stdClass Object ( [events_received] => 6 [messages] => Array ( ) [fbtrace_id] => Ai5XerpUlHmrmohI51xP6Nv )

zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

WYBÓR MIEJSCA MA ZNACZENIE

Nadmorski klimat zdrowia i pełnia relaksu to nasze atuty

0

METRÓW od
MORZA I PARKU KRAJOBRAZOWEGO

0

METRÓW PARKU WODNEGO ZE ŚWIATEM SAUN

0

GABINETÓW ZABIEGOWYCH W SAND SPA

0

POSIŁKÓW DZIENNIE SKOMPONOWANYCH PRZEZ DIETETYK

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ O ZDROWYM ŻYCIU

Wartościowe artykuły na tematy związane ze zdrowiem pisane przez naszych Specjalistów. Wybierz interesującą Cię kategorię i poszerz swoją wiedzę.

Kalkulator BMI

Twoje BMI wynosi: 21.9

21.9

TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

Sprawdź opinie osób, które u nas były. To, że wracają do nas kilka razy w roku, jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Wyjazdy zdrowotne - turnusy lecznicze nad morzem

Wyjazdy zdrowotne – wczasy lecznicze nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra

Wakacje zdrowotne nad morzem zyskują z każdym rokiem coraz większe zainteresowanie i to w każdej grupie wiekowej. To już nie są sanatoria z infrastrukturą z rodem z PRL-u, w których przeważają osoby przewlekle chore pod opieką lekarza, ale nowoczesne ośrodki SPA&Wellness, oferujące bogate pakiety zdrowotne jako profilaktykę, dopasowane do potrzeb również młodych ludzi oraz rodzin z dziećmi. Warto zapoznać się szerzej z możliwościami, jakie niosą pobyty zdrowotne nad morzem oraz doświadczyć na własnej skórze korzyści płynących z pobytów w obiektach, takich jak Primavera Jastrzębia Góra.

Pobyty i  turnusy zdrowotne nad morzem  bliski kontakt z naturą

Jastrzębia Góra to wyjątkowy nadmorski kurort, w którym nie tylko spędzisz niesamowite chwile, ale również zadbasz o zdrowie i komfort psychiczny. Bliskość lasów i morza, łatwy dostęp do szerokiej plaży oraz powietrze bogate w jod sprawiają, że wyjazdy zdrowotne nad morze nie mają sobie równych! Rezerwując pobyt w obiekcie Primavera Jastrzębia Góra otrzymujesz dostęp do wszystkich wspaniałości natury, które gwarantują udany wypoczynek. Szkoda stracić taką szansę! Zapewniamy bliski kontakt z naturą, ciszę, piękne wschody i zachody słońca.

Dla kogo są wczasy zdrowotne nad morzem?

Wczasy zdrowotne nad morzem przydadzą się każdemu, niezależnie od płci, wieku czy dotychczasowego stylu życia. Lecznicze, rehabilitacyjne, profilaktyczne – bogata oferta pakietów zdrowotnych jest dopasowana do różnorodnych potrzeb. Większa świadomość własnego ciała i troska o zdrowie sprawiają, że coraz chętniej wybieramy obiekty, które oprócz doskonałej lokalizacji i różnorodnej oferty rekreacyjnej, oferują także pakiety zdrowotne.

Rodziny z dziećmi wybierają wczasy zdrowotne w miejscach, które dysponują kompleksem basenowym, placem zabaw i zajęciami z animatorami. Również osoby podróżujące samotnie wykazują zainteresowanie taką formą spędzania czasu wolnego. Jako że poprawa kondycji fizycznej i psychicznej nie jest wyłącznie domeną ludzi młodych, to wczasy zdrowotne w hotelu nad polskim morzem będą również doskonałą propozycją dla osób starszych. Połączenie serii zabiegów fizjoterapeutycznych z niezwykłymi walorami turystycznymi to doskonały sposób na poprawę stanu zdrowia. To również świetna okazja do poznania nowych osób, o podobnym doświadczeniu i zainteresowaniach wypoczynkowych.

Profilaktyka i szybka reakcja na pojawiające się dolegliwości pomaga uniknąć rozwoju wielu schorzeń i cieszyć się dobrą kondycją do późnych lat. Dlatego pobyty zdrowotne powinny pojawić się w Twoich wakacyjnych planach już dzisiaj!

Dlaczego warto wybrać wczasy lecznicze nad morzem?

Coraz więcej młodych ludzi zmaga się chorobami cywilizacyjnymi. Długotrwały stres, przepracowanie, niezdrowy tryb życia, natłok obowiązków… Wiele czynników odbija się na naszym zdrowiu, co niestety często skutkuje nieodwracalnymi zmianami chorobowymi. Warto rozważyć wczasy zdrowotne w hotelu nad morzem, który oprócz standardowej oferty, zapewnia zabiegi typu „Medical SPA”, które pozwalają w sposób holistyczny zadbać o zdrowie i samopoczucie. Jeżeli czujesz, że Twój organizm potrzebuje odpoczynku i głębokiej regeneracji, spraw sobie „zdrowy prezent” przyjeżdżając do Primavera Jastrzębia Góra.

Wakacje zdrowotne nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra

Morze i Nadmorski Park Krajobrazowy, Park Wodny i SPA – pobyty zdrowotne w Primavera Jastrzębia Góra pełne są atrakcji. U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne do prawdziwego wypoczynku. Komfortowe zakwaterowanie, pyszne wyżywienie oparte na prozdrowotnych składnikach, zajęcia ruchowe, wykłady ze Specjalistami. Nie wiesz, które zabiegi będą dla Ciebie najlepsze? A może zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej diety? Nasze propozycje są przygotowane przez Specjalistów (Dietetyk, Fizjoterapeuci, Psycholog) w zakresie zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Wybierając jedną z dostępnych opcji, otrzymujesz pełnowartościową usługę, dzięki której wpłyniesz korzystnie na swoje ciało i umysł. Jeszcze nigdy dbałość o zdrowie nie było tak przyjemne!

Pobyty zdrowotne nad morzem – wybierz odpowiedni pakiet do swoich potrzeb

Na ten moment w ofercie Primavera Jastrzębia Góra znajdziesz np.  trzy rodzaje pakietów zdrowotnych: Zdrowy Kręgosłup, Antystres i Relaks oraz Zadbaj o Płuca. Jeżeli zmagasz się z bólem pleców, karku i barków, wybierz program Zdrowy Kręgosłup. Jest to świetne rozwiązanie dla pracowników biurowych, którzy większość czasu spędzają w pozycji siedzącej. Dzięki naszym zabiegom i ćwiczeniom zadbasz o mięśnie kręgosłupa i nauczysz się redukować dyskomfort. Dla osób pragnących odpoczynku, przygotowaliśmy program Antystres i Relaks. Dzięki współpracy z dietetykami, trenerami, psychologami i fizjoterapeutami, zregenerujesz ciało i umysł, oraz zapomnisz o problemach i stresujących sytuacjach.

Pakiet Zadbaj o Płuca to opcja na pandemiczne czasy – polecamy ją wszystkim ozdrowieńcom oraz osobom pragnącym poprawić wydolność płuc. Na naukę poprawnego oddychania nigdy nie jest za późno! Każda z opcji zawiera zakwaterowanie w komfortowych pokojach, całodzienne wyżywienie skomponowane przez naszego dietetyka, specjalistyczne zabiegi na ciało, zajęcia ruchowe, oddechowe oraz relaksacyjne i wiele więcej!

Wszystkie pobyty zdrowotne występują w dwóch wersjach – sześciodniowej oraz ośmiodniowej, dzięki czemu możesz dostosować długość wypoczynku do możliwości urlopowych, a po powrocie… zdrowa „zabawa” się nie skończy! Dzięki naszym poradom pielęgnacyjnym i planie treningowym będziesz mógł dalej pracować nad swoim celem we własnym domu. Prawda, że brzmi idealnie?

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas