21 grudnia 2018

Konferencja nad morzem, chociaż ma charakter biznesowy, wcale nie musi być męczącym wydarzeniem. Centra konferencyjne nad morzem oferują szeroką paletę atrakcji niezależnie od pory roku. Zaproponowanie uczestnikom aktywnych form spędzenia czasu sprawia, że nikt nie musi martwić się co robić po szkoleniu. Wręcz przeciwnie, czas odpoczynku czy integracji staje się wyczekiwanym punktem agendy.

Sezonowe rozrywki nad morzem

Najlepszą porą do korzystania z aktywności na świeżym powietrzu wydaje się wiosna oraz wczesne lato. Lokalizacja w sąsiedztwie plaży jest zatem wręcz idealnym miejscem na organizację konferencji biznesowej. Jednak wypoczynek nie musi ograniczać się do samodzielnych spacerów po plaży i kąpieli w morskich, orzeźwiających o tej porze roku falach. Niezapomnianych wrażeń dostarczyć może rejs ekskluzywną łodzią motorową lub jachtem. Grupy z chęcią korzystają z tej odrobiny luksusu niczym z amerykańskich filmów. Dostępne w wypożyczalniach łodzie są łatwe w użytkowaniu, więc niemal każdy uczestnik, pod odpowiednią kontrolą, może zasiąść do sterów.

Jeszcze większych emocji dostarcza kitesuring czy skuter wodny, na którym można się samemu zmierzyć z falami i poczuć morską bryzę. Hotele biznesowe nad morzem we współpracy z firmami eventowymi umożliwiają skorzystanie z nowoczesnych maszyn, które gwarantują ogromną szybkość i zwrotność. Już po krótkim przeszkoleniu można śmiało śmigać zostawiając za sobą ryk silnika i pieniące się fale. Możliwe jest też zorganizowanie wyścigów, po których wrażenia na długo zapisują się w pamięci uczestników.

Gama sportów i atrakcji wodnych jest niezwykle szeroka. Dużą popularnością cieszy się również holowanie za łodzią motorową. Warto spróbować także swoich sił na nartach wodnych, mononarcie czy wakeboardzie. Po zmierzchu warto nadal korzystać z korzystnej pogody. Propozycjami na ciepłe wieczory są organizowane bezpośrednio przez hotele biznesowe spotkania integracyjne przy grillu, ogniska, czy imprezy tematyczne (np. w klimacie morskim)

Co robić po szkoleniu poza sezonem

Hotele biznesowe nad morzem przygotowują ciekawe atrakcje dla uczestników konferencji również poza sezonem. W chłodniejszym okresie także warto poszaleć na świeżym powietrzu. Doznania wcale nie są mniejsze niż w cieplejszych okresach roku. Dostarczają ich na przykład zorganizowane połowy dorsza – aktywność szczególnie wybierana przez męskie grupy. Ale centra konferencyjne nad morzem, dbając o swoich gości, oferują nie tylko typowo nadmorskie rozrywki. Dużą popularnością cieszą się aktywności team buildingowe na kortach tenisowych, nowoczesnych boiskach czy zajęcia sportowe z instruktorem, jak na przykład Nordic Walking. Dzięki sąsiedztwu morza rozrywki te stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Coraz częściej grupy świetnie odnajdują się także w morsowaniu, które doskonale orzeźwia i pobudza szczególnie rano, przed rozpoczęciem dnia szkoleniowego.

Do całorocznych atrakcji nadmorskich hoteli należą niezmiennie Parki Wodne oraz Strefy Spa. Wiele Pań, ale również Panowie, nie zastanawiają się długo, co robić po szkoleniu. Pobyt w centrum konferencyjnym coraz częściej wykorzystują, by skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej i sprawić sobie chwilę relaksu. Czas spędzony w Spa pozwala wyjątkowo skutecznie zregenerować siły.

Pobyt w hotelu biznesowym nad morzem jest okazją do wypoczynku, jakiego nie można dostąpić nigdzie indziej. Proponowane formy spędzenia czasu po szkoleniu pozwalają doskonale wypocząć i zintegrować się z innymi uczestnikami konferencji, a uroki nadmorskich plaż oraz czyste, wolne od smogu powietrze sprawiają, że zespół na nowo „nabiera wiatru w żagle”!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas