zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Zdrowie

ZAJĘCIA Z AUTOMASAŻU – UWOLNIJ SWOJE CIAŁO OD NAPIĘĆ

TRENING AUTOMASAŻU POWIĘZIOWEGO

Zmorą współczesnego człowieka jest siedzący tryb życia, który źle wpływa na nasze ogólne samopoczucie, kondycję i mobilność. Podczas spotkania nauczysz się rozmasowywać swoje ciało za pomocą specjalnych wałków i piłeczek. Dzięki czemu uwolnisz swoje ciało od napięć i poprawisz swoje samopoczucie. Zdobędziesz praktyczne umiejętności samodzielnego radzenia sobie z bólem. Regularnie wykonywany automasaż powięziowy zapobiega przeciążeniom i kontuzjom, ale także zwiększa naszą mobilność.

Nie zapomnij na zajęcia zabrać swobodnego stroju oraz skarpetek.

Spotkanie trwa około 45 min.

WYKŁAD FIZJOTERAPEUTY

„JAK ŻYĆ BEZ BÓLU?’

Myślisz, że życie bez bólu jest niemożliwe? Pewnym jest, że każdy ból można okiełznać lub zminimalizować. Na wykładzie poznasz najczęstsze przyczyny dolegliwości bólowych narządów ruchu oraz dowiesz się jak z nimi walczyć czerpiąc z dostępnych metod fizjoterapeutycznych oraz prowadząc odpowiedni styl życia.

Dowiesz się także na czym, w fizjoterapii polega holistyczne spojrzenie na ciało człowieka – wreszcie jasne stanie się, dlaczego fizjoterapeuta masował brzuch, jeżeli bolał Cię kręgosłup.

Spotkanie trwa około 60 min

WARSZTAT „JAK ODDYCHAĆ BY BYĆ ZDROWYM?”

Oddech jest jedną z podstawowych funkcji życiowych człowieka. Dlaczego więc tak niewielu z nas wie, czym jest prawidłowy oddech? To dzięki niemu możemy się odprężyć, zrelaksować, opanować lęk.

Warsztat „Jak oddychać by być zdrowym” to zajęcia oparte na metodzie oddychania według dr Konstantyna Butejko, na których dowiesz się w jaki sposób poprzez odpowiedni trening oddechowy możesz wpłynąć na poprawę jakości życia, walczyć ze stresem czy też po prostu poprawić wydolność oddechową.

Spotkanie trwa około 45 min

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas