zadzwoń
rezerwuj
messenger

Zajęcia dla dorosłych

Z myślą o Gościach w każdym wieku, oraz niezależnie od charakteru pobytu - tych z Państwa, którzy spędzacie czas z rodziną, z przyjaciółmi, czy też tych którzy chcą się zrelaksować się w SPA lub oderwać na chwile od dnia codziennego i nabrać nowej energii, przygotowaliśmy program różnorodnych aktywności, atrakcji, a także inspiracyjnych wykładów i warsztatów. Pragniemy, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie.

Naszym celem jest stworzenie Państwu możliwie wielu chwil do wspomnień po urlopie, a także zaoferowanie wielu inspiracji, które pozwolą czerpać z korzyści z pobytu również po jego zakończeniu.

Dietetyka

Kuchnia jest naszą specjalnością. Kochamy przygotowywać dla Was posiłki i Was kulinarnie edukować, dlatego poszliśmy o krok dalej niż gotowanie i stworzyliśmy program wykładów i warsztatów dietetycznych.

 • Każdorazowo wykłady z dietetyczką są spersonalizowane i starannie dopasowane do wymagań obecnej grupy, do której są kierowane.
 • Nasze programy przybierają formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. W ramach tych drugich odbywa się wspólne gotowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków.
Dowiedz się więcej

Psychologia

 • Nasze warsztaty psychologiczne mają charakter zajęć grupowych, zorganizowane są wokół konkretnego tematu związanego ze zdrowym stylem życia, a uczestnicy mają okazję poszerzyć swoje doświadczenie w jego zakresie.
 • Chcemy pomóc osiągać cele Naszym gościom we wszystkich obszarach życia, ale aby osiągać sukcesy najpierw trzeba zadbać o siebie. Nasza psycholożka Ci w tym pomoże.
 • Warsztaty składają się zawsze z części teoretycznej, ale najważniejszym ich elementem jest praca uczestniczek i nad własnymi doświadczeniami i wspólna dyskusja nad dokonanymi odkryciami. Razem tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz się rozwijać.
Dowiedz się więcej

Pielęgnacja

 • Zmieniając swoje życie na lepsze, miłym dodatkiem mogą być zmiany zewnętrzne przejawiające się w wyglądzie naszego ciała.
 • Nasze kosmetyczki pomogą Ci zadbać o jak najlepszy wygląd, dzięki specjalnie przygotowanym warsztatom.
 • Wyjaśnimy Ci w jaki sposób można zadbać o swoją skórę, jak uzyskać najlepsze efekty wizualne na swoim ciele, dowiesz się jakie są domowe sposoby dbania o wygląda ciała a dzięki indywidualnym konsultacjom dowiesz się jakie są dokładne potrzeby Twojej skóry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie

 • Wiemy jak ważna jest dbałość o każdą część naszego organizmu, czyli prawdziwego domu z którym się nigdy nie rozstajemy, dlatego cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe tematy warsztatów.
 • Dzięki uczestniczeniu w zajęciach dowiesz się jak wykorzystywać w celach terapeutycznych naturalne zdolności organizmu do reakcji na różne bodźce, co zrobić aby zachować sprawność fizyczną jak najdłużej oraz jak przywrócić maksymalne zdolności funkcjonalne organizmu.
Dowiedz się więcej

Sport

 • Propagowanie aktywnego stylu życia wśród naszych gości to nasza codzienna pasja.
 • Codziennie organizowane są zajęcia sportowe w lesie, basenie, na sali i nad morzem. Aktywność nad morzem nie musi sprowadzać się tylko do kąpieli.
 • Mamy bogatą ofertę zajęć sportowych, dzięki którym szybko można sobie wyrobić pozytywne nawyki.
Dowiedz się więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas