EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Menu SPA

Menu SPA

W naszym Menu SPA mogą Państwo zapoznać się ze wszystkimi naszymi zabiegami, masażami i rytuałami. Różnorodność zabiegów jest duża, dlatego też podzieliliśmy je na zakładki, dzięki którym każdy znajdzie zabieg idealny do swoich oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z Menu SPA Primavera Jastrzębia Góra, a w przypadku pytań, bądź wątpliwości dotyczących zabiegów zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum SPA&Wellness:

mailowo: spa@primaveraspa.pl
telefonicznie: +48 58 774 45 51 wew. 5
+48 58 674 91 67 wew. 5
+48 58 674 91 53

NOWOŚCI SPA

URZĄDZENIA HIGH-TECH NA TWARZ

FALE RADIOWE „COAXMED”

Działanie zabiegu opiera się o emisję monopolarnych i bipolarnych fal radiowych  o szerokim zakresie częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Działanie fali radiowej przyczynia się do głębokiego rozgrzania skóry właściwej, co powoduje stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Fala radiowa ma działanie silnie odmładzające, zagęszczające skórę właściwą i liftingujące.

ZABIEG RF monopolar
Termolifting twarz
Czas: 50 min | Cena: 350 PLN
Termoliffting twarz, szyja
Czas: 60 min | Cena: 450 PLN
Termolifting twarz, szyja, dekolt
Czas: 75 min | Cena: 550 PLN

ZABIEG RF  bipolar + vacum
Lifting twarz
Czas: 50 MIN |Cena: 250 PLN
Lifting twarz, szyja
Czas: 60 MIN | Cena: 350 PLN
Lifting twarz, szyja, dekolt
Czas: 70 MIN | Cena: 450 PLN

FALE RADIOWE MONOPOLARNE + MIKRONAKŁUWANIE + VACUM „COAXMED”

Celem zabiegu jest odnowa kolagenu, produkcja elastyny, samoodtwarzanie kwasu hialuronowego. Pierwsze efekty regeneracji tkanek pojawiają się w krótkim czasie po zabiegu, a rezultaty są trwałe. Zastosowanie: widoczne oznaki wieku i zmęczenia, jak zszarzała skóra pozbawiona energii, poluźnienie skóry, zmarszczki, bruzdy oraz niedoskonałości, rozszerzone pory, nierównomierne wybarwienie skóry, zmiany melaninowe, zmiany pigmentacyjne, drobne i głębokie zmiany naczyniowe, popękane naczynka, zaskórniki, trądzik i blizny potrądzikowe.
Twarz
Czas: 50 MIN | Cena: 400 PLN
Twarz, szyja
Czas: 60 MIN | Cena: 500 PLN
Twarz, szyja, dekolt
Czas: 75 MIN | Cena: 600  PLN

HIT ICOONE LASER
Urządzenie posiada programy drenujące, liftingujące i anti-aging pozwalające na poprawę owalu twarzy oraz konturu ust i oczu. Efekty zabiegu to również zwiększenie napięcia skóry, redukcja zmarszczek, likwidacja podwójnego podbródka. Dochodzi do poprawy krążenia krwi i limfy. Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.
Czas: 50 MIN | Cena: 250 PLN

HIT ! URZĄDZENIA HIGH-TECH NA CIAŁO

KRIOLIPOLIZA
Procedura zabiegu polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych (KRIO LIPOICE) – co prowadzi do wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej (np. zmniejszając obwód uda średnio o 3,4 cm po serii zabiegów). Po zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte z organizmu. Efekty pozabiegowe to likwidacja miejscowej otyłości (ok 20-40% tłuszczu) widoczna po miesiącu od wykonanego zabiegu.
Kriolipoliza 1 obszar 1 przyłożenie: (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy)
Czas: 60 MIN | Cena: 400 PLN
Kriolipoliza 1 obszar   2 przyłożenia (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy)
Czas: 60 MIN | Cena: 700 PLN

FALE RADIOWE MONOPOLARNE + MIKRONAKŁUWANIE + VACUM ”COAXMED”

Zabieg jest synergią fali radiowej dzięki której dochodzi do przebudowania struktur kolagenowych, ujędrnienia skóry i poprawy jej elastyczności. Kluczem do wywołania w skórze procesu regeneracji jest odpowiednia temperatura. Podgrzanie skóry na odpowiedniej głębokości i odpowiednią temperaturą zainicjuje proces rekonstrukcji kolagenu. Mikronakłuwanie to proces mechaniczny, mający na celu pobudzenie skóry do regeneracji poprzez jej uszkodzenie. Zabieg frakcyjnej RF mikroigłowej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Zabieg polecany dla osób z  bliznami potrądzikowymi , pourazowymi, pooperacyjnymi i  rozstępami.
Czas: do 30 MIN | Cena: 240 PLN
Czas: do 60 MIN | Cena: 500 PLN
Czas: do 80 MIN | Cena: 640 PLN
*Czas trwania oraz koszt zabiegu ustalany jest w gabinecie w zależności od wielkości obszarów

SONOTERMOLIPOLIZA

Metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i cellulitu, oraz falę radiową monopolarną, której energia doprowadza do napięcia skóry. Zabieg zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę głębokich warstw skóry i tkanki łącznej. Ogranicza zwłóknienie tkanek, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia metabolizm ,cyrkulację krwi oraz limfy i stymuluje produkcję kolagenu.
Uda (całe+ pośladki)
Czas: 90 MIN | Cena: 565 PLN
Uda (przód lub tył lub pośladki)
Czas: 40 MIN | Cena: 250 PLN
Brzuch
Czas: 70 MIN | Cena: 440 PLN
Ramiona
Czas: 50 MIN | Cena: 315 PLN
* Czas  zabiegu obejmuje 10 min konsultacje

HIT ICOONE LASER
Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia. System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC), o charakterze drenującym, oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) wybranych przez Pacjenta. Zabieg wykonywać można jedną lub dwoma głowicami, w zależności od problemu.
BASIC Czas: 20 MIN | Cena: 150 PLN
Dodatkowo głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co w połączeniu wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

BASIC + 1 FOCUS Czas 30 MIN | Cena 190 PLN
BASIC + 2 FOCUS Czas 40 MIN | Cena 230 PLN
*Dodatkowo pojedynczy FOCUS 10 MIN | 40 PLN
*Dodatkowo płatny strój do zabiegów 40 PLN

 

Skontaktuj się z Recepcja SPA i zapytaj o szczegóły (58) 674 91 67
*nie łączy się z innymi promocjami.

PIELĘGNACJA TWARZY

Oferujemy zabiegi na twarz wiodących marek kosmetycznych tj. Thalgo, Yonelle.

KONSULTACJA KOSMETYCZNA
Analiza skóry twarzy, szyi i dekoltu z doborem odpowiedniej pielęgnacji domowej
Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY – MAGIA DOTYKU
Masaż twarzy, szyi i dekoltu z akupresurą głowy i aromatycznymi olejami oparty jest na technikach masażu klasycznego. Powoduje zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, odpręża, zmniejsza dolegliwości bólowe głowy oraz przenosi w świat relaksu i zapomnienia.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

HIT MASAŻ ODMŁADZAJĄCY TWARZ „KOBIDO”
Masaż „Kobido” bazujący na tradycji medycyny chińskiej to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza starożytną drogę do piękna. Jest znany również jako „niechirurgiczny lifting twarzy” ponieważ niweluje zmarszczki i poprawia kontur twarzy bez użycia inwazyjnych metod. Jest to głęboka kombinacja tradycyjnych manualnych japońskich technik, które dzięki swojej intensywności działają na głębszych warstwach skóry i mięśni zapobiegając i zmniejszając efekty starzenia się.
Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

EYE EXPERT TREATMENT by THALGO
Innowacyjny, niezwykle efektowny zabieg na okolice oczu poprzedzony peelingiem  twarzy z użyciem masujących okularów EYE MASSAGE MASK. To idealne rozwiązanie na wszystkie problemy, które dotykają delikatną skórę wokół oczu – zmarszczki, cienie, obrzęki, suchość.
Czas 25 MIN / Cena 160 PLN

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE BY THALGO
Zabiegi oczyszczające specjalnie opracowane dla młodej, skłonnej do wyprysków skóry. Mają za zadanie oczyścić ją z zaskórników, wygładzić, odświeżyć, zmniejszyć widoczność porów oraz przywrócić jej naturalny balans. Każdy zabieg składa się  m.in. z 3 podstawowych etapów jakimi są: peeling, masaż relaksacyjny twarzy oraz odpowiednio dobrana maska.

Do wyboru:
RE-BALASTING TREATMENT by THALGO odświeżający zabieg z maską na bazie mikronizowanych alg
PURETE MARINE TREATMENT by THALGO matujący zabieg na bazie ściągająco – kremowej maski
Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE BY THALGO
Niezwykłe, relaksujące zabiegi, które zaspokoją potrzeby odwodnionej skóry. Kompleks Seve Blue (nasycony minerałami i mikroelementami z głębi oceanu) w połączeniu z kwasem hialuronowym, Hydra-Diffusine, ekstraktem z fiołka trójbarwnego dostarczają do serca komórek bogactwa składników morskich i wodę. Receptura Cold Cream Marine długotrwale odżywia, nawilża i koi. Każdy z zabiegów  składa się m.in. z 3 podstawowych  etapów jakimi są: peeling, masaż relaksacyjny twarzy oraz odpowiednio dobrana maska.

Do wyboru:
BEAUTY HYDRATION RITUAL by THALGO nawilżająco-upiększający zabieg z maską kremową
AQUARELLE by THALGO nawilżająco-energetyzujący zabieg z maską na bazie mikronizowanych alg
COLD CREAM MARINE RITUAL by THALGO regenerująco- odżywczy zabieg z maską kremową
Czas 50 MIN / Cena 220 PLN

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE BY YONELLE
Zabiegi specjalistyczne na twarz, szyję i dekolt pomagające eliminować najczęściej spotykane problemy ze skórą. Dostarczają skórze w danym momencie tego, czego jej brakuje (PRO) oraz redukują to, co zbędne (CONTRA). Każdy z zabiegów składa się m.in. z dwóch faz oczyszczania, liftingującego masażu twarzy i odpowiednio dobranej maski bio-alginatowej.

Do wyboru:
CONTRA WRINKLE by YONELLE dla gładkiej i napiętej skóry przed wyjściem
PRO VITAL by YONELLE intensywne nawilżenie dla przesuszonej skóry
CONTRA REDNESS by YONELLE wzmocnienie skóry naczynkowej
Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

EKSPRESOWE ZABIEGI BY YONELLE
Szybka i efektowna pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu składająca się z peelingu, masażu oraz aplikacji serum i kremu na zakończenie zabiegu.

UKOJENIE EXPRESS
REGENERACJA EXPRESS
PRZECIWZMARSZCZKOWY EXPRESS
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

EKSPRESOWE ZABIEGI BY THALGO
Ekspresowe zabiegi  dla każdego rodzaju skóry mające  za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek. Każdy z zabiegów składa się z peelingu, maski i kremu na zakończenie zabiegu.

EKSPRESOWE NAWILŻENIE
EKSPRESOWE ODŻYWIENIE
EKSPRESOWE OCZYSZCZENIE
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

 

KATEGORIA PREMIUM
Zabieg biologicznie regenerujący skórę suchą i odwodnioną

BIOFUSION SECOND SKIN by YONELLE
Zabieg biologicznie regenerujący skórę suchą i odwodnionąPodczas zabiegu skóra zostaje poddana procesowi biologicznej regeneracji, dzięki zastosowanej technologii biofuzji. Składniki preparatów tworzą drugą skórę, która wtapia się w naskórek. Już po jednym zabiegu obserwuje się jej radykalną poprawę elastyczności i jędrności. Skóra jest wzmocniona i odporna na czynniki zewnętrzne i podrażnienia . Zabieg składa się m.in. : z trzech faz złuszczania, masażu liftingującego, maski bogatej w witaminę C i ekstraktu ze śnieżnej algi oraz odrębnej maski na szyję.
Czas 80 MIN / Cena 320 PLN

Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy
ANTI-WRINKLE MEZO by YONELLE

Zabieg z jednoczesnym zastosowaniem eksfoliacji progresywnej,  mikro-nakłuwania skóry mezorollerem DMN oraz użyciem dermozgodnych składników aktywnych, które ”penetrują w głąb skóry”. Polecany do skóry wymagającej bardzo silnej stymulacji do odbudowy. Dodatkowo w skład zabiegu wchodzi maska hydroinfuzyjna na twarz oraz liftingująca na szyję.
Czas 80 MIN / Cena 390 PLN

HIT Intensywny regenerująco-odmładzający rytuał  na twarz i ciało
PRODIGE DES OCEANS FACE RITUAL by THALGO

Ten rytuał to profesjonalne produkty o otulającej konsystencji, w połączeniu z 7 ekskluzywnymi technikami masażu Thalgo, w tym z masażem autorskim inspirowanym Kobido, który regeneruje i zapewnia długotrwałe odmłodzenie. Efekty masażu spotęgowane są pielęgnacją podstawową na, którą składa się peeling oraz maska kremowa Prodige. Zabieg dzięki swojej intensywności działa na głębszych warstwach skóry i mięśni zapobiegając i zmniejszając efekty starzenia się.
Czas 90 MIN / Cena 350 PLN

Zabieg nawilżająco – wygładzający
MARINE COLLAGEN TREATMENT by THALGO

Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka i wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry. Neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, głęboko nawilża i wygładza . Twarz i szyja są wyraźnie rozjaśnione i nawilżone, a skóra pod oczami gładsza i bardziej sprężysta. Zabieg składa się m.in. z trzech podstawowych etapów jakimi są: peeling, masaż liftingujący oraz maska z płatu kolagenowego.
Czas 50 MIN / Cena 290 PLN

Zabieg odmładzająco – liftingujący
MARINE SILICUM TREATMENT by THALGO

Luksusowy zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Doskonale modeluję owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi) oraz nowatorski Masaż Dermo- Stim zapewnia natychmiastowy efekt liftingu. Zabieg składa się m.in z trzech podstawowych etapów: peelingu, masażu liftingującego oraz  dwóch masek: z płatu kolagenowego i gipsowej.
Czas 80 MIN  / Cena 330 PLN

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA BY YONELLE

Zabieg liftingujący z  zastosowaniem kwasu migdałowego
MANDEL LIFT PEEL by YONELLE
Całoroczny zabieg do każdego rodzaju skóry zmęczonej. Szczególnie korzystny dla cery mieszanej, problematycznej o poszarzałym kolorycie. Zmniejsza świecenie się skóry, rewelacyjnie wygładza i nadaje świeży koloryt. Zapewnia uczucie spektakularnego liftingu, czyni skórę aksamitnie gładką i miękką w dotyku. W skład zabiegu wchodzi m.in.: peeling migdałowy, liftingujący masaż twarzy oraz aplikacja maski z bio-alginatu.
Czas 50 MIN / Cena 200 PLN / Zalecana seria 4 zabiegów (Rabat 15%)*
*nie łączy się z innymi rabatami

Intensywny zabieg odnowy biologicznej na bazie alfa hydrokwasów
MEDI PEEL 50% by YONELLE
Med-estetyczny zabieg z wykorzystaniem stężonych kwasów, polecany do każdego rodzaju skóry poza wrażliwą i delikatną. Spektakularnie wygładza jej powierzchnię, redukuje objawy starzenia się i poprawia owal twarzy. Normalizuje spowolniony cykl odnowy komórkowej naskórka, rewelacyjnie odświeża koloryt, ujędrnia oraz zwęża rozszerzone pory. W skład zabiegu wchodzi m.in.: peeling chemiczny  oraz  dwa rodzaje masek o działaniu indywidualnie dobranym do potrzeb skóry.
Czas 50 MIN / Cena 240 PLN / Zalecana seria 4 zabiegów (Rabat 15%)*
*nie łączy się z innymi rabatami

 

ZABIEGI WSPOMAGAJĄCE PIELĘGNACJĘ TWARZY

PEELING KAWITACYJNY z ampułką
Oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych.
Czas 25 MIN / Cena 125 PLN / w zabiegu na twarz 40 PLN

MIKRODERMABRAZJA
Nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Usunięcie powierzchniowych warstw skórnych powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usuniętą. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna. W skład zabiegu wchodzi również aplikacja serum łagodzącego oraz maski o działaniu regenerującym.
Czas 50 MIN / Cena 180 PLN / do zabiegu na twarz 60 PLN

URZĄDZENIA HIGH – TECH NA TWARZ

HIT ICOONE LASER
Urządzenie posiada programy drenujące, liftingujące i anti-aging pozwalające na poprawę owalu twarzy oraz konturu ust i oczu. Efekty zabiegu to również zwiększenie napięcia skóry, redukcja zmarszczek, likwidacja podwójnego podbródka. Dochodzi do poprawy krążenia krwi i limfy. Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.
Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

HIT FALE RADIOWE MONOPOLARNE + MIKRONAKŁUWANIE + VACUM „COAXMED”
Celem zabiegu jest odnowa kolagenu, produkcja elastyny, samoodtwarzanie kwasu hialuronowego. Pierwsze efekty regeneracji tkanek pojawiają się w krótkim czasie po zabiegu, a rezultaty są trwałe. Zastosowanie: widoczne oznaki wieku i zmęczenia, jak zszarzała skóra pozbawiona energii, poluźnienie skóry, zmarszczki, bruzdy oraz niedoskonałości, rozszerzone pory, nierównomierne wybarwienie skóry, zmiany melaninowe, zmiany pigmentacyjne, drobne i głębokie zmiany naczyniowe, popękane naczynka, zaskórniki, trądzik i blizny potrądzikowe.
Twarz Czas 50 MIN / Cena 400 PLN
Twarz, szyja Czas 60 MIN / Cena 500 PLN
Twarz, szyja, dekolt Czas 75 MIN / Cena 600 PLN
*Cena obejmuje 10 minut konsultacji

HIT FALE RADIOWE „COAXMED”
Działanie zabiegu opiera się o emisję monopolarnych i bipolarnych fal radiowych  o szerokim zakresie częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Działanie fali radiowej przyczynia się do głębokiego rozgrzania skóry właściwej, co powoduje stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ciepło wpływa na widoczną poprawę kondycji skóry w przypadku utraty jędrności. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Fala radiowa ma działanie silnie odmładzające, zagęszczające skórę właściwą i liftingujące.
ZABIEG RF MONOPOLAR Termolifiting
Twarz Czas 50 MIN / Cena 350 PLN
Twarz, szyja Czas 60 MIN / Cena 450 PLN
Twarz, szyja, dekolt Czas 75 MIN / Cena 550 PLN
*Czas zabiegu obejmuje 10 minut konsultacji
ZABIEG RF BIPOLAR + Vacum lifting
Twarz Czas 50 MIN / Cena 250 PLN
Twarz, szyja Czas 60 MIN / Cena 350 PLN
Twarz, szyja, dekolt Czas 75 MIN / Cena 550 PLN
*Czas zabiegu obejmuje 10 minut konsultacji

FALE RADIOWE „FOCUS”
Zabieg odbudowujący włókna kolagenowe poprzez pobudzenie komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu. Zwiększa gęstość i napięcie skóry, wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i koloryt cery. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta i rozświetlona. Można również wykonać osobny zabieg na okolicę oczu w celu zniwelowania zmarszczek mimicznych, poprawy napięcia skóry, zniwelowania sińców i „worków” pod oczami.
Twarz, szyja, dekolt Czas 50 MIN / Cena 280 PLN
Zabieg RF+ na twarz – w pakiecie taniej!
3 zabiegi – Cena 840 PLN 714 PLN
5 zabiegów – Cena 1400 PLN 1190 PLN
Oczy Czas 25 MIN / Cena 125 PLN
Zabieg RF+ na okolice oczu – w pakiecie taniej!
3 zabiegi – Cena 375 PLN 319 PLN
5 zabiegów – Cena 625PLN 532 PLN

PIELĘGNACJA CIAŁA

Zabieg nawilżający
VELVET BEAUTY by YONELLE

Luksusowy zabieg kompleksowo odnawiający skórę ciała, otulający pięknymi zapachami o działaniu wygładzająco-nawilżającym. Pierwszym etapem zabiegu jest wulkaniczny peeling całego ciała, następnie na tak przygotowaną skórę nakładana jest kremowa maska infuzyjna o działaniu nawilżającym i natłuszczającym. Dodatkowo wykonywany jest relaksacyjny masaż twarzy, który działa kojąco na zmysły i redukuje uczucie stresu. Na dopieszczenie skóra zostaje odżywiona hydrolipidowym kremem o działaniu silnie nawilżającym.
Czas 80 MIN / Cena 280 PLN

Zabieg złuszczająco-rewitalizujący
MARINE PRELUDE by THALGO
Zabieg usuwa toksyczne złogi, co prowadzi do lepszej przemiany materii, likwiduje cellulit i tkankę tłuszczową, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę. Zabieg składa się z nałożenia maski z mułu morskiego wraz z solą morską oraz ekskluzywnego peelingu całego ciała. Dla pełnego relaksu wykonany jest masaż twarzy, który działa kojąco na zmysły. Dopełnieniem oczekiwanego efektu jest otulenie skóry odżywczym balsamem.
Czas 80 MIN / Cena 250 PLN

Zabieg detoksykująco-rewitalizujący
MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP by THALGO
Zabieg remineralizujący i przeciw cellulitowy na bazie peelingu  solno-algowego oraz żelu przyspieszającego wchłanianie substancji  aktywnych z maski składającej się ze 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Skóra zostaje dodatkowo odżywiona naturalnym olejkiem z relaksującym koncentratem. Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje  skórę, a także eliminuje nadmiar wody z tkanek poprawiając jej  strukturę. Podczas zabiegu nie brakuje także odprężającego masażu  twarzy, który pozwala przenieść się w świat relaksu.
Czas 80 MIN / Cena 250 PLN

Intensywny zabieg modelująco-antycellulitowy
BODY SCULPT TREATMENT by THALGO
Innowacyjny zabieg, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach użytych do zabiegu wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Technologia Oxy Active pomaga przywrócić prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować proces tworzenia sie cellulitu. Technologia Sculpt Active skutecznie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry, działa w trzech kierunkach na jędrność skóry – zwiększa jej elastyczność i gęstość oraz tonizuje.
Czas 80 MIN / Cena 280 PLN

Zabieg z aktywnymi bandażami AROSHA
BODY EXPERT by AROSHA
Nowatorska procedura zabiegowa obejmująca aplikację specjalistycznych bandaży, nasączonych bardzo silnie działającymi składnikami aktywnymi, gwarantuje osiągnięcie rewelacyjnego efektu. Terapeuta, po ocenie stanu skóry, dobiera bandaże (AQUA DRAIN, SLIM CEL, CEL TERM, LIPHO CEL, LIFT PLUS, FIRM UP) o działaniu skierowanym na konkretny problem:  zatrzymanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, utrata elastyczności skóry, cellulit. Każdy z zabiegów składa się z drobnoziarnistego peelingu całego ciała, aplikacji bandaży oraz odżywienia kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry. Dla umilenia czasu spędzonego podczas działania aktywnych bandaży, wykonywany jest relaksujący masaż twarzy.
Czas 50 MIN / Cena 250 PLN
Dla wzmocnienia efektu sugerujemy połączenie zabiegów Arosha z Presoterapią LX9
Czas 70 MIN / Cena 310 PLN

Masaż BOA
PRESOTERAPIA LX9
Pneumatyczny masaż uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ krwionośny i limfatyczny poprawiając krążenie krwi i zmniejszając zastoje limfatyczne. Zmniejsza cellulit.
W połączeniu z wybranym zabiegiem Arosha Czas 40 MIN / Cena 120 PLN

HIT Antycellulitowy program z aktywnymi bandażami
ANTYCELLULITE PROGRAMME by AROSHA

Zabieg stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. Łączy w sobie składniki aktywne, mające na celu walkę ze wzrostem komórek tłuszczowych oraz deformacją włókien kolagenowych. Składa się z miejscowego peelingu na bazie kwasu glikolowego, aplikacji odpowiednio dobranych bandaży oraz, dla wzmocnienia efektu, aplikacji odpowiednio dobranej do problemu ampułki . Dopełnieniem zabiegu jest Presoterapia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych wykorzystanych w zabiegu oraz poprawiająca krążenie. Zabieg kończy się odżywieniem skóry  odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonywany jest odprężający masaż twarzy, który przenosi w świat relaksu i zapomnienia… Przy zakupie pakietu szczotka do automasażu gratis!
Czas 70 MIN / Cena 325 PLN
Arosha Programme – w pakiecie taniej
4 zabiegi / Cena 1 300 PLN 1 100 PLN

Zabieg push-up na biust
LIFTING UP KIT by AROSHA
Widocznie poprawia wygląd biustu, modeluje jego kształt, a także powiększa nawet o jeden rozmiar. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże, po uprzednim wykonaniu peelingu, błyskawicznie wypełniają, rzeźbią i podnoszą biust. Na dopieszczenie wykonywany jest masaż twarzy o działaniu relaksującym.
Czas 50 MIN / Cena 165 PLN

URZĄDZENIA HIGH-TECH NA CIAŁO

HIT ICOONE LASER
Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia. System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC), o charakterze drenującym, oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) wybranych przez Pacjenta. Zabieg wykonywać można jedną lub dwoma głowicami, w zależności od problemu.
BASIC Czas 20 MIN / Cena 150 PLN
Dodatkowo głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co w połączeniu wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.
BASIC + 1 FOCUS Czas 30 MIN / Cena 190 PLN
BASIC + 2 FOCUS Czas 40 MIN / Cena 230 PLN
*Dodatkowo pojedynczy FOCUS 10 MIN / 40 PLN
*Dodatkowo płatny strój do zabiegów 40 PLN
*Przy zakupie pakietu 6 zabiegów strój gratis.
STWÓRZ INDYWIDUALNY PAKIET ZABIEGÓW ICOONE – MIN. 6 ZABIEGÓW I ZYSKAJ RABAT 15%!

HIT KRIOLIPOLIZA
Procedura zabiegu polega na  zamrażaniu komórek tłuszczowych (KRIO LIPOICE) – co prowadzi do wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej (np. zmniejszając obwód uda średnio o 3,4 cm po serii zabiegów). Po zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte z organizmu. Efekty pozabiegowe to likwidacja miejscowej otyłości (ok 20-40% tłuszczu) widoczna po miesiącu od wykonanego zabiegu.
Kriolipoliza 1 obszar
Czas 60 MIN / Cena 400 PLN / 1 przyłożenie: (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy)
Kriolipoliza 1 obszar
Czas 60 MIN / Cena 700 PLN / 2 przyłożenia: (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy)

FALE RADIOWE BIPOLARNE „FOCUS”
Podczas zabiegu pobudzany jest układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa się metabolizm w tkankach. Fale radiowe stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
Uda + pośladki/brzuch/ramiona i dekolt Czas 50 MIN / Cena 240 PLN
W pakiecie taniej! 3 zabiegi – 720 PLN 612 PLN
5 zabiegów 1200 PLN 1020 PLN

Łydki/stopy/dłonie Czas 25 MIN / Cena 99 PLN
W pakiecie taniej! 3 zabiegi – 297 PLN 253 PLN
5 zabiegów 495 PLN 421 PLN

HIT FALE RADIOWE MONOPOLARNE + MIKRONAKŁUWANIE + VACUM „COAXMED”
Zabieg jest synergią fali radiowej, dzięki której dochodzi do przebudowania struktur kolagenowych, ujędrnienia skóry i poprawy jej elastyczności. Kluczem do wywołania w skórze procesu regeneracji jest odpowiednia temperatura. Podgrzanie skóry na odpowiedniej głębokości i odpowiednią temperaturą zainicjuje proces rekonstrukcji kolagenu. Mikronakłuwanie to proces mechaniczny, mający na celu pobudzenie skóry do regeneracji poprzez jej uszkodzenie. Zabieg frakcyjnej RF mikroigłowej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Zabieg polecany dla osób z bliznami potrądzikowymi, pourazowymi, pooperacyjnymi i  rozstępami.
Czas d0 30 MIN / Cena 240 PLN
Czas d0 60 MIN / Cena 500 PLN
Czas d0 80 MIN / Cena 640 PLN
*Czas trwania oraz koszt zabiegu ustalany jest w gabinecie w zależności od wielkości obszarów

HIT SONOTERMOLIPOLIZA
Jest to metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i cellulitu, oraz falę radiową monopolarną, której energia doprowadza do napięcia skóry. Zabieg zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę głębokich warstw skóry i tkanki łącznej. Ogranicza zwłóknienie tkanek, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia metabolizm, cyrkulację krwi oraz limfy i stymuluje produkcję kolagenu.
Uda (całe) + pośladki Czas 90 MIN / Cena 565 PLN
Uda (przód lub tył  lub pośladki) Czas 40 MIN / Cena 250 PLN
Brzuch i boki Czas 70 MIN / Cena 440 PLN
Ramiona Czas 50 MIN / Cena 315 PLN
* Czas zabiegu obejmuje 10 min konsultacje

HIT MASAŻ PODCIŚNIENIOWY STARVAC SP2
Skuteczny, opatentowany program endermicznego masażu próżniowego, wykorzystujący najwyższej klasy urządzenie zabiegowe. Zabieg silnie wyszczuplający, antycellulitowy, przeciwdziałający rozstępom, spłycający blizny, widocznie likwidujący obrzęki limfatyczne kończyn i liftingujący. Zastosowanie w pielęgnacji ciała: • cellulit, • odchudzanie, • przeciwdziałanie rozstępom, • zastoje wodne, • lifting ciała.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

FIZJOTERAPIA

APLIKACJA PLASTRÓW KINESIOLOGY TAPING
Jest to umieszczenie na ciele w ściśle określony sposób plastrów rehabilitacyjnych o właściwościach zbliżonych do właściwości skóry. Plaster jest wodoodporny oraz hipoalergiczny (nie powoduje reakcji alergicznych). Naklejenie plastra przedłuża terapię wykonaną w gabinecie na kolejne 3-5 dni.
Działanie:
• Normalizacja napięcia mięśniowego,
• Rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni,
• Poprawa mikrokrążenia lokalnego,
• Zmniejszenie bólu i stanów zapalnych kręgosłupa oraz stawów obwodowych,
• Usprawnienie procesu gojenia przy skręceniach, zwichnięciach, złamaniach,
• Korekcja wad postawy,
• Likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych,
• Wspomaganie walki z cellulitem,
• Likwidacja krwiaków, stanów zapalnych po zabiegach iniekcyjnych oraz po zabiegach takich jak bańka chińska, starvac,
• Normalizacja przesuwalności skóry i powięzi w przypadku nieestetycznie wyglądających blizn czy zrostów po zabiegach chirurgii plastycznej.
Cena 30-120 PLN

FONOFOREZA (ULTRADŹWIĘKI)
Wprowadzenie do tkanek za pomocą leczniczej fali ultradźwiękowej leku o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym. Fala ultradźwiękowa powoduje tzw. mikromasaż tkanek, będący skutkiem wahania ciśnień w jej przebiegu. Skutkuje to zmniejszeniem napięcia mięśniowego. Ultradźwięki stosowane są między innymi w przebiegu ostrogi piętowej, przy nadmiernie napiętych mięśniach, w bólach różnorodnego pochodzenia oraz przy chorobie zwyrodnieniowej.
Czas trwania (jedna okolica ciała) do 10 MIN / Cena 25 PLN

ELEKTROTERAPIA
Zabiegi z wykorzystaniem  leczniczego  działania  elektrycznych  prądów  leczniczych. W zależności od rodzaju prądu ma działanie przeciwbólowe, może pobudzać nerwy i mięśnie, zwiększać ukrwienie tkanek, rozluźniać mięśnie, poprawiać krążenie lokalne. Stosowany między innymi w bólach kręgosłupa oraz stawów obwodowych, czy przy odbudowie np. mięśnia czworogłowego uda.
Czas trwania (jedna okolica ciała) 20 MIN / Cena 30 PLN

MAGNETOTERAPIA
Polega na leczeniu wybranej części ciała pulsującym polem magnetycznym niskiej częstotliwości, które przenika przez wszystkie struktury ustroju. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza zrost kostny, pobudza procesy oddychania komórkowego oraz regenerację tkanek. Stosuje się go między innymi przy: gojeniu pourazowym, zmianach zwyrodnieniowych, reumatoidalnym zapaleniu stawów, złamaniach, czy stanach bólowych różnorodnego pochodzenia.
Czas trwania (jedna okolica ciała) 25 MIN / Cena 30 PLN

LASEROTERAPIA
Biostymulacją laserową nazywamy naświetlanie wiązką laserową która wnika do tkanek i wywołuje reakcję łańcuchową – przekazuje efekty zabiegu leczniczego w głąb tkanek. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe. Stymuluje odżywienie komórek poprzez poprawę mikrokrążenia. Przyspiesza procesy lecznicze. Stosowana jest m.in. w: entezopatiach, zespole cieśni nadgarstka, zespołach bólowych różnorodnego pochodzenia, dyskopatiach, przy stanach pourazowych, przy opryszczce.
Czas trwania (jedna okolica ciała) do 15 MIN / Cena 25 PLN

HIT TERAPIA LECZNICZA NA URZĄDZENIU HIGH-TECH ICOON
Nowa, skuteczna metoda oparta na technikach masażu endermologicznego, ukierunkowana na eliminację problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Programy medyczne pozwalają zlikwidować stany zapalne mięśni, ścięgien, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia. Skracają czas regeneracji, łagodzą dolegliwości bólowe, zapobiegają objawom patologicznym. Cena zabiegu ustalona jest podczas konsultacji, zależy od wielkości obszaru zabiegowego oraz czasu pracy
Czas 10 MIN / Cena 50 PLN
Czas 20 MIN / 100 PLN
Czas 30 MIN / 150 PLN
Czas 40 MIN / 200 PLN

STWÓRZ INDYWIDUALNY PAKIET ZABIEGÓW ICOONE MIN 5 ZAB. I ZYSKAJ RABAT 10%!
*Dodatkowo płatny strój do zabiegów 40 PLN
*Przy zakupie pakietu 5 zabiegów strój gratis
*Nie do wszystkich zabiegów leczniczych strój jest wymagany

HIT RYODORAKU – ANALIZA I TERAPIA KONDYCJI ENERGETYCZNEJ ORGANÓW METODĄ ELEKTROAKUPUNKTURY
Jest to metoda oparta na pomiarze przewodności elektrycznej w strefie lokalizacji punktów pomiarowych oraz określeniu jakie organy wykazują większą przewodność elektryczna i wymagają wyciszenia a jakie wykazują mniejszą przewodność elektryczną i wymagają pobudzenia. Terapia polega na stymulacji tych punktów elektrodą do elektroakupunktury. Organy mające zarówno za mało jak i za dużo energii wykazują podatność na wszelakie choroby i dolegliwości. Wczesna terapia urządzeniem Ryodoraku moze być zabiegiem zarówno profilaktycznym jak i wspomagającym usuwanie nękających dolegliwości. Podczas spotkania otrzymuje się również wynik analizy  oraz  kartę zaleceń terapeutycznych.
Czas do 50 MIN / Cena 150 PLN
Każdy kolejny zabieg elektroakupunktury Czas do 25 MIN / Cena 80 PLN

BODY DETOX – REZONANSOWA KĄPIEL WODNO – ELEKTRYCZNA STÓP
Jest to zabieg podnoszący odporność organizmu na choroby i inne dolegliwości oraz oczyszczający organizm z toksyn. Istota zabiegu polega na kąpieli stóp w roztworze wody z solą zasadową w obecności jonizatora wytwarzającego prąd .Poprzez pory na stopach wytwarzane przez jonizator jony przenikają do wnętrza organizmu pobudzając komórki do detoksykacji. Pozbywanie się zbędnych, szkodliwych substancji następuje naturalnymi drogami tj. nerki.
Czas 25 MIN / Cena 80 PLN

MEDYCZNY DRENAŻ LIMFATYCZNY
Specyfika ruchów stosowanych w trakcie masażu polega na powolnym i delikatnym przepychaniu limfy w kierunku węzłów chłonnych oraz ich pobudzenie poprzez rozcieranie. Zastosowanie: obrzęki wynikające z różnorodnych chorób lub zaburzeń hormonalnych, likwidacja opuchlizny po zabiegach chirurgicznych, obrzęki pourazowe, zatrzymywanie wody w organizmie, cellulit, uczucie ciężkich nóg, niewydolność żylna, likwidacja obrzęków u kobiet po mastektomii oraz jako profilaktyka.
U kobiet po mastektomii Czas 25 MIN / Cena 90 PLN / Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Nóg Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Całego ciała Czas 80 MIN / Cena 210 PLN

Masaż Boa
PRESOTERAPIA
Pneumatyczny drenaż limfatyczny nóg, brzucha i pasa biodrowego lub rąk wykonywany za pomocą specjalistycznych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ limfatyczny poprawiając krążenie chłonki.
Czas 40 MIN / Cena 120 PLN

KLASYCZNY MASAŻ LECZNICZY WYBRANEJ CZĘŚCI CIAŁA
Terapeutyczny masaż – jest leczniczym zabiegiem terapeutycznym zalecanym osobom z problemami bólowymi.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

CZĘŚCIOWE OKŁADY LECZNICZE
Borowinowe
Borowina to naturalny środek leczniczy powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza. Wykorzystywana na szeroką skalę w rekonwalescencji, odnowie biologicznej oraz przy przewlekłych procesach bólowych.
Czas 25 MIN / Cena 50 PLN
Zasadowe
Borowina to naturalny środek leczniczy powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza. Wykorzystywana na szeroką skalę w rekonwalescencji, odnowie biologicznej oraz przy przewlekłych procesach bólowych.
Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

INDYWIDUALNE ĆWICZENIA Z FIZJOTERAPEUTĄ
W  różnych  jednostkach  chorobowych,  po wcześniejszej  konsultacji.
Czas 30 MIN / Cena 60 PLN

HIT TERAPIA LECZNICZA / FIZJOTERAPEUTYCZNA
Zabieg opierający się na wykonaniu indywidualnie dobranych po konsultacji, leczniczych technik.
Wykorzystujemy terapie takie jak:
TERAPIA WISCERALNA jest to postępowanie lecznicze, którego celem jest przywrócenie prawidłowego napięcia, elastyczności i ruchomości narządów wewnętrznych poprzez zastosowanie różnorodnych technik manualnych. Terapia nie tylko wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, ale także na redukcję dolegliwości bólowych narządu ruchu.
PINOPRESURA stanowi pomost między medycyną konwencjonalną a niekonwencjonalną. Jest to metoda terapii odruchowej. Polega na stymulacji określonych obszarów ciała za pomocą specjalnych narzędzi oraz rąk terapeuty w celu pobudzenia odpowiadającym im obszarom w mózgu. Efektem jest rozluźnienie, redukcja bólu oraz procesy naprawcze i regulacyjne w organizmie.
SUCHE IGŁOWANIE rozluźnianie mięśniowo – powięziowych punktów spustowych za pomocą igieł akupunkturowych połączone z rozgrzewającym okładem i strechingiem.
RÓŻNE FORMY INDYWIDUALNIE DOBRANEGO MASAŻU LECZNICZEGO
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

PAKIETY FIZJOTERAPEUTYCZNE

PAKIET DLA ZDROWYCH PLECÓW
Dedykowany dla osób z dolegliwościami kręgosłupa. W skład pakietu wchodzą:
– 1x okład borowinowy lub okład z soli zasadowej
– 1x zabieg fizykoterapii (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia
– 1x masaż leczniczy kręgosłupa lub terapia lecznicza / fizjoterapeutyczna
Czas 80 MIN / Cena 140 PLN

KOMPLEKSOWY PAKIET PRZECIWBÓLOWY
Dedykowany dla osób z dolegliwościami kręgosłupa, stawów obwodowych i mięśni. W skład pakietu wchodzą:
– 1x konsultacja fizjoterapeutyczna
– 1x okład borowinowy wybranej części ciała lub okład z soli zasadowej
– 2x zabieg fizykoterapii (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia
– 1x masaż leczniczy wybranej części ciała lub terapia lecznicza / fizjoterapeutyczna
– Instruktaż do autoterapii do domu
– 1x naklejenie plastrów kinesiology taping na wybraną część ciała
Czas 120 MIN / Cena 205 PLN

W PAKIECIE TANIEJ

Klasyczny masaż leczniczy wybranej części ciała lub terapia lecznicza / fizjoterapeutyczna + zabieg z fizykoterapii (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia
Cena 100 PLN

Zabieg fizykoterapii + aplikacja plastrów Kinesiology Taping
Cena 60 PLN

Częściowy okład z soli zasadowej lub borowinowy okład częściowy + masaż leczniczy wybranej części ciała lub terapia lecznicza / fizjoterapeutyczna
Cena 127 PLN

Terapia wiscelarna + okład zasadowy wybranej części ciała
Cena 127 PLN

Ryodoraku – analiza i terapia kondycji energetycznej organów metodą elektroakupunktury + indywidualnie dobrana terapia fizjoterapeutyczna
Cena 200 PLN

MASAŻE, RYTUAŁY I PEELINGI

MASAŻE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA

MASAŻ INSPIROWANY AYURWEDĄ
Uwalnia ciało i umysł od napięć, przywraca harmonijny przepływ energii, zapewniając głęboki relaks i eliminację stresu. Znakomicie wspomaga ciało w dążeniu do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej.
Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

BALI MASSAGE
Typowy rodzaj masażu relaksacyjnego, którego rodowód wiąże się z naturalną terapią wykonywaną na wyspach Bali. Gwarantuje zrelaksowany stan umysłu oraz usuwa wszelkie napięcia.
Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

TAJSKI MASAŻ
Masaż ten jest kombinacją ucisków, mobilizacji stawów, rozciągania i opracowywania punktów akupresurowych. Wykonywany jest na macie w elastycznym stroju nie krępującym ruchów.
Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

MASAŻ KAMIENIAMI BAZALTOWYMI
Dalekowschodni, relaksacyjny masaż. Działa kojąco na zmysły, łagodzi napięcia mięśniowe, likwiduje stres i niepokój, a także dostarcza siły i odporności. Polecamy go szczególnie osobom zestresowanym, pragnącym głębokiego relaksu i odprężenia.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

MASAŻE

MASAŻ RELAKSACYJNY
Odżywczy, relaksacyjny masaż całego ciała, który jest prawdziwym ukojeniem dla suchej, zmęczonej skóry pozbawionej blasku. Doskonale odpręża i relaksuje. Masaż może być wykonany na: – oleju kokosowym – naturalnym lub zapachowym maśle Shea – naturalnej gorącej czekoladzie
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

MASAŻ „POTĘGA OCEANÓW”
Ten wyjątkowy masaż inspirowany jest szwedzkimi technikami, które służą relaksacji mięśni. Zmysłowe ruchy rozcierania, ugniatania i rozciągania  mięśni, połączone z kulami do masażu, to prawdziwa symfonia gorących i zimnych doznań na powierzchni skóry. Cały masaż poprzedzony jest peelingiem solnym. Naprzemienne relaksujące ciepło i orzeźwiające zimno usuwają napięcia oraz stres przywracając harmonię oraz równowagę w całym ciele.
Czas 80 MIN / Cena 220 PLN

MASAŻ KLASYCZNY
Znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi. Wykonywany na olejku aromaterapeutycznym. W zależności od potrzeby wybierz masaż LIGHT lub masaż STRONG.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

HIT MASAŻ REZONANSOWY PLECÓW
To kompleksowy rytuał, którego celem jest zlikwidowanie napięć muskulatury pleców. Skuteczność zabiegu i długotrwały efekt gwarantuje kombinacja rozluźniających technik masażu klasycznego połączonego z technikami rozgrzewającymi  wykonywanymi za pomocą ciepłej rolki dr Kneippa oraz zastosowanie bańki chińskiej. Efekt odprężenia wzmacniają wibracje tworzone przez drgania mis tybetańskich wykorzystywanych podczas zabiegu
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

MASAŻ STÓP
Relaksacyjny masaż stóp obejmujący także ścięgno Achillesa i łydkę. Znosi napięcie mięśniowe, poprawia mikrokrążenie krwi, odbudowuje ruchliwość i elastyczność mięśni, stawów i więzadeł.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

MASAŻE WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE

DRENUJĄCY MASAŻ BAMBUSAMI KRÓLEWSKIMI
Drenujący zastoje wodne masaż poprzedzony ręcznym pobudzeniem najważniejszych węzłów chłonnych. Po zabiegu mięśnie są zrelaksowane, napięcia ustępują, zastoje wodne zostają odprowadzone. Masaż bambusami efektywnie wpływa na redukcję cellulitu.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ LUB Z BAŃKĄ KOSMETYCZNĄ
Intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu. Rozbija tkankę tłuszczową, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt. Odpowiednio dobrane techniki masażu gwarantują efektywną redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY
Doskonały zabieg oczyszczający organizm z toksyn i produktów przemiany materii odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu. Zalecany, jako zabieg profilaktyczny, przy kuracjach wyszczuplających i antycellulitowych oraz przy istniejącym cellulicie wodnym.
Czas 80 MIN / Cena 210 PLN – całe ciało
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN – nogi

SHAPING MASSAGE
Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

MASAŻE PERFECT CONTOURE
Doskonały, kiedy ciało potrzebuje procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia. Techniki masażu mają za zadanie ujędrnienie i wymodelowanie ciała. Silnie działające kosmetyki specjalistyczne stymulują funkcję skóry, dając efekt anti-aging. Skóra na długo pozostaje komfortowo zrewitalizowana , ujędrniona i wygładzona pozostawiając zdrowszy wygląd.
Do wyboru: • Masaż modelujący- na bazie kremu z kofeiną i Matrixylem • Masaż peelingujący- na bazie wulkanicznego peelingu ,regenerującego oleju z wit. C,F  oraz kremu z retinolem i peptydami
Czas 50 MIN / Cena 180 PLN

LUKSUSOWE RYTUAŁY SPA
Kompleksowa pielęgnacja ciała.

RYTUAŁ INDOCEANE
To niezwykła, sensoryczna wycieczka do krainy relaksu i piękna, podczas której ciało osiąga stan pełnego odprężenia i relaksu.
Podróż Indoceane rozpoczyna się słodko-słonym peelingiem całego ciała. Kolejny krok to masaż inspirowany Ayurvedą, który uwalnia ciało i umysł od napięć. Masaż przywraca harmonijny przepływ energii, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres i negatywne emocje. Następnie na całe ciało zostaje nałożona jedwabista maska Silky Smooth Body, która doskonale regeneruje, odżywia, nawilża i wygładza skórę.
Czas 110 MIN / Cena 360 PLN

HIT KOMPLEKSOWY PROGRAM REZONANSOWY DETOX
Polega na wykorzystaniu znanych od starożytności terapii i technik masaży pochodzących z różnych obszarów kulturowych, w tym także regionalnych technik europejskich. Program składa się z: oczyszczającej kąpieli stóp, zasadowego peelingu solą dr. Jentschury wykonywanego rękawicą Kessa, tradycyjnego w terapii antycellulitowej okładu algowego oraz masażu na bazie oleju kokosowego (łączy w sobie techniki klasyczne z użyciem bańki chińskiej oraz mis tybetańskich).
Do zabiegu rękawica Kessa gratis.
Czas 110 MIN / Cena 300 PLN

RYTUAŁ HAMMAM
Tradycyjny ceremoniał dogłębnego oczyszczania ciała Hammam pochodzi z Bliskiego Wschodu.
Składa się z peelingu całego ciała Rękawicą Kessa na bazie piany powstałej z naturalnego mydła Savon Noir, okładu z glinki Ghassou, która  odżywia i regeneruje skórę oraz opóźnia procesy starzenia, masażu głowy  i odżywienia skóry olejem arganowym. Jego efektem jest wyjątkowo aksamitna i doskonale oczyszczona skóra oraz umysł wprowadzony w stan błogiego ukojenia.
Do zabiegu Rękawica Kessa gratis.
Czas 75 MIN / Cena 270 PLN

OWOCOWY OGRÓD
Terapia rewitalizująca Organique to linia wyjątkowych kosmetyków, które zatroszczą się o skórę i rozpieszczą zmysły. Systematycznie stosowana ujędrnia, poprawia napięcie i nawilżenie skóry, chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz spowalnia procesy starzenia. Urzekający zapach kosmetyków łączy w sobie nuty orzeźwiających cytrusów, słodycz egzotycznych owoców doprawionych odrobiną piżma i nuty drzewnych. Delikatne formuły sprawiają, że zabieg będzie  czasem relaksu i przyjemności. Zabieg składa się z cukrowego  peelingu całego ciała, maski regenerującej podczas działania, której wykonywany jest relaksujący masaż twarzy oraz stymulująco- odżywczego masażu całego ciała. Po zabiegu skóra staje się aksamitnie gładka, otulona zmysłowym zapachem
Czas 110 MIN / Cena 300 PLN

PEELINGI
Polecane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Złuszczają zrogowaciały naskórek, usuwają zanieczyszczenia i pobudzają skórę do regeneracji. Delikatny masaż ziarenkami soli lub cukru przyśpiesza mikrokrążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Skóra po zabiegu jest gładka, miękka i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Do wyboru:
CZEKOLADOWY PEELING CUKROWY
SOLNO-ALGOWY  PEELING ZASADOWY 
PEELING PRIMAPEELING (zapytaj terapeutę lub recepcjonistę)
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

POLECANE NA POBYCIE ODCHUDZAJĄCYM

KOMPLEKSOWE ZABIEGI NA CIAŁO

Intensywny zabieg modelująco-antycellulitowy
BODY SCULPT TREATMENT by THALGO
Innowacyjny zabieg, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach użytych do zabiegu wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Technologia Oxy Active pomaga przywrócić prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować proces tworzenia się cellulitu. Technologia Sculpt Active skutecznie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry, działa w trzech kierunkach na jędrność skóry – zwiększa jej elastyczność i gęstość oraz tonizuje.
Czas 80 MIN / Cena 280 PLN

Zabieg detoksykująco-rewitalizujący
MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP by THALGO
Zabieg remineralizujący i przeciwcellulitowy na bazie peelingu solno-algowego oraz żelu przyspieszającego wchłanianie substancji aktywnych z maski składającej się ze 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Skóra zostaje dodatkowo odżywiona naturalnym olejkiem z relaksującym koncentratem.
Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę, a także eliminuje nadmiar wody z tkanek  poprawiając jej strukturę. Podczas zabiegu nie brakuje także odprężającego masażu twarzy, który pozwala  przenieść się w świat relaksu.
Czas 80 MIN / Cena 250 PLN

Zabieg złuszczająco-rewitalizujący
MARINE PRELUDE by THALGO
Zabieg usuwa toksyczne złogi, co prowadzi do lepszej przemiany materii, likwiduje cellulit i tkankę tłuszczową, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę. Zabieg składa się z nałożenia maski z mułu morskiego wraz z solą morską oraz ekskluzywnego peelingu całego ciała. Dla pełnego relaksu wykonany jest masaż twarzy, który działa kojąco na zmysły.  Dopełnieniem oczekiwanego efektu jest otulenie skóry odżywczym balsamem.
Czas 80 MIN / Cena 250 PLN

Zabiegi z aktywnymi bandażami Arosha
BODY EXPERT by AROSHA
Nowatorska procedura zabiegowa obejmująca aplikację specjalistycznych bandaży, nasączonych bardzo silnie działającymi składnikami aktywnymi, gwarantuje osiągnięcie rewelacyjnego efektu. Terapeuta, po ocenie stanu skóry, dobiera bandaże (AQUA DRAIN, SLIM CEL, CEL TERM, LIPHO CEL, LIFT PLUS, FIRM UP) o działaniu skierowanym na konkretny problem: zatrzymanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, utrata elastyczności skóry, cellulit.Każdy z zabiegów składa się z drobnoziarnistego peelingu całego ciała, aplikacji bandaży oraz odżywienia kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry. Dla umilenia czasu spędzonego podczas działania aktywnych bandaży, wykonywany jest relaksujący masaż twarzy.
Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

Dla wzmocnienia efektu sugerujemy połączenie zabiegów Arosha z Presoterapią LX9:

PRESOTERAPIA LX9
Pneumatyczny masaż uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ krwionośny i limfatyczny poprawiając krążenie krwi i zmniejszając zastoje limfatyczne. Zmniejsza cellulit.
w połączeniu z wybranym zabiegiem Arosha Czas 70 MIN / Cena 310 PLN

Masaż Boa PRESOTERAPIA LX9
Pneumatyczny masaż uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ krwionośny i limfatyczny poprawiając krążenie krwi i zmniejszając zastoje limfatyczne. Zmniejsza cellulit. w połączeniu z wybranym zabiegiem Arosha.
Czas 40 MIN / Cena 120 PLN

HIT Antycellulitowy program z aktywnymi bandażami
ANTYCELLULITE PROGRAMME by AROSHA
Zabieg stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. Łączy w sobie składniki aktywne, mające na celu walkę ze wzrostem komórek tłuszczowych oraz deformacją włókien kolagenowych. Składa się z miejscowego peelingu na bazie kwasu glikolowego, aplikacji odpowiednio dobranych bandaży oraz, dla wzmocnienia efektu, aplikacji odpowiednio dobranej do problemu ampułki. Dopełnieniem zabiegu jest Presoterapia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych wykorzystanych w zabiegu oraz poprawiająca krążenie. Zabieg kończy się odżywieniem skóry  odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonywany jest odprężający masaż twarzy, który przenosi w świat relaksu i zapomnienia… Przy zakupie pakietu szczotka do automasażu gratis. .
Czas 70 MIN / Cena 325 PLN
Arosha Programme – w pakiecie taniej!
4 zabiegi / Cena 1 300 PLN 1 100 PLN

HIT ICOONE LASER
Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia. System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC), o charakterze drenującym, oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) wybranych przez Pacjenta. Zabieg wykonywać można jedną lub dwoma głowicami, w zależności od problemu.
BASIC Czas 20 MIN / Cena 150 PLN
Dodatkowo głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co w połączeniu wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.
BASIC + 1 FOCUS Czas 30 MIN / Cena 190 PLN
BASIC + 2 FOCUS Czas 40 MIN / Cena 230 PLN
*Dodatkowo pojedynczy FOCUS 10 MIN / 40 PLN
*Dodatkowo płatny strój do zabiegów 40 PLN
*Przy zakupie pakietu 6 zabiegów strój gratis.
STWÓRZ INDYWIDUALNY PAKIET ZABIEGÓW ICOONE – MIN. 6 ZABIEGÓW I ZYSKAJ RABAT 15%

HIT KRIOLIPOLIZA
Procedura zabiegu polega na  zamrażaniu komórek tłuszczowych (KRIO LIPOICE) – co prowadzi do wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej (np. zmniejszając obwód uda średnio o 3,4 cm po serii zabiegów). Po zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte z organizmu. Efekty pozabiegowe to likwidacja miejscowej otyłości (ok 20-40% tłuszczu) widoczna po miesiącu od wykonanego zabiegu.
Kriolipoliza 1 obszar
Czas 60 MIN / Cena 400 PLN / 1 przyłożenie: (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy)
Kriolipoliza 1 obszar
Czas 60 MIN / Cena 700 PLN / 2 przyłożenia: (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy)

FALE RADIOWE BIPOLARNE „FOCUS”
Podczas zabiegu pobudzany jest układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa się metabolizm w tkankach. Fale radiowe stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
Uda + pośladki/brzuch/ramiona i dekolt Czas 50 MIN / Cena 240 PLN
W pakiecie taniej! 3 zabiegi – 720 PLN 612 PLN
5 zabiegów 1200 PLN 1020 PLN

Łydki/stopy/dłonie Czas 25 MIN / Cena 99 PLN
W pakiecie taniej! 3 zabiegi – 297 PLN 253 PLN
5 zabiegów 495 PLN 421 PLN

HIT FALE RADIOWE MONOPOLARNE + MIKRONAKŁUWANIE + VACUM „COAXMED”
Zabieg jest synergią fali radiowej, dzięki której dochodzi do przebudowania struktur kolagenowych, ujędrnienia skóry i poprawy jej elastyczności. Kluczem do wywołania w skórze procesu regeneracji jest odpowiednia temperatura. Podgrzanie skóry na odpowiedniej głębokości i odpowiednią temperaturą zainicjuje proces rekonstrukcji kolagenu. Mikronakłuwanie to proces mechaniczny, mający na celu pobudzenie skóry do regeneracji poprzez jej uszkodzenie. Zabieg frakcyjnej RF mikroigłowej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Zabieg polecany dla osób z bliznami potrądzikowymi, pourazowymi, pooperacyjnymi i  rozstępami.
Czas d0 30 MIN / Cena 240 PLN
Czas d0 60 MIN / Cena 500 PLN
Czas d0 80 MIN / Cena 640 PLN
*Czas trwania oraz koszt zabiegu ustalany jest w gabinecie w zależności od wielkości obszarów

HIT SONOTERMOLIPOLIZA
Jest to metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i cellulitu, oraz falę radiową monopolarną, której energia doprowadza do napięcia skóry. Zabieg zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę głębokich warstw skóry i tkanki łącznej. Ogranicza zwłóknienie tkanek, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia metabolizm, cyrkulację krwi oraz limfy i stymuluje produkcję kolagenu.
Uda (całe) + pośladki Czas 90 MIN / Cena 565 PLN
Uda (przód lub tył  lub pośladki) Czas 40 MIN / Cena 250 PLN
Brzuch i boki Czas 70 MIN / Cena 440 PLN
Ramiona Czas 50 MIN / Cena 315 PLN
* Czas zabiegu obejmuje 10 min konsultacje

HIT MASAŻ PODCIŚNIENIOWY STARVAC SP2
Skuteczny, opatentowany program endermicznego masażu próżniowego, wykorzystujący najwyższej klasy urządzenie zabiegowe. Zabieg silnie wyszczuplający, antycellulitowy, przeciwdziałający rozstępom, spłycający blizny, widocznie likwidujący obrzęki limfatyczne kończyn i liftingujący. Zastosowanie w pielęgnacji ciała: • cellulit, • odchudzanie, • przeciwdziałanie rozstępom, • zastoje wodne, • lifting ciała.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

MASAŻE WSPOMAGAJĄCE WYSZCZUPLANIE

DRENUJĄCY MASAŻ BAMBUSAMI KRÓLEWSKIMI
Drenujący zastoje wodne masaż poprzedzony ręcznym pobudzeniem najważniejszych węzłów chłonnych. Po zabiegu mięśnie są zrelaksowane, napięcia ustępują, zastoje wodne zostają odprowadzone. Masaż bambusami efektywnie wpływa na redukcję cellulitu.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ LUB Z BAŃKĄ KOSMETYCZNĄ
Intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu. Rozbija tkankę tłuszczową, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt. Odpowiednio dobrane techniki masażu gwarantują efektywną redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

SHAPING MASSAGE
Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

MASAŻE PERFECT CONTOURE
Doskonały, kiedy ciało potrzebuje procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia. Techniki masażu mają za zadanie ujędrnienie i wymodelowanie ciała. Silnie działające kosmetyki specjalistyczne stymulują funkcję skóry, dając efekt anti-aging. Skóra na długo pozostaje komfortowo zrewitalizowana , ujędrniona i wygładzona pozostawiając zdrowszy wygląd.
Do wyboru: • Masaż modelujący- na bazie kremu z kofeiną i Matrixylem • Masaż peelingujący- na bazie wulkanicznego peelingu ,regenerującego oleju z wit. C,F  oraz kremu z retinolem i peptydami
Czas 50 MIN / Cena 180 PLN

PEELINGI
Polecane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Złuszczają zrogowaciały naskórek, usuwają zanieczyszczenia i pobudzają skórę do regeneracji. Delikatny masaż ziarenkami soli lub cukru przyśpiesza mikrokrążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Skóra po zabiegu jest gładka, miękka i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Do wyboru:
CZEKOLADOWY PEELING CUKROWY
SOLNO-ALGOWY  PEELING ZASADOWY 
PEELING PRIMAPEELING (zapytaj terapeutę lub recepcjonistę)
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

DLA PRZYSZŁYCH I MŁODYCH MAM

Mama w Sand Spa – wyjątkowa strefa dla kobiet w okresie ciąży i macierzyństwa
Proponujemy naszym klientkom profesjonalną pielęgnację w okresie ciąży i wspomaganie powrotu do formy po porodzie. Stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane, bezpieczne preparaty. Uwaga! Zabiegi dla przyszłych mam wykonujemy od 4 do 8 miesiąca ciąży.

INTENSYWNE ZABIEGI NAWILŻAJĄCO – KOJĄCE
Doskonałe zabiegi wygładzające i szybko poprawiające kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, dyskomfortu. Wskazane niezależnie od wieku czy pory roku dla uzyskania szybkiego i długotrwałego nawilżenia głębokich warstw naskórka. Polecane nawet w przypadku ekstremalnego wysuszenia skóry wrażliwej.
W zależności od kondycji skóry:
PRO-VITAL LUB CONTRA REDNESS by YONELLE
Czas 50 MIN / Cena 250 PLN
ZABIEGI PIELĘGNACYJNE by THALGO
Czas 50 MIN / Cena 180-220 PLN

PEELING WYGŁADZAJĄCY
Usuwa martwe komórki z powierzchni ciała pozostawiając skórę gładką i jedwabistą, a wyciągi z piwonii cesarskiej koją i nawadniają.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

Zabieg regenerująco-wygładzający na ciało
YAM-MAMMA by RVB
Wyjątkowy zabieg na ciało, która zapewnia regenerację tkanek czyniąc je elastycznymi i pełnymi witalnej energii. Cykl zabiegowy Yam składa się z produktów specjalnie przeznaczonych dla przyszłych mam oraz programu ukierunkowanego na elastyczność skóry i zapobieganie rozstępom. Ciało zostaje oczyszczone z martwych komórek naskórka, a następnie otulone bezpieczną maską dla przyszłych mam. Dopełnieniem zabiegu jest relaksacyjny masaż twarzy oraz odżywienie skóry specjalnym olejkiem.
Czas 80 MIN / Cena 250 PLN

RELAKSACYJNY MASAŻ PLECÓW by RVB
Masaż specjalnie stworzony dla kobiet w ciąży, mający na celu rozładowanie napięcia mięśniowego oraz złagodzenie dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu. Koi zmysły, likwiduje stres i niepokój. Wykonywany jest w pozycji siedzącej lub na boku.
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

SPECJALNY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY by RVB
Technika masażu działająca bezpośrednio na odpływowe kanały limfatyczne. Masaż stworzony jako przygotowanie prenatalne, z bezpośrednim działaniem wygładzającym i leczniczym na tkankę. Przynosi wspaniały stan odprężenia. Wykonywany jest w pozycji leżenia na plecach oraz na boku.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

MĘSKA STREFA

MĘŻCZYZNA W SPA

Zabieg oczyszczająco – nawilżający
MAN-VITALIC by YONELLE
Zabieg oczyszczający z silnym nawilżaniem dla mężczyzn. Głęboko oczyszcza i wygładza powierzchnię skóry, silnie nawilża, odświeża wygląd, zmniejsza widoczność porów. Złuszcza stare komórki naskórka i stymuluje powstawanie nowych poprawiając kondycję skóry. Nadaje męskiej twarzy świeży i zadbany wygląd.
Czas 50 MIN / Cena 220 PLN

ZABIEG PIWNY NA CIAŁO by KURLAND
Piwo to nie tylko smaczny napój, ale również doskonały produkt do zabiegów na ciało. Ze względu na dużą zawartość witamin z grupy B, enzymów, aminokwasów, składników mineralnych i białek działa odmładzająco i doskonale wpływa na skórę. Ponadto zabiegi z wykorzystaniem piwa, słodu jęczmiennego i chmielu pobudzają przemianę materii, poprawiają krążenie krwi i doskonale odprężają. Zabieg składa się z peelingu piwnego całego ciała oraz rozluźniającego masażu pleców, ramion i karku na odżywczym olejku.
Na zakończenie zabiegu kufel regionalnego piwa.
Czas 50 MIN / Cena 200 PLN

MASAŻ KLASYCZNY
Znany od tysięcy lat. Przyjemna forma poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi. Wykonywany na olejku aromaterapeutycznym. W zależności od  potrzeby wybierz masaż LIGHT lub  masaż STRONG.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

MASAŻ RELAKSACYJNY – RELAX FOR HIM
Relaksacyjny masaż na maśle shea o zniewalającym zapachu męskich perfum. Jego zadaniem jest ukojenie umysłu, głęboki relaks i odprężenie. Dodatkowo masło shea intensywnie nawilża i regeneruje skórę.
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 9o PLN

MANICURE MEN EXPRESS
Cena 70 PLN

PEDICURE MEN
Cena 120 PLN

MANICURE I PEDICURE

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

MANICURE SPA
Cena 80 PLN

PEDICURE SPA
Cena 120 PLN

PEDICURE SPA DE LUX (pedicure spa, peeling, maska, krem)
Cena 150 PLN

ZABIEG REGENERUJĄCY NA DŁONIE
Zmysłowa ceremonia odżywiająca przesuszoną skórę dłoni sprawia, że staje się ona jedwabiście gładka, intensywnie odżywiona i pełna blasku. Dzięki specjalnemu masażowi, a także preparatom użytym podczas zabiegu, dłonie odzyskują witalność.
Czas 25 MIN / Cena 60 PLN

ZABIEG ODŻYWCZY NA STOPY
Zabieg mający na celu zdrowie i piękno stóp z jednoczesnym odprężeniem. Przy pomocy preparatów o bogatej koncentracji składników aktywnych, zabieg intensywnie nawilża, wygładza i odświeża stopy.
Czas 25 MIN / Cena 70 PLN

DAY SPA

RELAKS W SPA
– MAGIA DOTYKU – poczuj energię dotyku… Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu (u Panów kl. piersiowej) z akupresurą głowy i aromatycznymi olejami. (Czas 25 MIN)
– MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW – Łagodny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Przynosi ulgę napiętym mięśniom i wprowadza w stan błogiego odprężenia. (Czas 25 MIN)
– MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP (Czas 25 MIN)
Cena 230 PLN

MAGIA SPA
 – MAGIA DOTYKU – poczuj energię dotyku… Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu (u Panów kl. piersiowej) z akupresurą głowy i aromatycznymi olejami. (Czas 25 MIN)
– CZEKOLADOWY PEELING CIAŁA – wygładza, poprawia ukrwienie i wchłanianie składników aktywnych. Skóra staje się miękka, gładka, nawilżona i pachnąca czekoladą. (Czas 25 MIN)
– RELAKSACYJNY MASAŻ CZEKOLADOWY – zmysłowy masaż całego ciała wykonywany na bazie naturalnej, ciepłej czekolady, relaksuje, ujędrnia i odżywia skórę, koi zmysły. Czekolada zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników, dzięki czemu posiada właściwości odmładzające. Składniki zawarte w masie czekoladowej regenerują skórę oraz stymulują spalanie tkanki tłuszczowej (Czas 60 MIN)
• RELAKSACYJNY MASAŻ STÓP (Czas 25 MIN)
Cena 365 PLN

DOTYK PIĘKNA
– MASAŻ KOBIDO – niechirurgiczny lifitng twarzy (Czas 50 MIN)
– MASAŻ PEELINGUJĄCY by YONELLE – masaż o działaniu ujędrniającym i przeciwstarzeniowym. (Czas 50 MIN)
– MANICURE (Cena 25 MIN)
Cena 366 PLN

ZATRZYMAJ CZAS
– Zabieg przeciwstarzeniowy na twarz przy użyciu fal radiowych COAXMED – zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę głębokich warstw skóry i tkanki łącznej (Czas 60 MIN)
– Zabieg parafinowy na dłonie (Czas 25 MIN)
– Expressowy zabieg przeciwzmarszczkowy by YONELLE  (Czas 25 MIN)
Cena 460 PLN

PŁASKI BRZUCH EXPRESS
– Indywidualnie dobrany peeling całego ciała-usuwa zrogowaciały naskórek oraz odżywia skórę (Czas 25 MIN)
– Drenaż brzucha-wspomaga procesy oczyszczania organizmu z toksyn (Czas 15 MIN)
– Sonotermolipoliza  na brzuch-redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, ujędrnia skórę (Czas 70 MIN)
– Okład z maski hydroinfuzyjnej –nawilża i uelastycznia ciało (Czas 25 MIN)
– Filiżanka ziołowej herbaty dr Jentschury wspomagająca usuwanie toksyn z organizmu
Cena 599 PLN

STYLIZACJA OPRAWY OKA

REGULACJA BRWI
Cena 15 PLN

HENNA BRWI
Cena 25 PLN

HENNA BRWI Z REGULACJĄ
Cena 35 PLN

HENNA RZĘS
Cena 25 PLN

HENNA RZĘS Z REGULACJĄ
Cena 50 PLN

BAJKOWE SPA DLA DZIECI

BAJKOWY MANICURE / PEDICURE (opiłowanie, masaż, malowanie)
Czas 20 MIN / Cena 40 PLN

MASAŻ BAJKOWY CAŁEGO CIAŁA (czekoladowy lub owocowy)
Czas 25 MIN / Cena 60 PLN

DODATKOWE USŁUGI KOSMETYCZNE

STYLIZACJA OPRAWY OKA

REGULACJA BRWI
Cena 15 PLN

HENNA BRWI
Cena 25 PLN

HENNA BRWI Z REGULACJĄ
Cena 35 PLN

HENNA RZĘS
Cena 25 PLN

HENNA RZĘS Z REGULACJĄ
Cena 50 PLN

BAJKOWE SPA DLA DZIECI

BAJKOWY MANICURE / PEDICURE (opiłowanie, masaż, malowanie)
Czas 20 MIN / Cena 40 PLN

MASAŻ BAJKOWY CAŁEGO CIAŁA (czekoladowy lub owocowy)
Czas 25 MIN / Cena 60 PLN

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas