11 maja 2021

Ze względu na sytuację pandemiczną na całym świecie, wakacje 2021 to dość duża niewiadoma. Każdy zastanawia się, czy możliwy będzie wyjazd za granice lub atrakcyjne wczasy w kraju. Jeszcze do niedawna wszystkie obiekty takie jak restauracje, muzea, hotele były zamknięte. Zatem jak mogą wyglądać wakacje 2021? Co zaplanować i gdzie pojechać, aby się nie rozczarować?

Gdzie pojechać na wakacje w 2021?

Każdy z nas z pewnością ma już dość wszelkich obostrzeń, przebywania w czterech ścianach i stresu związanego z COVID-19. Marzy nam się piękna pogoda, odpoczynek i korzystanie z lata tak, jak przed pojawieniem się wirusa. Czy wczasy nad morzem 2021 będą możliwe? Wszyscy mamy nadzieje, że nadchodzący sezon letni będzie lepszy i w końcu uda się wyjechać na wakacje.

A gdzie najlepiej jechać? Wakacje 2021 większość z nas raczej znów spędzi w Polsce. Wyjazd za granice jest nieco bardziej problematyczny. Wokół tego tematu wciąż krąży wiele spekulacji i niedomówień. Nie wiadomo czy trzeba wykonać test na COVID przed wyjazdem, czy po powrocie obowiązkowa jest kwarantanna i wiele innych. Chaos informacyjny w tej kwestii może przyprawić o zawrót głowy, dlatego wielu nie zdecyduje się wyjachać z kraju.

Sezon letni 2021 – czy hotele będą otwarte?

Jak wiadomo, przez wiele miesięcy branża hotelarska była nieaktywna. Nie można było skorzystać z noclegu i wynająć pokoju. A jak będzie to wyglądać w wakacje 2021? Według najnowszych informacji hotele i obiekty wypoczynkowe mogą przyjmować gości już od 8 maja! Niestety nie możemy dokładnie przewidzieć, jak wszystko będzie wyglądało za jakiś czas. Jednak mając informacje o otwarciu hoteli, możemy wstępnie zaplanować sobie wczasy w Polsce – np. wypoczynek nad morzem.

Hotele i obiekty wypoczynkowe muszą oczywiście dostosować się do odpowiednich zasad reżimu sanitarnego. Właściciele tego typu placówek z pewnością będą przestrzegać wszystkich wytycznych. Deklarują, że branża hotelarska i branża obiektów wypoczynkowych jest w pełni przygotowana na przyjmowanie gości w wakacje 2021. Możemy mieć zatem pewność, że wszystkie zasady dotyczące reżimu sanitarnego będą zachowane, dzięki czemu będziemy w pełni bezpieczni.

Wakacje 2021 – odpoczynek nad morzem

Jednym z najlepszych pomysłów na wakacje 2021 jest obecnie wypoczynek nad morzem. Jest to rozwiązanie zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Taki wyjazd nie jest zbyt problematyczny. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg i zarezerwować pokoje. Wyjazdy nad morze cieszą się coraz większą popularnością. Szum fal, ciepły piasek pod nogami, morska bryza, piękny krajobraz – to doskonałe warunki do relaksu i odpoczynku od codzienności. Pobyt w nadmorskiej miejscowości wpływa także korzystnie nasz organizm. Dobroczynne właściwości jodu znane są już od dawna. Dodatkowo słona, morska woda wpływa nie tylko na zdrowie, ale także na urodę. Jak widać, wczasy nad morzem 2021 to sposób nie tylko na odpoczynek, ale także na zadbanie o zdrowie i wygląd.

Co można robić nad morzem z całą rodziną?

A co można robić na wczasach nad morzem 2021? Możemy leżeć na plaży, pływać, grać w piłkę na piasku, spacerować, zajadać się smacznymi goframi, a nawet wypożyczyć sprzęt wodny. Wiele hoteli i obiektów wypoczynkowych posiada świetną infrastrukturę dla rodzin z dziećmi. Dostępne są place zabaw, baseny, animacje dla dzieci oraz gry, zabawy i zajęcia sportowe, w których może wziąć udział cała rodzina.Można także zwiedzać fortyfikacje, wybrać się na latarnię morską lub sezonowe wystawy. Jak widać, pomysłów na wypoczynek nad morzem jest mnóstwo i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Tak właśnie mogą wyglądać wakacje 2021…brzmi całkiem nieźle, prawda?

Primavera Jastrzębia Góra przygotowała wyjątkowo atrakcyjny pakiet pobytowy dla rodzin na Lato 2021 – Magiczne wakacje! W programie m.in.: sportowa olimpiada, karaoke, turniej wiedzy bajkowej, grillowanie, koncert z muzyką na żywo, 6 dni w tygodniu animacje dla dzieci.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
Dołącz do nas