zadzwoń
rezerwuj
messenger

Z nami na pewno Ci się uda

Odkryj, co wyróżnia nasze Wczasy Odchudzające.
Pozwól nam zadbać o siebie kompleksowo i zatroszczyć się o Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Nasza dieta jest optymalna i bezpieczna dla osób chorych na cukrzycę, nadciśnienie i hipercholesterolemię. Jest ustalana według najnowszych zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia oraz lekka i pozwalająca na wykonywanie aktywności fizycznej.

Więcej

do 4 aktywności fizycznych dziennie

Stworzyliśmy rozbudowany program zajęć, gdyż wiemy, jak ważna przy próbie gubienia kilogramów, ale i dbania o własne zdrowie jest aktywność fizyczna. Proponujemy formy ruchu, które dostosowane są dla każdego: zajęcia na świeżym powietrzu, zajęcia ...

Więcej

skuteczne zabiegi odchudzające

Wskażemy Ci, jak zadbać o pielęgnację zdrowia i urody. Zaopiekujemy się Tobą i dobierzemy zabiegi odpowiadające Twoim potrzebom. Z nami odkryjesz naturalne piękno i nauczysz się samodzielnej dbałości o kondycję skóry.

Więcej

EFEKTYWNE WARSZTATY W GRUPACH

Współpracując w zgranej grupie zdobędziesz wiedzę na temat zdrowego odżywiania i samodzielnego przygotowywania zbilansowanych posiłków. Dowiesz się, jak dbać o swoją skórę twarzy i ciała oraz odkryjesz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie..

Więcej

Wybór miejsca ma znaczenie

Poznaj atuty naszego obiektu. Daj się skusić nadmorskiemu klimatowi zdrowia jednocześnie doświadczając pełni relaksu w Parku Wodnym i Świecie Saun.

0

metrów
od morza

0

gabinetów
zabiegowych SPA

0

różnorodnych
pakietów odchudzających

0

metrów2
parku wodnego

Pewne źródło wiedzy o zdrowym życiu

Sprawdź porady naszych specjalistów. Zobacz jak wartościowe informacje przygotowali dla Ciebie eksperci z zakresu dietetyki, treningu, psychologii i kosmetologii.

Kalkulator BMI

Twoje BMI wynosi: 21.9

21.9

Rozpocznij z nami już dziś

Wybierz trening odpowiadający Twoim potrzebom. Ćwicz razem z Nikodemem oraz Iwoną, Anią i Magdą. My nie pozwolimy Ci się poddać.

NASZYM ATUTEM SĄ LUDZIE

Przekonaj się do naszej kadry. To Oni stanowią serce Primavera i są gwarancją profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie.

Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze

Sprawdź opinie osób, które u nas były. To, że wracają do nas kilka razy w roku, jest dla nas najlepszą rekomendacją.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas