11 marca 2020


Idealne miejsce na wakacje to takie, w którym każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie. W Primavera Jastrzębia Góra przygotowaliśmy program wakacyjny dostosowany zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Primavera Jastrzębia Góra to nie tylko nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim możliwość aktywnie spędzonych wakacji!

Dla bardziej i trochę mniej aktywnych

Primavera Jastrzębia Góra zaprasza wszystkich, którzy pragną jak najwygodniej spędzić czas nad polskim morzem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które cenią sobie wypoczynek na plaży, czy na basenie, rytuały SPA, jak i do tych, którzy pragną aktywnie spędzić swój urlop. Szerokie i piaszczyste plaże w obrębie Jastrzębiej Góry umożliwiają bowiem nie tylko zażywanie kąpieli słonecznych. Urlop w Primavera można spędzić na wiele ciekawych sposobów, korzystając z bogatej oferty obiektu i uroków pięknej nadmorskiej miejscowości. Spędź czas aktywnie, między innymi korzystając z:

  • sportów wodnych,
  • zawodów nad brzegiem morza,
  • przejażdżek rowerowych,
  • Nordic Walking,
  • Aqua Fintness,
  • Warsztatów ze specjalistami

Jeśli nie lubisz dość ekstremalnych sytuacji związanych ze sportami wodnymi na pełnym morzu, zapraszamy do naszego hotelowego basenu, gdzie prowadzimy regularnie zajęcia Aqua Fitness. To idealne opcja dla osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów. Warto zaznaczyć, iż zajęcia te prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne dla zdrowia naszych klientów. O aktualne godziny i terminy zajęć należy pytać w recepcji hotelu.

Spędzaj czas aktywnie… nad brzegiem morza!

Mamy również propozycję dla osób, które lubią spędzać aktywnie czas nie tylko w wodzie czy na plaży. Oferujemy bowiem możliwość wypożyczenia rowerów, czy też kijków do Nordic Walkingu. Dzięki temu można zwiedzić sąsiednie miejscowości takie jak Rozewie, czy Karwia, a także wybrać się na przejażdżkę na Hel. Dla osób pragnących w sposób aktywny spędzić czas nad brzegiem morza niewątpliwie niezapomnianym doświadczeniem będzie Nordic Walking tuż przy linii brzegowej. Pamiętajmy, że taka aktywność to jeden z lepszych sposobów na suplementację jodu poprzez głębokie wdechy.

Wybierasz się z dziećmi? Zadbamy o odpowiednią rozrywkę!

Specjalnie dla naszych Gości co roku przygotowujemy wakacyjną ofertę pobytu nad morzem. W jej programie znajdziesz 6 dni tematycznych animacji, które są dostosowane do niespożytej energii dzieci. Ponadto dla naszych najmłodszych wczasowiczów, corocznie organizowana jest Wielka Gala Talentów ze specjalną nagrodą dla zwycięzcy. Oprócz tego na terenie obiektu znajduje się Playland z konstrukcja zabawową, ścianką wspinaczkową, miejscem do odpoczynku dla dorosłych i kawiarenką. Dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 6 lat funkcjonuje Mini-przedszkole z profesjonalną opiekunką, salą pełną zabawek, własną łazienką.

Warsztaty… także dla dorosłych!

Wakacje to także idealny czas na zadbanie o siebie i rozwój osobisty. Dlatego w ofercie obiektu znajdują się zajęcia i warsztaty ze specjalistami z takich dziedzin jak psychologia, kosmetologia czy dietetyka. Warto wziąć w nich udział ponieważ specjaliści z nami współpracujący przekazują zawsze aktualną wiedzę.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas