zadzwoń
rezerwuj
messenger

Wczasy nad morzem z wyżywieniem

Planując jakikolwiek wypoczynek, drugą (zaraz po miejscu) najważniejszą kwestią jest znalezienie odpowiedniego zakwaterowania. Wczasy nad morzem z wyżywieniem w ramach pobytu, to dla jednych najlepszy pomysł na wakacje, a dla drugich zupełnie niepotrzebny (i nawet utrudniający wypoczynek) dodatek.

Wczasy nad morzem z wyżywieniem (wliczonym już w koszt noclegu) jest dobrym rozwiązaniem do wszystkich osób, które nie chcą tracić czasu na zakupy spożywcze oraz codzienne gotowanie. To bardzo wygodna forma zakwaterowania, dla osób które nie planują częstych i bardzo odległych wycieczek z dala od miejsca pobytu – wiedzą, że będą mogli jeść posiłki o wyznaczonych porach. Wczasy nad morzem z wyżywieniem to ogromne udogodnienie dla rodzin, szczególnie z małymi dziećmi. Nie trzeba szukać odpowiednich restauracji na każdy posiłek i czekać w kolejkach (co jest dosyć częste w wysokim sezonie). Do tego każdy rodzic doceni możliwość szybkiego skorzystania z pokoju hotelowego/wynajmowanego domku, po spożytym posiłku. Wczasy nad morzem z wyżywieniem, to także duża wygoda i w wielu przypadkach – oszczędność czasu oraz pieniędzy. Warto też wspomnieć, że obecnie bardzo wiele obiektów noclegowych oferuje Gościom wyżywienie nieustępujące posiłkom w restauracjach. Duży wybór dań, inspiracje kuchniami całego świata, posiłki dla wegan i wegetarian, specjalne menu dla dzieci itp. Przeciwnicy wykupywania posiłków w miejscu pobytu najczęściej argumentują swój wybór tym, że nie lubią jeść codziennie w tym samym miejscu, chcą odkrywać nowe/lokalne smaki, nie chcą być przywiązani codziennie do jednego miejsca i planować swojego dnia pod stały harmonogram posiłków.

Obiekty noclegowe często posiadają w swojej ofercie różne typy wyżywienia: nocleg tylko ze śniadaniem, 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja, 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja lub opcja All Inclusive (pełne wyżywienie, dodatkowe przekąski pomiędzy posiłkami, napoje – również alkoholowe – bez limitu). Wczasy nad morzem z wyżywieniem, można więc dostosować w pewnym stopniu do swoich potrzeb, decydując się na opcję, która będzie dla nas najbardziej dogodna.

W Primavera Jastrzębia Góra oferujemy wczasy nad morzem z wyżywieniem w trzech konfiguracjach. W zależności od wybranej oferty można wykupić pobyt tylko ze śniadaniem, pobyt ze śniadaniem i obiadem lub kolacją oraz pobyt z pełnym wyżywieniem (3 posiłki). Nasze bufety zaskakują Gości pysznym smakiem oraz różnorodnością (smaki kuchni polskiej oraz dni tematyczne np. Dzień Kuchni Włoskiej, Dzień Kuchni Azjatyckiej) – przygotujemy także dania odpowiednie dla wegan, wegetarian oraz tych, bardziej dbających o sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kuchnią!

Poznaj naszą ofertę

Wybierz co Cię interesuje

Wypoczynek rodzinny czy indywidualny - pobyt u nas jest zawsze udany!

więcej

Skuteczne wczasy z odpowiednią dietą oraz różnorodnym planem aktywności

więcej

Zadbaj o siebie kompleksowo pod okiem Specjalistów

więcej

Nowoczesne zaplecze konferencyjne zagwarantuje sukces biznesowego spotkania

więcej

Szeroka oferta zabiegów, masaży oraz rytuałów

więcej

Park Wodny ze Światem Saun, Kręgielnia, Playland i wiele innych atrakcji!

więcej

Oferty specjalne

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas