9 stycznia 2019

Kriolipolza to dość nowy na rynku zabieg , wymyślony przez dwóch amerykańskich lekarzy, Dietera Mansteina i R. Roxa Andersona , jest nieinwazyjną technologią , która wykorzystuje niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości. Jest to nie chirurgiczna alternatywa liposukcji. Aparaturą możemy zniszczyć komórki tłuszczowe z brzucha, ud, bryczesów czy boczków.

Do danej partii ciała przyłożona jest głowica, która wciąga fałd skórny z tkanką podskórną i tam podany jest na intensywne emisje zimna ( od -7 do -10 stopni Celsjusza) tylko taka temperatura jest efektywna. Komórki tłuszczowe podane tak niskiej temperaturze zaczynają pęcznieć a ich błony komórkowe zaczynają pękać , dochodzi do wzmożonej lipolizy i apoptozy – zaprogramowana śmierć komórek.

W organizmie powstaje stan zapalny, który jest najbardziej intensywny do 1 miesiaca , a komórki tłuszczowe wydalane są z organizmu aż do pół roku po zabiegu. Zwrócić trzeba na działanie wątroby oraz warto jej pomóc, pijąc soki z rokitnika czy ostropest plamisty. Zabieg nie wymaga czasu rekonwalescencji.

Zabiegi polecamy w w serji 3 sesji na dany obszar w odstępie miesięcznym, już po jednym zamrożeniu pozbywamy się od 20 %- 40 % komórek tłuszczowych, które raz zniszczone nie powracają.

Ze względu na duży udział wątroby w metabolizmie komórek musi być ona zdrowa tak samo jak woreczek żółciowy, przeciwskazaniami również będą metalowe implanty, choroby nowotworowe lub czas ciąży.

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas