zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

SPRAWDZONE SPOSOBYNA PRAWIDŁOWĄ STRUKTURĘ SKÓRY – JAK WAŻNE JEST PRAWIDŁOWE NAWILŻANIE?

Wykład prowadzony przez kosmetologa. Polega na omówieniu tematów i przekazaniu praktycznej wiedzy w zakresie: jak należy poprawnie pielęgnować skórę, jak zrobić prawidłowy demakijaż, jak wybrać odpowiedni krem do twarzy i ciała, czy też jaka jest różnica w stosowaniu kremów na noc i na dzień.

WARSZTATY Z AUTOMASAŻU I DEMAKIJAŻU

ZACHOWAJ MŁODOŚĆ NA DŁUŻEJ

Poprawnie wykonane oczyszczanie skóry twarzy to bardzo ważny element codziennej pielęgnacji. Każda kobieta powinna poświęcić temu rytuałowi odpowiednio dużo uwagi – bez względu na to, czy danego dnia miała na sobie makijaż czy też nie.

Na warsztatach podpowiemy, jak wykonać poprawny demakijaż i dlaczego jest on tak ważny!

Dopełnieniem codziennej pielęgnacji powinien być automasaż twarzy, szyi i dekoltu. Podczas warsztatów dowiesz się, jakie rezultaty przynosi systematyczność w wykonywaniu automasażu i jak robić go prawidłowo.

Spotkanie trwa około 45 min

SPRAWDZONE SPOSOBY NA PRAWIDŁOWĄ STRUKTURĘ SKÓRY

JAK WAŻNE JEST PRAWIDŁOWE NAWILŻANIE?

Czym jest prawidłowa struktura skóry? Jak ją o nią dbać? Wykład na ten temat poprowadzi specjalista kosmetolog.

Podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze tematy z zakresu prawidłowej pielęgnacji oraz przekazana zostanie praktyczna wiedza w zakresie: jak należy poprawnie pielęgnować skórę, jak zrobić prawidłowy demakijaż, jak wybrać odpowiedni krem do twarzy i ciała, czy też jaka jest różnica w stosowaniu kremów na noc i na dzień.

Spotkanie trwa około 50 min

WARSZTAT

REDUKCJA POMARAŃCZOWEJ SKÓRKI – PRECZ Z CELLULITEM

Cellulit jest prawdziwą zmorą kobiet w każdym wieku, niezależnie od wagi. Znany jest pod nazwą pomarańczowej skórki i tworzy się najczęściej na udach i pośladkach, chociaż pojawia się również na brzuchu czy ramionach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest cellulit, skąd się bierze i jak skutecznie z nim walczyć to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się, jak możesz sobie z nim radzić w domowym zaciszu. Kosmetolog podpowie także, które z profesjonalnych zabiegów najlepiej przeciwdziałają pomarańczowej skórce.

Spotkanie trwa około 45 min

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas