7 stycznia 2019

Organizujesz szkolenie dla swojego zespołu. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowujesz materiały dydaktyczne, wybierasz sale konferencyjne, smaczne menu i planujesz dla nich najlepszy możliwy nocleg. W końcu przychodzi chwila, w której powiadamiasz pracowników o całym wydarzeniu… i chyba nie takiego odbioru się spodziewałeś.

Pracownicy zaczynają sprawdzać swoje kalendarze i nagle okazuje się, że połowa Twojego zespołu ma w tym terminie inne, nie mniej ważne plany, a druga połowa nerwowo dopytuje o miejsce szkolenia, sale konferencyjne i warunki jakie panują w ośrodku. Pamiętaj, to nie strach przed zdobywaniem wiedzy. To jedynie złe doświadczenia, które determinują skojarzenia o tego typu wydarzeniach, a przecież wcale nie musi tak być!

Primavera Jastrzębia Góra od wielu lat organizuje najlepsze konferencje firmowe, które wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko ogromną dbałością o każdy z punktów Waszego programy, ale również elastycznością w doborze dodatkowych usług i indywidualnym podejściem do oczekiwań Twojego zespołu. Dla naszych gości przygotowaliśmy o wiele więcej niż tylko nowoczesne, w pełni funkcjonalne sale konferencyjne i przestronne pokoje. Przygotowaliśmy bazę pod możliwie najlepsze wspomnienia!

Primavera Jastrzębia Góra do dyspozycji gości konferencyjnych oddaje bogato wyposażoną strefę basenową, jacuzzi, a także cały kompleks SPA, który pozwoli im zregenerować siły po długich i wyczerpujących wykładach. Szkolenia połączone z wypoczynkiem Twoich pracowników to nie tylko miłe urozmaicenie napiętego grafiku zajęć, ale także możliwość odreagowania stresu i negatywnych emocji, które wzmagały się po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Takiego szkolenia po prostu nie da się zapomnieć!

Miarą sukcesu i efektywności takiego rozwiązania są dla nas zadowoleni i powracający do Primavera klienci biznesowi, którzy wybierają nasz ośrodek na każde możliwe wydarzenie firmowe. Sale konferencyjne nad morzem to świetne rozwiązanie dla pracodawców ceniących, sprzyjający zdobywaniu wiedzy, klimat nadmorskich miejscowości i różnorodność dodatkowych atrakcji, jakie Państwu oferujemy. Park wodny, wielofunkcyjne boiska, korty tenisowe, kręgle… Primavera Jastrzębia Góra to niewątpliwie wymarzone miejsce dla Twojego zespołu!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas