zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Przygotowaliśmy kompleksowe programy, aby osiągnąć różne cele – niezależnie
od tego czy zależy Tobie na odmładzaniu, modelowaniu ciała , odchudzaniu czy regeneracji.

';

ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Zespół profesjonalnych fizjoterapeutów, rehabilitantów, masażystów, kosmetologów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem zadbają o Twoją urodę i zdrowie.

';

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Analiza problemów, indywidualne konsultacje, specjalistyczne zabiegi, klasyczna pielęgnacja i fizjoterapia. W Sand SPA pracujemy kompleksowo, opieka którą u nas znajdziesz pozwoli nam w pełni zadbać o Twoje potrzeby.

';

SPERSONALIZOWANE CELE

Stworzyliśmy dedykowane menu spa, dopasowując nasze zabiegi do celów naszych Klientów. Dzięki czemu możemy wspierać ich problemy zdrowotne, uczyć profilaktyki i dobrych nawyków oraz pomagać się zrelaksować.

Łączymy najlepsze metody

NATURALNE TERAPIE

Pielęgnacja oparta na thalassoterapii, dużym doświadczeniu naszych specjalistów, wzmocniona naturalnymi składami naszych kosmetyków.

Więcej

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Innowacyjne zabiegi, nowoczesne wyposażenie, śledzenie trendów branży to trzy podstawowe cechy, które gwarantują naszą skuteczność.

Więcej

Daj się sobą zaopiekować

Abyście mogli w jak największym stopniu wykorzystać  wizytę u nas, w menu naszego SPA znajdziecie bardzo szeroki zakres usług. Tworząc je dobieraliśmy zabiegi wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych terapeutów i możliwości nowoczesnych urządzeń, tak aby każdy, kto zechce spędzić w naszym SPA choćby chwilę, mógł zrealizować swój cel: odpocząć, podreperować zdrowie, zadbać o siebie, czuć się piękniej.

Do stworzenia naszego SPA zainspirowało nas otoczenie w którym się znajdujemy – sosnowy nadmorski las, plaża, piasek, słona woda. Wierzymy w bogactwo natury, wykorzystujemy jej siłę korzystając z naturalnych składników dobrej jakości kosmetyków, sprawdzonych metod fizjoterapeutycznych jak i efektywnych terapii nowoczesnymi urządzeniami.

Odwiedzając nasze SPA zrelaksujesz się i naładujesz baterie do mierzenia się z codziennością, odpoczniesz przy zapachu olejków eterycznych, spokojnej muzyce, pooddychasz w tężni solankowej.

Chwila u nas wyjdzie Ci na zdrowie.

';
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas