zadzwoń
rezerwuj
messenger

Filozofia SPA

Sand Spa Health & Beauty Institute to miejsce, gdzie najważniejszym elementem jest dbałość o całość człowieka oraz konsekwentne działania prowadzące do stanu równowagi i zdrowia. Dlatego też nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, aby zadbać o każdy obszar i rozwiązać problemy w sposób holistyczny.
Oferta Sand Spa to metody, które umożliwią nie tylko pielęgnację, relaks i regenerację na miejscu, lecz również mają inspirować i zachęcać do kontynuacji pielęgnacji po powrocie do domu.

Przygotowaliśmy kompleksowe programy, aby osiągnąć różne cele – niezależnie od tego czy zależy Tobie na odmładzaniu, modelowaniu ciała , odchudzaniu czy regeneracji.

ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Specjaliści holistycznych dziedzin do Twojej dyspozycji. Zapraszamy na konsultacje z fizjoterapeutą, rehabilitantem, masażystą, kosmetologiem, dietetykiem czy psychologiem.

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Sand Spa to rzadko spotykana komibinacja łącząca w sobie specjalistyczne zabiegi, doradztwo oraz profesjonaną analizę , klasyczną pielegnację i kosmetykę , treningi personalne oraz zalecenia od terapeutów po powrocie do domu, aby utrzymać efekty jak najdłużej.

SYNERGIA INNOWACYJNOŚCI Z NATURALNOŚCIĄ

Nasi specjaliści opracowali najskuteczniejsze metody pielęgnacyjne oparte na połączeniu efektywnych sprzętów zabiegowych z najlepszymi terapiami naturalnymi.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas