20 sierpnia 2019

Zaplanujmy dzieciom czas wolny.

Jeśli Twoje dziecko każdą wolną chwilę spędza wpatrzone w tablet, komputer lub ekran komórki zacznij działać. Odciągnięcie dziecka od komputera jest niejednokrotnie problematyczne, ale zaoferowanie mu fajnych możliwości spędzania wolnego czasu z pewnością ułatwi nam zadanie. Na pewno doskonałym pomysłem będzie zaplanowanie rodzinnego urlopu. Taki wyjazd możecie zaplanować o dowolnej porze roku. Nie musimy od razu porywać się na zagraniczne wakacje. Urlop w Polsce nad Bałtykiem także będzie udany.

Wszystko dokładnie zaplanuj.

Urlop z dzieckiem nie musi być nerwowy, mało relaksujący czy też wyczerpujący. Gdy sobie wszystko odpowiednio zaplanujemy, to mamy gwarancję zadowolenia i po stronie rodziców i po stronie dziecka. Planując wypoczynek nad morzem powinniśmy rozpocząć od wyboru konkretnej miejscowości. Czasem trudno jest się zdecydować. Musimy wziąć pod uwagę to, że podróżujemy z dzieckiem, co czasem całkowicie może zmienić nasze dotychczasowe plany. Na pewno bardzo przyjaznym miastem nad morzem dla rodzin z dziećmi jest Jastrzębia Góra. Jest to naprawdę urokliwa miejscowość, która poza rozbudowaną bazą wypoczynkową oraz piękną plażą leży w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest to więc idealne miejsce na wypoczynek nie tylko podczas letnich upałów, ale także o każdej innej porze roku. Urlopy z dziećmi rządzą się swoimi prawami. Gdy wybraliśmy już konkretną miejscowość, to pora na wybranie odpowiedniego hotelu.

O obiekcie.

Primavera Jastrzębia Góra jest niezwykłym miejscem położonym zaledwie 100 m od zejścia do morza. Gwarantuje wymarzony wypoczynek dla całej rodziny. Jest to obiekt przyjazny dzieciom, którego pracownicy z radością dokładają wszelkich starań, aby czas spędzony w hotelu pozostał na długo w pamięci jako okres fantastycznej zabawy. W miejscu tym każdy rodzic oraz każde dziecko jest traktowane jak VIP. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych i sportowych organizowanych przez zaangażowanych animatorów przez 6 dni w tygodniu. Do tego czeka na nich Playland, gdzie na 250m kwadratowych mogą rozwijać swoje zdolności motoryczne w Małpim Gaju, na ściance wspinaczkowej, czy kładce do integracji sensorycznej. Kolejną rewelacyjną atrakcją jest Park Wodny dostępny na terenie obiektu, w którym znajdują się trzy kryte baseny, zjeżdżalnia anakonda, przeciwprąd i strefa malucha. Najmłodsze dzieci mogą zostać pod opieką profesjonalnej opiekunki w mini przedszkolu, podczas gdy rodzice korzystać będą z zabiegów SPA, ćwiczyć na zajęciach fitness czy poszerzać swoją wiedzę na tematycznych warsztatach i wykładach.

Ciepłe i chłodniejsze dni.

W ciepłe dni oczywiście cały czas możemy poświęcić na plażowaniu oraz na kąpielach w morzu, a co z chłodniejszymi? Wiele osób zastanawia się co robić z dzieckiem gdy pada deszcz? Akurat będąc w Primavera Jastrzębia Góra nie stanowi to żadnego problemu. Na terenie obiektu jest masa atrakcji. Przez 6 dni w tygodniu, odbywają się całodzienne animacje dla najmłodszych. Są tak różnorodne, że każdy znajdzie w planach coś dla siebie. Ważne jest również to, że dzieci nie bawią się same. Poznając nowych kolegów, z różnych stron polski rozwijają umiejętności społeczne.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas