zadzwoń
rezerwuj
messenger

POZNAJ NASZE PAKIETY

Stworzone przez Nas pobyty zdrowotne przywrócą zdrowie i zapobiegną chorobom cywilizacyjnym. Dobierz dodatkowy idealny dla Siebie Pakiet Zabiegowy.

ZDROWIE JEST WSZYSTKIM CO MASZ

Dowiedz się dlaczego warto skorzystać z Wypoczynku dla Zdrowia.

Życie w obecnych czasach, praca w siedzącym trybie, szybkie i niezdrowe odżywianie, niska aktywność ruchowa oraz szybkie tempo życia rodzą stres. Ludzie narażeni są na zanieczyszczenia środowiska, powietrza, wody oraz na hałas. To wszystko sprzyja rozwojowi chorób cywilizacyjnych takich jak przewlekły stres, ból pleców, problemy z tarczycą, Hashimoto, zakwaszony organizm, bezsenność lub problemy ze spaniem. Rozwój zaburzeń i chorób, którym sprzyja współczesna cywilizacja, dokonuje się powoli. Dlatego warto myśleć o zdrowiu na każdym etapie swojego życia. Primavera Jastrzębia Góra zadba o ciebie na 4 obszarach zarówno podczas pobytu jak i po twoim powrocie do domu. Specjalna prozdrowotna dieta, odpowiednio dobrane poziomy aktywności fizycznej zawierające zarówno zajęcia relaksacyjne , oddechowe, jak i o niskiej intensywności zajęcia fitness, porcja wiedzy przekazana w formie warsztatów jak i wykładów oraz zabiegi dobrane do zakresu problemów pozytywnie wpłyną na Twój relaks i powrót do zdrowia.

Dieta dla Zdrowia

Nasz dieta przygotowana przez dietetyk medyczną Magdalenę Maciejewską – Cebulak została stworzona po to, aby wspomagać leczenie, zapobiegać chorobom, oczyszczać oraz wzmocnić nasze ciało oraz psychikę.

Aktywność dla Zdrowia

Nasz healthy team doskonale wie, że "ruch jest życiem" i tworząc programy treningowe stawiają na zajęcia i ćwiczenia, które najskuteczniej wspomagają leczenie, regenerację i relaks. Nasze strefy aktywności gwarantują poprawę zdrowia, samopoczucia i skuteczne osiągnięcie wyznaczonych celów.

Pielęgnacja dla Zdrowia

Sand SPA Health & Beauty Institute oferuje specjalistyczne terapie relaksujące, oczyszczające, zasadowe wspomagające pracę tarczycy, rozluźniające mięśnie pleców, odmładzające dzięki zastosowaniu zarówno naturalnych jaki i najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.

PSYCHOLOGIA dla Zdrowia

Nasze warsztaty dadzą Ci wsparcie i wiedzę nt. skutecznych sposobów zmiany złych nawyków żywieniowych oraz stylu życia, jak radzić sobie ze stresem. Nauczysz się co jeść, a czego unikać, aby cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i witalnością na co dzień.

WYBÓR MIEJSCA MA ZNACZENIE

Nadmorski klimat zdrowia i pełnia relaksu to nasze atuty

0

METRÓW ODNOWY W WODZIE & SAUNIE

0

metrów od
morza

0

OSOBOWY HEALTHY TEAM

0

NAJLEPSZE SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE

PEWNE ŹRÓDŁO WIEDZY O ZDROWYM ŻYCIU

Sprawdź porady naszych specjalistów. Zobacz jak wartościowe informacje przygotowali dla Ciebie eksperci z zakresu dietetyki, treningu, psychologii i kosmetologii.

Kalkulator BMI

Twoje BMI wynosi: 21.9

21.9

POZNAJ OBSZARY, W KTÓRYCH SIĘ SPECJALIZUJEMY

Nasze programy to zintegrowane podejście do problemów zdrowotnych. Łączymy wszystkie skuteczne elementy, aby Nasi Goście wypoczeli i szybko osiągnęli zamierzone rezultaty.

TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

Sprawdź opinie osób, które u nas były. To, że wracają do nas kilka razy w roku, jest dla nas najlepszą rekomendacją.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas