zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

CENNIK KRĘGIELNI

Kręgielnia – cennik
Kręgle 1 tor bowlingowy (do 8 osób): 70 PLN / godzina
Bilard: 5 PLN / 1 gra

PROMOCJA Happy Hours! 
Od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 16:00 gra w kręgle  50% taniej!*

PROMOCJA Dłużej = taniej!
Od poniedziałku do piątku, kupując dwie godziny gry w bowling druga godzina za 1/2 ceny! *

*promocje nie łączą się

Uwaga! W przypadku nie poinformowania kręgielni o spóźnieniu się na wyznaczoną godzinę w czasie 15 min po ustalonej godzinie rezerwacji, obsługa ma prawo do anulacji rezerwacji. Spóźnienie się na zarezerwowaną godzinę nie przedłuża czasu gry.

Kontakt:

+48 58 774 45 51 wew. 4

+48 58 674 91 67 wew. 4

CAMERA BOWLING

Pobyt w Primavera Jastrzębia Góra to doskonała okazja na szlifowanie swoich umiejętności w popularnej grze w kręgle! Ta popularna gra doskonała zarówno dla rodzin jak i grup znajomych jest od niedawna dostępna w naszym obiekcie, dzięki nowo otwartym czterem torom bowlingowym! Nasza kręgielnia to niepowtarzalny klimat, który tworzą charakterystyczne motywy ze starych filmów, które można zauważyć zarówno w dekoracji ścian, jak i w naszym retro kinie. Uzupełnieniem atrakcji jest stół do gry w bilarda oraz bogata oferta napoi i przekąsek na barze.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 14:00 – 22:00
Wtorek: 14:00 – 22:00
Środa: 14:00 – 22:00
Czwartek: 14:00 – 22:00
Piątek: 12:00 – 24:00
Sobota: 12:00 – 24:00
Niedziela: 14:00 – 22:00

';
Kręgielnia w Jastrzębiej Górze nad morzem

Goście Primavera Jastrzębia Góra mają mnóstwo okazji do świetnej zabawy. Cała kadra pracownicza codziennie dba o to, aby wypoczywający nie zaznali nudy nawet przez chwilę, a pobyt przebiegał bezproblemowo.  Goście, jeśli tylko mają taką ochotę, mogą relaksować się w Parku Wodnym ze Światem Saun albo na pobliskiej plaży. Kiedy natomiast nabiorą chęci na aktywność fizyczną, czeka na nich szeroki wybór zajęć. Wśród licznych form spędzania wolnego czasu jest także Camera Bowling – nasza kręgielnia nad morzem.

Klimatyczna kręgielnia Jastrzębia Góra

Poszerzyliśmy listę udogodnień z myślą o potrzebach turystów, których interesuje hotel z kręgielnią nad morzem. Wybór naszego obiektu to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących jak najefektywniej wykorzystać swój urlop. Pobyt u nas to rewelacyjna okazja do nauki gry w kręgle albo doskonalenia już posiadanych umiejętności. Z przyjemnością przebywają w niej zarówno miłośnicy kręgli, jak i osoby, które chcą rozegrać partyjkę bilarda. Rozrywkowe popołudnie lub wieczór umilą drinki oraz przekąski serwowane przez przemiłych barmanów.

Atrakcyjna kręgielnia nad morzem

Dobrej zabawie w Camera Bowling sprzyja specyficzny klimat tego miejsca. Unikalna atmosfera to przede wszystkim zasługa pomysłowej aranżacji. We wnętrzu można zobaczyć m.in. charakterystyczne motywy znane ze starych filmów. Odgrywają rolę dekoracji ścian, a także elementów wystroju retro kina. Całość dopełnia unikatowa kolekcja filmów z dawnych lat, które wyświetlane są dla Gości w wybrane dni oferty.

Poza możliwością gry w kręgle osoby, które zdecydowały się spędzić u nas urlop, mogą także wybrać opcję zmierzenia się w turnieju w bilarda (w trakcie wybranych ofert). Korzystanie z tych atrakcji najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem, ponieważ cieszą się dużą popularnością, szczególnie wieczorami i weekendami. Camera Bowling jest również dostępna dla odwiedzających nie będących pobytowi Gośćmi Primavera Jastrzębia Góra.

Hotel z kręgielnią nad morzem – pomysł na urlop

Jeśli chcieliby Państwo zatrzymać się na wakacjach w obiekcie, takim jak hotel z kręgielnią nad morzem, zapraszamy do nas. Primavera Jastrzębia Góra to doskonale wyposażony obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem rekreacyjnym oraz nowoczesnym SPA. Kręgielnia Camera Bowling oraz Park Wodny ze Światem Saun zaliczają się do najchętniej odwiedzanych miejsc. Goście uwielbiają spędzać w nich czas, niezależnie od pogody. Nawet gdy świeci słońce, a pogoda zachęca do wizyty na plaży. Kiedy aura kaprysi, wielu wypoczywających pojawia się w właśnie w kręgielni lub na basenach, aby przyjemnie spożytkować czas, bez konieczności wychodzenia z obiektu.

Zachęcamy do skorzystania z jednego z czterech torów do bowlingu. Jeśli zainteresowało Państwa to, co oferuje nasza kręgielnia Jastrzębia Góra zaprasza do przyjazdu o każdej porze roku. Istnieje także możliwość zorganizowania urodzin lub innej grupowej zabawy  w tym miejscu. Turniej gry w kręgle niewątpliwie stanie się świetnym urozmaiceniem uroczystości dla wszystkich uczestników.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas