10 lipca 2024

Jastrzębia Góra noclegi z wyżywieniem

Najdalej wysunięta na północ miejscowość w Polsce co roku przyciąga rzesze turystów, spragnionych chwili relaksu. Wczasy nad morzem z wyżywieniem to gwarancja najpiękniejszych wspomnień ze wspólnego urlopu. Nasi Goście nie spędzą ani jednej chwili na obowiązkach domowych czy gotowaniu! Zapraszamy na wakacje nad morzem z wyżywieniem w obiekcie Primavera Jastrzębia Góra. Tylko u nas znajdziecie atrakcyjne menu z wariantami dań dla wegetarian i wegan i różnorodne bufety z kuchniami świata. Pobyt z wyżywieniem nad morzem może dotyczyć także Was!

Potrawy przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy nie mają sobie równych. To sprawia, że co sezon powracają do nas stali Gości, by jeszcze raz wypoczywać w tak pięknym miejscu jak Jastrzębia Góra z wyżywieniem w naszym obiekcie. Pracownicy Primavera Jastrzębia Góra codziennie dbają o to, by przygotowywane posiłki miały niepowtarzalny smak. Bogate doświadczenie pozwala im robić to niezwykle skutecznie! Wielokrotnie spotykamy się z pozytywnymi opiniami, chwalącymi wczasy z wyżywieniem nad morzem. Otrzymując tak wspaniałe recenzje, staramy się jeszcze bardziej, by w żadnym momencie nie zawieść naszych Gości.

Wczasy z wyżywieniem? Tylko Primavera Jastrzębia Góra! 

Bliskość dostawców i lokalnych producentów żywności sprawia, że nasze składniki są zawsze świeże. Powstają z nich niesamowite kompozycje, które docenianie są przez podniebienia naszych Gości. Wczasy nad morzem z wyżywieniem to prawdziwa różnorodność smaków. Od dań tradycyjnej kuchni polskiej do popularnych i lubianych dań z innych krajów świata np. Meksyku, Włoch. Codziennie proponujemy Gościom wyżywienie w formie bufetowej, która pozwala na wybór potraw w zależności od osobistych upodobań (także w wersji wegetariańskiej i wegańskiej).

Idealny urlop nad morzem

Wakacje nad morzem z wyżywieniem to czas zapomnienia o domowych obowiązkach. Możecie cieszyć się szerokimi plażami Jastrzębiej Góry lub spacerować po okolicznych szlakach turystycznych. Aktywny dzień pełen wrażeń, a następnie smaczny posiłek, czekający na Was po powrocie – to właśnie wczasy z wyżywieniem.

Poczujcie się cudownie rozpieszczeni i zrelaksowani w naszym obiekcie Primavera Jastrzębia Góra. Oferujemy odpoczynek oraz wczasy z wyżywieniem nad morzem – wszystko, co jest potrzebne do udanego urlopu. Niezależnie od tego, na jak długo zagościcie w naszych progach, w każdym przypadku zapewnimy niezapomniane wrażenia. Piękna plaża dostępna dla turystów w odległości krótkiego spacerku, ciekawe okoliczne atrakcje – to wszystko znajdziecie w pobliżu naszego obiektu. Noclegi z wyżywieniem oferowane przez Primavera Jastrzębia Góra świetnie sprawdzają się na krótsze i dłuższe wyjazdy. Pozostawiamy wolną rękę w zwiedzaniu okolicy, choć z chęcią doradzimy jakie miejsca warto zobaczyć. Zachęcamy również do skorzystania z wszystkich atrakcji na terenie naszego obiektu: Parku Wodnego ze Światem Saun, profesjonalnego SPA, kręgielni, zajęć dla dorosłych i animacji dla dzieci.

Pobyt z wyżywieniem nad morzem nie musi już wiązać się z kompromisami. Przygotujemy dania, które pokochacie całym sercem – bez względu na preferencje. Jesteśmy tu dla Was, by uczynić Wasz urlop piękniejszym. Nie musicie już dłużej szukać idealnej opcji wypoczynkowej – Jastrzębia Góra z wyżywieniem spełni wszelkie marzenia o udanych, bezproblemowych wczasach nad morzem. W Primavera Jastrzębia Góra zajmiemy się wszystkim, po to, byście mogli w pełni sił, wypoczęci zwiedzać polskie wybrzeże i rozkoszować się chwilami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kuchnią!

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas