • GPS trekking jest niezwykle interesującą formą wspólnej zabawy grupowej, będącą unowocześnieniem znanych każdemu podchodów. Uczestnicy podzieleni na grupy muszą odnaleźć właściwe miejsca w terenie, rywalizując o zwycięstwo. Dążenie do celu pozwala poznać nawzajem swoje dobre strony i podzielić się zadaniami według posiadanych predyspozycji, zbliżając do siebie członków grupy. Taka rozrywka sprawia, że jesienna konferencja nad morzem staje się wyjątkowo atrakcyjna.
  • Quady są świetnym wyborem dla osób pragnących zasmakować trochę więcej adrenaliny. Wypróbowanie tych ryczących czterokołowców dostarcza ogromnej dawki emocji, zwłaszcza w zróżnicowanych nadmorskich terenach. Tego z pewnością nie da się doświadczyć w mieście.

 

  • Paintball jest kolejnym rozwiązaniem dla grup pragnących niezapomnianych wrażeń. Połączenie strategii i aktywności rozbudza drzemiący w ludziach instynkt łowcy, ale wymaga też współpracy i działania dla dobra zespołu. Rozgrywki warto zorganizować w plenerze, nawet w przypadku mniej sprzyjającej aury.

Integracja podczas jesiennych dni

Niejedno centrum konferencyjne nad morzem udostępnia szereg możliwości idealnych na jesienną aurę. Kiedy warunki atmosferyczne nie sprzyjają wyjściu na zewnątrz, można wyszaleć się w parku wodnym lub zrelaksować w saunie. Doskonałą formą wytchnienia dla zapracowanych jest również bogata oferta zabiegów w hotelowym Spa. Wieczór w hotelu biznesowym nad morzem warto wykorzystać na wspólną zabawę. Wiele śmiechu dostarczają np. rozgrywki w kręgle. Emocjonującą rywalizację można przenieść z sali bowlingowej do klubu i zmierzyć się ze znanym repertuarem na karaoke. Spotkamy się często z propozycją imprez tematycznych. Wieczór rodem z czasów prohibicji, piracka tawerna czy tańce przy hitach z „Gorączki sobotniej nocy” pozwalają uciec myślami od codzienności.
Konferencja nad morzem nie musi być „sztywnym” wyjazdem służbowym. Nie trzeba też samemu głowić się nad sposobami integracji grupy. Centra konferencyjne nad morzem przygotowują szeroką ofertę dla gości, wyręczając organizatorów spotkań biznesowych. Czas spędzony ze współpracownikami czy partnerami biznesowymi jest wspaniałą integracją oraz z pewnością pozwala naładować baterie przed powrotem do pracy.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas