zadzwoń
rezerwuj
messenger

POZNAJ NASZE OFERTY SPECJALNE

Znajdź najlepszą ofertę w wybranym terminie

Metoda PrimaLife

Synergia 4 elementów dla maximum efektu

Primavera jest miejscem zgodnym z filozofią Primalife co oznacza, że Twoje dobre samopoczucie i zdrowie jest dla nas najważniejsze. PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia , której podstawą jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji oraz psychologii. To coś więcej niż zdrowie fizyczne - osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Dla Nas to szczęście Twojej rodziny stoi na pierwszym miejscu.

Dieta

Dbamy o to, by nasi Goście mieli możliwość wyboru, dlatego proponujemy kilka możliwości odżywiania. Od całodziennego wyżywienia bufetowego, przez dietę odchudzająca, aż do zdrowotnego bufetu roślinnego.

Aktywność

Największą radość sprawia Nam zachęcanie Gości do aktywności. Codziennie zapraszamy na zorganizowane zajęcia ruchowe, które zaspokoją potrzeby każdego.

Pielęgnacja

Sand SPA Health & Beauty Institute to zdrowie i uroda w jednym miejscu pod okiem najlepszych specjalistów. Łączymy zabiegi zdrowotne, nowoczesną pielęgnację i kosmetykę. Dbamy o ciało i umysł.

Psychologia

Przygotowaliśmy warsztaty psychologiczne, aby Nasi Goście mogli dążyć do satysfakcji i zadowolenia z siebie i z życia. Dodatkowo zapraszamy na zajęcia antystresowe, które mają pozytywny wpływ na ciało i umysł.

Miejsce ma znaczenie

Mnóstwo atrakcji przez cały rok

0

Metrów od
morza

0

Pokoi

0

Dni animacji
w tygodniu

0

Nowoczesne
place zabaw

Aktualności

Pewne źródło wiedzy

Opinie o nas

Twoje zdanie jest dla na ważne

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas