zadzwoń
rezerwuj
messenger

Z nami na pewno Ci się uda

Odkryj, co wyróżnia nasze Wczasy Odchudzające.
Pozwól nam zadbać o siebie kompleksowo i zatroszczyć się o Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Nasza dieta jest optymalna i bezpieczna dla osób chorych na cukrzycę, nadciśnienie i hipercholesterolemię. Jest ustalana według najnowszych zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia oraz lekka i pozwalająca na wykonywanie aktywności fizycznej.

Więcej

do 4 aktywności fizycznych dziennie

Stworzyliśmy rozbudowany program zajęć, gdyż wiemy, jak ważna przy próbie gubienia kilogramów, ale i dbania o własne zdrowie jest aktywność fizyczna. Proponujemy formy ruchu, które dostosowane są dla każdego: zajęcia na świeżym powietrzu, zajęcia ...

Więcej

skuteczne zabiegi odchudzające

Wskażemy Ci, jak zadbać o pielęgnację zdrowia i urody. Zaopiekujemy się Tobą i dobierzemy zabiegi odpowiadające Twoim potrzebom. Z nami odkryjesz naturalne piękno i nauczysz się samodzielnej dbałości o kondycję skóry.

Więcej

EFEKTYWNE WARSZTATY W GRUPACH

Współpracując w zgranej grupie zdobędziesz wiedzę na temat zdrowego odżywiania i samodzielnego przygotowywania zbilansowanych posiłków. Dowiesz się, jak dbać o swoją skórę twarzy i ciała oraz odkryjesz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie..

Więcej

Metoda PrimaLife

Synergia 4 elementów dla maximum efektu

PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia , której podstawą jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji/odnowy oraz psychologii. To coś więcej niż zdrowie fizyczne - osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. PrimaLife edukuje i motywuje, daje wiarę oraz sposoby i narzędzia do zmiany złych nawyków i stylu życia.

Dieta

Odżywianie dietetyczne w Primavera to pięć posiłków dziennie, które równomiernie dostarczają energię i chronią przez szybkimi spadkami cukru we krwi, a tym samym przed zmęczeniem, głodem i złym humorem. Po co regularność? Jest to najlepszy system naprawczy metabolizmu, chroniący przed nadwagą i otyłością.

Aktywność fizyczna

Atutem wczasów odchudzających w Primavera Jastrzębia Góra jest bogaty i różnorodny plan treningowy, dzięki któremu jesteś w stanie po części dostosować aktywności do swoich potrzeb i z uśmiechem na twarzy być codziennie w ruchu. W ramach oferty przygotowano zajęcia wspomagające odchudzanie o różnym charakterze jak i różnych intensywnościach tak by każdy zna

Pielęgnacja

Zapraszamy na program wielu ciekawych, inspirujących i przede wszystkim praktycznych wykładów i warsztatów z dziedzin takich, jak: dietetyka, psychologia, kosmetologia oraz fizjoterapia. Nasi specjaliści wyposażą Cię w wiedzę, która przyśpieszy Twoje odchudzanie.

PIELĘGNACJA

Zespół Sand Spa Health & Beauty Institute przygotował zabiegi, które wspomagają odchudzanie, ujędrniają, wyszczuplają i redukują niedoskonałości. Poznaj nasze zabiegowe hity i ciesz się wymodelowaną sylwetką.

Wybór miejsca ma znaczenie

Poznaj atuty naszego obiektu. Daj się skusić nadmorskiemu klimatowi zdrowia jednocześnie doświadczając pełni relaksu w Parku Wodnym i Świecie Saun.

0

metrów
od morza

0

gabinetów
zabiegowych SPA

0

różnorodnych
pakietów odchudzających

0

metrów2
parku wodnego

Pewne źródło wiedzy o zdrowym życiu

Sprawdź porady naszych specjalistów. Zobacz jak wartościowe informacje przygotowali dla Ciebie eksperci z zakresu dietetyki, treningu, psychologii i kosmetologii.

Kalkulator BMI

Twoje BMI wynosi: 21.9

21.9

Rozpocznij z nami już dziś

Wybierz trening odpowiadający Twoim potrzebom. Ćwicz razem z Nikodemem oraz Iwoną, Anią i Magdą. My nie pozwolimy Ci się poddać.

NASZYM ATUTEM SĄ LUDZIE

Przekonaj się do naszej kadry. To Oni stanowią serce Primavera i są gwarancją profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie.

Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze

Sprawdź opinie osób, które u nas były. To, że wracają do nas kilka razy w roku, jest dla nas najlepszą rekomendacją.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas