zadzwoń
rezerwuj
messenger

ZDROWIE JEST WSZYSTKIM CO MASZ

Dowiedz się dlaczego nasze programy są skuteczne.

Nasze programy zdrowotne swoją skuteczność zawdzięczają holistycznemu podejściu do Twojego organizmu. PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia , której podstawą jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji oraz psychologii. To coś więcej niż zdrowie fizyczne - osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. PrimaLife edukuje i motywuje, daje wiarę oraz sposoby i narzędzia do zmiany złych nawyków i stylu życia.

Dieta

Naszą prozdrowotną dietę roślinną stworzył zespół dietetyków, lekarzy oraz szefów kuchni. Dostarcza organizmowi energii, minerałów, witamin, wzmacnia go, uodparnia i jest smaczna. Została stworzona po to, aby wspomagać leczenie, zapobiegać chorobom i wzmacniać nasze ciała oraz psychikę.

Aktywność

Nasz healthy team doskonale wie, że "ruch jest życiem" i tworząc programy treningowe stawiają na zajęcia i ćwiczenia, które najskuteczniej wspomagają leczenie. Nasze strefy aktywności gwarantują poprawę zdrowia, samopoczucia i skuteczne osiągnięcie wyznaczonych celów.

Pielęgnacja

Sand SPA Health & Beauty Institute oferuje specjalistyczną terapię wspomagającą oczyszczanie i regenerację organizmu poprzez najlepsze rozwiązania na rynku. Nasza oferta wspomagająca programy detoksykacji obejmuje m.in.: pielęgnację zasadową, Body Detox oraz terapię wisceralną Detox

PSYCHOLOGIA

Nasze warsztaty dadzą Ci wsparcie i wiedzę nt. skutecznych sposobów zmiany złych nawyków żywieniowych oraz stylu życia. Nauczysz się co jeść, a czego unikać, aby cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i witalnością na co dzień.

Odkryj nasze najpopularniejsze i najskuteczniejsze terapie

Talasoterapia

Skuteczna kuracja, która wykorzystuje morski klimat w celach terapeutycznych. Cenne substancje zawarte w algach, woda morska, błoto, minerały, wodorosty posiadają naturalne właściwości lecznicze.

KURACJA ZASADOWA JENTSCHURY

Kuracja zasadowa Doktora Petera Jentschury skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, odkwasza, utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową i sprawia, że szybko odzyskujemy dobre samopoczucie.

TLENOTERAPIA

Leczenie polegające na dostarczaniu organizmowi dodatkowej porcji tlenu. Jest wykorzystywana w leczeniu chorób i stanów, w których dochodzi do niedotlenienia tkanek. Hamuje procesy starzenia.

NATURALNE TERAPIE

Terapie naturalne i fizjoterapia to techniki lecznicze oparte na umiejętnościach manualnych terapeuty oraz wspierane zabiegami na wysokiej klasy urządzeniach.

WYBÓR MIEJSCA MA ZNACZENIE

Nadmorski klimat zdrowia i pełnia relaksu to nasze atuty

0

metrów od
morza

0

HEALTH & BEAUTY INSTITUTE

0

METRÓW ODNOWY W WODZIE & SAUNIE

0

OSOBOWY HEALTHY TEAM

PEWNE ŹRÓDŁO WIEDZY O ZDROWYM ŻYCIU

Sprawdź porady naszych specjalistów. Zobacz jak wartościowe informacje przygotowali dla Ciebie eksperci z zakresu dietetyki, treningu, psychologii i kosmetologii.

Kalkulator BMI

Twoje BMI wynosi: 21.9

21.9

POZNAJ OBSZARY, W KTÓRYCH SIĘ SPECJALIZUJEMY

Nasze programy to zintegrowane podejście do problemów zdrowotnych. Łączymy wszystkie skuteczne elementy, aby Nasi Goście szybko osiągnęli zamierzone rezultaty.

TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

Sprawdź opinie osób, które u nas były. To, że wracają do nas kilka razy w roku, jest dla nas najlepszą rekomendacją.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas