zadzwoń
rezerwuj
messenger

Blog / Biznes

07 01.2019

ORGANIZACJA KONFERENCJI W WEEKEND – CZY TO DOBRY POMYSŁ?

Organizacja konferencji to wielkie wydarzenie. Tygodnie przygotowań i setki podjętych decyzji sprawiają, że z wielką nadzieją wyczekujemy pierwszych rezultatów. Niektóre nasze wybory mogą nastręczać nam jednak wiele komplikacji. Jednym z takich zagadnień jest  wytypowanie odpowiedniej daty dla naszego wielkiego wydarzenia. Czy weekendowe konferencje firmowe to dobry pomysł?

Centra konferencyjne czynne są zazwyczaj przez siedem dni w tygodniu. Ta ogromna dowolność w rezerwacji terminu uzasadnia nasze rozważania, dotyczące organizacji konferencji w weekend. Weekend, który dla wielu z nas stanowi jedyne dwa dni wolne od zawodowych obowiązków i czas, który w pełni oddajemy naszej rodzinie. Weekendowe konferencje firmowe połączone z rodzinnym wypoczynkiem stanowią najlepszą alternatywę dla imprez organizowanych w środku tygodnia.

Lata, w których sale konferencyjne stanowiły centrum całego wydarzenia dawno odeszły w niepamięć. Decydując się na takie rozwiązanie musimy zadbać nie tylko o komfort gości konferencyjnych, ale także o bezpieczeństwo i wygodę ich najbliższych. Animacje, park wodny i kolorowe place zabaw to atrakcje, które podbiją serce niejednego dziecka, a bogato wyposażone SPA, basen oraz kręgielnia będzie miłą niespodzianką dla uczestników oraz ich partnerów.

Podczas poszukiwań odpowiedniego hotelu, warto zwrócić uwagę na obiekty wypoczynkowe, które zapewniają zabawę i opiekę najmłodszym uczestnikom,  a równocześnie stwarzają warunki do organizacji wydarzeń biznesowych. Brak konieczności transportu gości do oddalonej o kilkanaście kilometrów sali konferencyjnej oraz czas, który w ten sposób zaoszczędzimy będzie wspaniała okazją do wspólnie spędzonego wieczoru.

Weekendowe konferencje firmowe, na których oprócz zaproszonych gości miejsce znajdą także ich najbliżsi to doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną. Uczestnicy, którzy mają  świadomość, że ich rodzina spędza czas w pobliżu są bardziej zaangażowani w służbowe obowiązki. I choć nie ma reguły co do wyboru odpowiedniego terminu, to najważniejsze, by już na początku planów o organizacji szkolenia lub konferencji firmowej wykluczyć daty świąt oraz okresy urlopowe. Pamiętając o tych podstawowych zasadach możemy być pewni, że lista zaproszonych gości nie ulegnie poważnym zmianom.

Czekamy na Twoją odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas