EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

SPRAWDZONE SPOSOBYNA PRAWIDŁOWĄ STRUKTURĘ SKÓRY – JAK WAŻNE JEST PRAWIDŁOWE NAWILŻANIE?

Wykład prowadzony przez kosmetologa. Polega na omówieniu tematów i przekazaniu praktycznej wiedzy w zakresie: jak należy poprawnie pielęgnować skórę, jak zrobić prawidłowy demakijaż, jak wybrać odpowiedni krem do twarzy i ciała, czy też jaka jest różnica w stosowaniu kremów na noc i na dzień.

WYKŁAD FIZJOTERAPEUTY

„JAK ŻYĆ BEZ BÓLU?’

 

 

 

Na wykładzie poznasz najczęstsze przyczyny dolegliwości bólowych układu narządu ruchu oraz dowiesz się  jak z nimi walczyć czerpiąc z dostępnych metod fizjoterapeutycznych oraz prowadząc  odpowiedni styl życia. Dowiesz się  także na czym polega holistyczne spojrzenie na ciało człowieka-wreszcie jasne się stanie dlaczego fizjoterapeuta masował brzuch jeżeli bolał Cię kręgosłup…

ZAJĘCIA Z AUTOMASAŻU – UWOLNIJ SWOJE CIAŁO OD NAPIĘĆ

TRENING AUTOMASAŻU POWIĘZIOWEGO

 

 

 

 

Podczas spotkania nauczysz się rozmasowywać swoje ciało za pomocą specjalnych wałków i piłeczek-co wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia oraz uwolni od napięć w ciele. Zdobędziesz praktyczne umiejętności samodzielnego radzenia sobie z bólem za pomocą automasażu. Nie zapomnij na zajęcia zabrać swobodnego stroju oraz skarpetek.

WARSZTAT „REDUKCJA POMARAŃCZOWEJ SKÓRKI

PRECZ Z CELLULITEM!

 

 

 

 

To spotkanie dla wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć czym jest cellulit, skąd się bierze i jak skutecznie z nim walczyć zarówno w gabinecie za pomocą profesjonalnych zabiegów jak  i w zaciszu domowym stosując odpowiednią pielęgnację ciała.

WARSZTATY Z AUTOMASAŻU I DEMAKIJAŻU

"Zachowaj młodość na dłużej"

 

 

 

Poprawnie wykonany demakijaż twarzy i oczu to bardzo ważny element codziennej pielęgnacji. Każda kobieta powinna poświęcić temu rytuałowi odpowiednio dużo uwagi – bez względu na to, czy danego dnia miała na sobie makijaż czy też nie. Na warsztatach podpowiemy zatem, jak wykonać poprawny demakijaż i dlaczego jest on tak ważny! Kolejnym ważnym krokiem jest automasaż twarzy, szyi i dekoltu-nauczymy jak poprawnie go wykonywać.

RYTUAŁY SAUNOWE

 

 

 

Rytuały w saunach Primavera to autorskie, kilkuetapowe ceremonie saunowe. Polegają na naprzemiennym ogrzewaniu i chłodzeniu ciała. Dużą atrakcją są zmrożone owoce, kostki lodu lub oczyszczające eliksiry,  którymi częstujemy Uczestników podczas każdego z seansów. Jeden seans obejmuje minimum 2 wejścia  z sauna mistrzem, w tym np. jedno wejście do sauny suchej oraz jedną kąpiel w łaźni parowej z pielęgnacją i oczyszczaniem ciała. Odkryj saunę inaczej.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas