zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Zajęcia dla dorosłych

Z myślą o Gościach w każdym wieku, oraz niezależnie od charakteru pobytu - tych z Państwa, którzy spędzacie czas z rodziną, z przyjaciółmi, czy też tych którzy chcą się zrelaksować się w SPA lub oderwać na chwile od dnia codziennego i nabrać nowej energii, przygotowaliśmy program różnorodnych aktywności, atrakcji, a także inspiracyjnych wykładów i warsztatów. Pragniemy, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie.

Naszym celem jest stworzenie Państwu możliwie wielu chwil do wspomnień po urlopie, a także zaoferowanie wielu inspiracji, które pozwolą czerpać z korzyści z pobytu również po jego zakończeniu.

Dietetyka

Kuchnia jest naszą specjalnością. Kochamy przygotowywać posiłki i kulinarnie edukować. Dlatego poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy program wykładów oraz warsztatów dietetycznych.

 • Tematyka warsztatów jest dopasowywana do specyfiki grup oraz celów nad którymi aktualnie pracują z nami nasi Goście. Nasze programy przybierają formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. W ramach tych drugich odbywa się wspólne gotowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków.
Dowiedz się więcej

Psychologia

 • Nasze warsztaty psychologiczne mają charakter zajęć grupowych, zorganizowane są wokół konkretnego tematu związanego ze zdrowym stylem życia, a uczestnicy mają okazję poszerzyć swoje doświadczenie w jego zakresie.
 • Razem tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz się rozwijać. Warsztaty składają się z części teoretycznej, ale ich najważniejszym punktem jest praca nad własnymi doświadczeniami, chwila refleksji i wspólna dyskusja.
 • Chcemy pomóc Wam osiągnąć sukces w realizacji Waszych celów, aby to osiągnąć trzeba rozpocząć najbardziej kluczową zmianę – zmianę samego siebie.
Dowiedz się więcej

Pielęgnacja

 • Zmieniając swoje życie na lepsze, miłym dodatkiem mogą być zmiany zewnętrzne przejawiające się w wyglądzie naszego ciała.
 • Nasze kosmetyczki pomogą Ci zadbać o jak najlepszy wygląd, dzięki specjalnie przygotowanym warsztatom.
 • Wyjaśnimy Ci w jaki sposób można zadbać o swoją skórę, jak uzyskać najlepsze efekty wizualne na swoim ciele, dowiesz się jakie są domowe sposoby dbania o wygląd ciała a dzięki indywidualnym konsultacjom dowiesz się jakie są dokładne potrzeby Twojej skóry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie

 • W ramach naszego programu edukacyjnego zadbaliśmy o warsztaty, w trakcie których dowiesz się jak możesz wspomagać swój organizm po to, aby wzmocnić swoje zdrowie.
 • Podczas tych warsztatów dowiesz się jak oddychać by być zdrowym, zachować sprawność fizyczną jak najdłużej i jak wykorzystać maksymalnie wydolność swojego organizmu. Wszystko dlatego, ponieważ lepiej jest zapobiegać niż leczyć. A najlepszym lekarzem jakiego możesz mieć, jesteś Ty sam – twoje codzienne rytuały i nawyki.
Dowiedz się więcej

Sport

 • Propagowanie aktywnego stylu życia wśród naszych gości to nasza wielka pasja.
 • Codziennie organizujemy różnorodne zajęcia na basenie, w sali, a nawet w lesie i nad morzem.
 • Nasi trenerzy są charyzmatyczni, a oferta zajęć bardzo ciekawa. Nasz system treningowy to zdrowe, świadome ruchowe nawyki i dużo pozytywnej energii!
Dowiedz się więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas